19

Modrić ktory przez poł sezonu był kontuzjowany

15

I jak któryś z naszych ma zdobyć ZP jak nawet na takiej gali sa po prostu dymani.
Suarez miał 2 razy wiecej goli i asyst od Griezmanna ale co tam.

0

I dobrze niech wygrywaja aby Łysego nie wywalą a to dla nas dobrze

21

Cris ma wyjebane na Budde, w koncu on ma 3 złote piłki a Budda 0

5

Hipokryci zachowują sie jakby Ronaldo nigdy nie miał nic do powiedzenia

4

Suarez odbiera złotego buta

1

Obaj bardzo dobrze

0

Za co?

0

Nie podoba mi się to, trochę nerwowo

5

Ten hymn bardziej denerwuje niż te gole

1

Historyczny moment!

5

Bardziej z dupy nie dało się strzelić i czy tylko mnie irytuje ten hymn po bramce

0

Nie mogę, jeszcze nawet listopada nie ma a juz dziś "Kevin" na polsacie leci

0

Suarez też nie trafiał :D

9

Choć raz możemy się czuć jak fani Realu

20

Ramosik ma już zapewnione tam miejsce na następne 5 lat.
Niewiem który osioł wybiera te drużynę

0

Wydruk

0

Witam,czy był ktoś z was na mecz na Narodowym i czy sprawdzali dokumenty tożsamosci?
Pytam poniewaz znajomy sprzedał mi bilety i czytam ze mogą sprawdzac

0

Ja tam sie ciesze, ponieważ wybieram sie na mecz Polska-Dania i tym samym jest to mój pierwszy mecz na żywo reprezentacji

0

Zajebiscie...
Już widze jak gonimy Atletico :(

0

Liverpool mógł to my też możemy

0

zawsze jak Busqets "coś" zwali to tracimy gola :(

3

MC bo Guardiola i tyle w temacie :D

0

Jak wygrywać to z najlepszymi.

0

Poprostu jestem ciekawy tej twojej czołówki skoro Neymar sie tam nie łapie.

16

Ronaldo lepszy.

0

z LM sie nie liczą

1

Żółtaczka atakuje w Madrycie!

0

Na 1-0

2

Siedmiu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?