1

3:0 z Bayernem
5:0 z Realem
Tak naprawde to cieżko powiedziec bo Leo w każdym meczu jest genialny,ale te co powyżej wypisałem najbardziej mi utkwiły w pamieci.

24

8

Najlepszy Pazdan i Krychowiak a niestety moim zdaniem najgorszy był Arek Milik.

0

Chorwacja czy Turcja?
Ja obstawiam 1:1

0

Hahaha pisałem że będzie 1:1

1

Dier!!

4

Grosicki jest lepszy od Sterlinga.

0

1:1
Mam nadzieje na dobry mecz Vardy'ego

0

Ja miałem od razu,tylko musialem przeprowadzic konfiguracje dekodera i odświeżyć liste kanałów.

0

https://www.facebook.com/EURO-694848277309969/ na FB sa mecze po polsku tylko jakosc taka sobie.

0

Dybala,Hazard

1

Jak wykupić te kanały na euro?

0

Tvp 1.

1

Żiru.

0

Payet 0.0

1

Najlepszy w pierwszej połowie zdecydowanie Kanté :)

0

Gra ktoś może w Rocket League na PS4?

0

Szkoda turnieju :(

5

Dlaczego Ronaldo ma nie dostać ZP skoro:
-Jest królem strzelców LM (Malmo,Shakhtar)
-Strzelił "Decydującego"gola w finale
-Jest najpopularniejszym piłkarzem na portalach spolecznościowych
-Ma magiczne zdolnosci takie jak np: Znikanie w ważnych meczach
-Na koniec dodam ze mam najłatwiejszą grupe na EURO
Szkoda tylko że ucierpi na tym nasz Luis.

30

A więc wygraliśmy 4:0 z "najlepsza drużyną Europy" :).

0

Chyba 6 LM a i tak będą dumni z swoich "11" pucharów

1

No nic trzeba pogratulować Realowi trypletu... Oh wait

4

Dobra ja robię sobie tygodniowy urlop na Internecie, już widzę te spamy na FB

0

#Znaffcy.

0

Xd.

2

Roma,Wolfsburg,City.Dziekuje dowidzenia

5

W tym meczu już nic dobrego dla Atletico nie będzie.

0

To po prostu geniusz Zidana

1

Szanuję twoje zdanie

0

Bo Barca grała?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?