0

jak już jesteśmy przy grach to może ktoś chce zagrać w fifa 15 ut na pc

0

nie na temat!:
chce ktoś zagrać meczyka przeciwko mnie w fifa 15 ultimate team , chętni priv

0

nie na temat:
czy ktoś chce zagrać w fife world

0

0

Off:
Man City - Stoke City
bojan na ławce

0

0

http://www.futhead.com/14/squads/16218895/
to jest chyba najlepsze formacja,gdzie można wcisnąć reusa

1

jutro pogramy :D.

0

jaki masz nick na origin to se pogramy

1

a to mój wymarzony skład http://www.futhead.com/14/squads/15669305/

1

już ja widze kiedy my kupimy środkowego obrońce

0

też grasz w fifa ultimate team

1

mówisz serio o tym wielkim transferze :D

0

nie na temat ale juventus pobił rekord barcy i realu w ilości punktów w lidze (100) a juve zdobył aż 102 .w sumie i tak dużo osób już to wie ale napisałem to jakby ktoś nie wiedział

29

też bym gwizdał bo co drugi zawodnik obiecuje że "zagramy dla tito"lub"damy z siebie wszystko" , "to ostatnia szansa nie można jej zmarnować" ,, jakoś wczoraj niewidziałem tego poświęcenia

1

Jak enrique nie będzie popełniał błędów taty to będzie super.mam nadzieje że wstrząśnie tymi piłkarzykami

0

napisze ktoś jak zagrał neymar .bo z powodu wyjazdu do dentysty nie widziałem drugiej połowy,,z góry dzięki

0

ja byłem w lloret de mar ,, powiem tak jest zajebiście , tylko to jest miasto imprezowiczów

0

kto patrzy o 20,00 na barce B przeciwko cordobie .... bo kto wie może w pszyszłym sezonie zobaczymy w la lidze,dwie drużyny barcelony

0

no to z ciebie fajny kibic skoro zasypiasz na meczu swojej drużyny...........czy twoim zdanie tiki -taka była nudna w 2011 rroku

1

można powiedzieć że grać umie ale prawy obrońca to to nie jest

0

0

pozdro z santiago bernabeu , co jak co ale mają zajebisty internet

0

ale tam piekna pogoda , zazdroszcze bo u mnie leje jak cholera

0

panowie zamknijcie usta wszystkim krytykom i pokażce że jesteście wielką barcą
Visca El Barca

0

oj już nie moge się doczekać!!!

0

pożyjemy zobaczymy
jestem ciekawy kogo kupia!!

0

http://www.futhead.com/14/squads/7940778/
mój wymarzony skład na nastepny sezon ,jest to raczej niemożliwe ale bardzo bym taki chciał

0

nasz styl się nie nazywa tika-taka a tata-srata

0

leo coś ty zrobił
bravo !!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?