lioney10
Dołączył/a: luty 2014
Barcelona
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
3:0 z Bayernem
5:0 z Realem
Tak naprawde to cieżko powiedziec bo Leo w każdym meczu jest genialny,ale te co powyżej wypisałem najbardziej mi utkwiły w pamieci.
24
http://sport.tvp.pl/25819691/po-akcji-lewandowskiego-maciej-iwanski-spadl-z-krzesla Hahaha Iwański spadł z krzesła :D
8
Najlepszy Pazdan i Krychowiak a niestety moim zdaniem najgorszy był Arek Milik.
0
Chorwacja czy Turcja?
Ja obstawiam 1:1
0
Hahaha pisałem że będzie 1:1
1
Dier!!
4
Grosicki jest lepszy od Sterlinga.
0
1:1
Mam nadzieje na dobry mecz Vardy'ego
0
Ja miałem od razu,tylko musialem przeprowadzic konfiguracje dekodera i odświeżyć liste kanałów.
0
https://www.facebook.com/EURO-694848277309969/ na FB sa mecze po polsku tylko jakosc taka sobie.
0
Dybala,Hazard
1
Jak wykupić te kanały na euro?
0
Tvp 1.
1
Żiru.
0
Payet 0.0
1
Najlepszy w pierwszej połowie zdecydowanie Kanté :)
0
Gra ktoś może w Rocket League na PS4?
0
Szkoda turnieju :(
5
Dlaczego Ronaldo ma nie dostać ZP skoro:
-Jest królem strzelców LM (Malmo,Shakhtar)
-Strzelił "Decydującego"gola w finale
-Jest najpopularniejszym piłkarzem na portalach spolecznościowych
-Ma magiczne zdolnosci takie jak np: Znikanie w ważnych meczach
-Na koniec dodam ze mam najłatwiejszą grupe na EURO
Szkoda tylko że ucierpi na tym nasz Luis.
30
A więc wygraliśmy 4:0 z "najlepsza drużyną Europy" :).
0
Chyba 6 LM a i tak będą dumni z swoich "11" pucharów
1
No nic trzeba pogratulować Realowi trypletu... Oh wait
4
Dobra ja robię sobie tygodniowy urlop na Internecie, już widzę te spamy na FB
0
#Znaffcy.
0
Xd.
2
Roma,Wolfsburg,City.Dziekuje dowidzenia
5
W tym meczu już nic dobrego dla Atletico nie będzie.
0
To po prostu geniusz Zidana
1
Szanuję twoje zdanie
0
Bo Barca grała?