0

3-0 dla realu :(

0

8

czemu nie ma posta że Rafinha ma urodziny

0

ma ktoś skrót po polsku

3

gdzie ten laskowski??

0

i tak nie dali by ci koszulki

0

możemy kiedyś zagrać

0

a na czym grasz

0

Czy da sie ogladac mecze online na smartfonie? Bo nie dam rady byc w domu podczas meczu a mecz obejrzec musze

1

Chciałbym żeby był z nami i żeby w końcu zagrał ale to jest jakaś sciema ten gość jest cały czas kontuzjowany,znów pewnie wyzdrowieje a za tydzień info:Vearmaelen poślizgnął się na mydle w własnej łazience będzie pauzował 3 miesiące.
Niechaciałbym takiej sytuacji bo nic do niego niemam ale te kontuzje to juz przesada

2

wiadomość z ostatniej chwili: w tym momencie vermaelen porusza sie w chodziku jednak za niedługo będzie zmuszony go opuścić ponieważ zacznie chodzić samodzielnie
źródłó:lioney10

0

również jak najbardziej dobry składzik tylko jak reus sprawdził by sie na ps

1

http://www.futhead.com/15/squads/21735449/ mój wymarzony skład tylko czy możliwy ???

5

na meczykach jest,albo poczekaj na skrót hala dzieci jego skróty wymiatają

0

Eusebio został zwolniony!! dlaczego?

16

z całym szacunkiem ale osoba bez rąk mogłaby też policzyć ile on miał dryblingów

5

Real przegrał bo piłkarze sie przygnębili wiadomośćią że Vermaelen zacznie biegać

0

i tak będzie 4-3 jakby co,ale i tak nie będzie żadnej kary

16

Simeone miał racja mówiąc że sam Messi jest lepszy od BBC

1

szkoda że Barca dziś nie grała z Realem,napewno byłoby by łatwiej niż w marcu

0

-Ej
- Co
- 4-0

2

gol 2-0 atletico
!!

2

Wiesz pewnie też samemu chodzi do sklepu po te ciuchy

1

0

tak (15 znaków)

0

nie możemy sie kłócić która gra jest lepsza skoro jest to kwestia gustu.Ja osobiście gram w fife ale w pes podoba mi sie bardziej tryb kariery stworzonego zawodnika to wymiata ale zapomniałem jak sie ten tryb nazywa

3

100 lat Neymar !!!!

0

Ok masz prawo go nie lubić ale jest coś takiego jak szacunek

0

czyli już koniec meczu jest

1

MEGA!!!!! jedna z lepszych reklam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?