lioney10
Dołączył/a: luty 2014
Barcelona
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
3-0 dla realu :(
0
http://fangol.pl/view/87498/asysta-reusa-z-innego-ujecia musimy go mieć
8
czemu nie ma posta że Rafinha ma urodziny
0
ma ktoś skrót po polsku
3
gdzie ten laskowski??
0
i tak nie dali by ci koszulki
0
możemy kiedyś zagrać
0
a na czym grasz
0
Czy da sie ogladac mecze online na smartfonie? Bo nie dam rady byc w domu podczas meczu a mecz obejrzec musze
1
Chciałbym żeby był z nami i żeby w końcu zagrał ale to jest jakaś sciema ten gość jest cały czas kontuzjowany,znów pewnie wyzdrowieje a za tydzień info:Vearmaelen poślizgnął się na mydle w własnej łazience będzie pauzował 3 miesiące.
Niechaciałbym takiej sytuacji bo nic do niego niemam ale te kontuzje to juz przesada
2
wiadomość z ostatniej chwili: w tym momencie vermaelen porusza sie w chodziku jednak za niedługo będzie zmuszony go opuścić ponieważ zacznie chodzić samodzielnie
źródłó:lioney10
0
również jak najbardziej dobry składzik tylko jak reus sprawdził by sie na ps
1
http://www.futhead.com/15/squads/21735449/ mój wymarzony skład tylko czy możliwy ???
5
na meczykach jest,albo poczekaj na skrót hala dzieci jego skróty wymiatają
0
Eusebio został zwolniony!! dlaczego?
16
z całym szacunkiem ale osoba bez rąk mogłaby też policzyć ile on miał dryblingów
5
Real przegrał bo piłkarze sie przygnębili wiadomośćią że Vermaelen zacznie biegać
0
i tak będzie 4-3 jakby co,ale i tak nie będzie żadnej kary
16
Simeone miał racja mówiąc że sam Messi jest lepszy od BBC
1
szkoda że Barca dziś nie grała z Realem,napewno byłoby by łatwiej niż w marcu
0
-Ej
- Co
- 4-0
2
gol 2-0 atletico
!!
2
Wiesz pewnie też samemu chodzi do sklepu po te ciuchy
1
http://fangol.pl/view/86604/ancelotti-nasladuje haha!!
0
tak (15 znaków)
0
nie możemy sie kłócić która gra jest lepsza skoro jest to kwestia gustu.Ja osobiście gram w fife ale w pes podoba mi sie bardziej tryb kariery stworzonego zawodnika to wymiata ale zapomniałem jak sie ten tryb nazywa
3
100 lat Neymar !!!!
0
Ok masz prawo go nie lubić ale jest coś takiego jak szacunek
0
czyli już koniec meczu jest
1