lioney10
Dołączył/a: luty 2014
Barcelona
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
Modrić ktory przez poł sezonu był kontuzjowany
15
I jak któryś z naszych ma zdobyć ZP jak nawet na takiej gali sa po prostu dymani.
Suarez miał 2 razy wiecej goli i asyst od Griezmanna ale co tam.
0
I dobrze niech wygrywaja aby Łysego nie wywalą a to dla nas dobrze
21
Cris ma wyjebane na Budde, w koncu on ma 3 złote piłki a Budda 0
5
Hipokryci zachowują sie jakby Ronaldo nigdy nie miał nic do powiedzenia
4
1
Obaj bardzo dobrze
0
Za co?
0
Nie podoba mi się to, trochę nerwowo
5
Ten hymn bardziej denerwuje niż te gole
1
Historyczny moment!
5
Bardziej z dupy nie dało się strzelić i czy tylko mnie irytuje ten hymn po bramce
0
Nie mogę, jeszcze nawet listopada nie ma a juz dziś "Kevin" na polsacie leci
0
Suarez też nie trafiał :D
9
Choć raz możemy się czuć jak fani Realu
20
Ramosik ma już zapewnione tam miejsce na następne 5 lat.
Niewiem który osioł wybiera te drużynę
0
Wydruk
0
Witam,czy był ktoś z was na mecz na Narodowym i czy sprawdzali dokumenty tożsamosci?
Pytam poniewaz znajomy sprzedał mi bilety i czytam ze mogą sprawdzac
0
Ja tam sie ciesze, ponieważ wybieram sie na mecz Polska-Dania i tym samym jest to mój pierwszy mecz na żywo reprezentacji
0
Zajebiscie...
Już widze jak gonimy Atletico :(
0
Liverpool mógł to my też możemy
0
zawsze jak Busqets "coś" zwali to tracimy gola :(
3
MC bo Guardiola i tyle w temacie :D
0
Jak wygrywać to z najlepszymi.
0
Poprostu jestem ciekawy tej twojej czołówki skoro Neymar sie tam nie łapie.
16
Ronaldo lepszy.
0
z LM sie nie liczą
1
Żółtaczka atakuje w Madrycie!
0
Na 1-0
2
Siedmiu