lioney10
Dołączył/a: luty 2014
Barcelona
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dostają karne gdy nie zasluguja, to ich nie dostawaja gdy zasługują
0
Jak wam ta telewizjada działa na telefonie? Mi pisze że brakuje wtyczki flash player.
Edit.
Problem rozwiązany po prostu ściągnąłem google chrome
0
Barca na telefonie a Polska w TV
0
www.r-gol.com/pilka-adidas-finale-15-sala-training-s90223-halowa.html
7
Najbardziej boli to że wygrywamy z Realem 4-0,tylko po to by teraz remisowac z takimi jaśkami...
No nic,mam nadzieje że każdy nastepny mecz w roku 2016 bedzie wygrany
0
Pérez?!
0
Posiada ktoś ps4 i chciałby zagrać w fife 16?
3
Real Madryt:Przebudzenie wiochy
0
Hahahahaha kpina.
0
W składzie Valencji jest błąd bo pisze abdenhour a ma byc abdennour
0
...
0
2
Neymar...
0
http://fangol.pl/view/132562/kahn-stawia-na-cr7 Brak słow
0
z całym szacunkiem ale co tam robi np. Casillas, Pepe, Varane,Thiago,Xabi,Costa
bo ja nwm ale to jest smiesze
3
Wpis Pique na Fb o Munirze.MEGA!!
0
własnie w TV leciała reklama Play 4.0
3
Munira za darmo do MCzestawu powinni dawac
0
Jestem tak cholernie zadowolony z Eleven ani razu sie nie scielo
0
a jednak jest James, szkoda dla nas ale lepiej dla widowiska
1
0
2
Jesli kogos to zainteresuje,jest to odpowiedz na moje pytanie na temat eleven na tv.
Witaj Patryk,
obecnie kanały Eleven / Eleven Sports dostępne są u nas w przeglądarkach na pc / laptopach oraz w aplikacjach mobilnych;
aktualnie rzeczywiście nie ma ich w aplikacjach na Smart TV;
Daniel / player.pl
0
Oni przyjadą to będzie to samo,więc coś za coś
1
też mam player w tv ale nie ma tam elevena, przyznam ze troche sie wkurwilem bo myslalem ze bede mógł w tv oglądac
0
1
Teraz nawet jesli ( Nie daj Boże ) przegramy to i tak jest po równo wiec jest ok.
Ale i tak najlepiej byłoby wygrać,choć będzie mega cieżko
1
kompletnie to nie pasowało.
3
#matkoboska
0
patrykpw9