lioney10
Dołączył/a: luty 2014
Barcelona
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jak już jesteśmy przy grach to może ktoś chce zagrać w fifa 15 ut na pc
0
nie na temat!:
chce ktoś zagrać meczyka przeciwko mnie w fifa 15 ultimate team , chętni priv
0
nie na temat:
czy ktoś chce zagrać w fife world
0
0
Off:
Man City - Stoke City
bojan na ławce
0
http://www.futhead.com/14/squads/16219161/
to może tak
0
http://www.futhead.com/14/squads/16218895/
to jest chyba najlepsze formacja,gdzie można wcisnąć reusa
1
jutro pogramy :D.
0
jaki masz nick na origin to se pogramy
1
a to mój wymarzony skład http://www.futhead.com/14/squads/15669305/
1
już ja widze kiedy my kupimy środkowego obrońce
0
też grasz w fifa ultimate team
1
mówisz serio o tym wielkim transferze :D
0
nie na temat ale juventus pobił rekord barcy i realu w ilości punktów w lidze (100) a juve zdobył aż 102 .w sumie i tak dużo osób już to wie ale napisałem to jakby ktoś nie wiedział
29
też bym gwizdał bo co drugi zawodnik obiecuje że "zagramy dla tito"lub"damy z siebie wszystko" , "to ostatnia szansa nie można jej zmarnować" ,, jakoś wczoraj niewidziałem tego poświęcenia
1
Jak enrique nie będzie popełniał błędów taty to będzie super.mam nadzieje że wstrząśnie tymi piłkarzykami
0
napisze ktoś jak zagrał neymar .bo z powodu wyjazdu do dentysty nie widziałem drugiej połowy,,z góry dzięki
0
ja byłem w lloret de mar ,, powiem tak jest zajebiście , tylko to jest miasto imprezowiczów
0
kto patrzy o 20,00 na barce B przeciwko cordobie .... bo kto wie może w pszyszłym sezonie zobaczymy w la lidze,dwie drużyny barcelony
0
no to z ciebie fajny kibic skoro zasypiasz na meczu swojej drużyny...........czy twoim zdanie tiki -taka była nudna w 2011 rroku
1
0
0
pozdro z santiago bernabeu , co jak co ale mają zajebisty internet
0
ale tam piekna pogoda , zazdroszcze bo u mnie leje jak cholera
0
panowie zamknijcie usta wszystkim krytykom i pokażce że jesteście wielką barcą
Visca El Barca
0
oj już nie moge się doczekać!!!
0
pożyjemy zobaczymy
jestem ciekawy kogo kupia!!
0
http://www.futhead.com/14/squads/7940778/
mój wymarzony skład na nastepny sezon ,jest to raczej niemożliwe ale bardzo bym taki chciał
0
nasz styl się nie nazywa tika-taka a tata-srata
0
leo coś ty zrobił
bravo !!!!