lioney10
Dołączył/a: luty 2014
Barcelona
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
większość z nas też zwalniała Lucho
0
http://fangol.pl/view/89896/11-lutego-la-liga-wg?barc Ronaldo!nie mam pytań
1
skróty na tym kanale są najlepsze zawsze na nie czekam
0
Żyła.
1
Pan juz dzisiaj nie pije.
0
wie ktoś może jacy piłkarze Realu mogliby nie zagrac w gran derbi przez zólte kartki
0
http://fangol.pl/view/89107/pogba-chce-grac-w-barcelonie?barc
1
last vegas
0
aha
0
http://www.r-gol.com/buty-pilkarskie/buty-pilkarskie-dla-doroslych/buty-na-hale---halowki.html
1
nigdy nie ma pewniaków , zawsze może się zdarzyć jakaś niespodzianka
0
HD
0
aha,ty chyba kpisz
1
Dziś wybił mi równy rok na tej stronie!!
4
futbolhd!kupiłem rok temu i od tamtego czasu zawsze kupuje ogólnie fajna jakośc i nie zcina
0
15
Haha! albo to
Dwaj mężczyźni przechodzą koło sejmu.
Nagle w sejmie rozlega się głos:
- Sto lat! Sto lat!
Jeden z mężczyzn mówi:
- Patrz, chyba ktoś tam ma urodziny.
- Nie, wiek emerytalny ustawiają.
1
Kurde w dzień meczu Man City - Barcelona będe miał równy rok na tej stronie więc fajnie by było jakby wygrali,można byłoby to uznać jako mały prezencik:D
0
twitter Antonelli
1
Leo będzie mieć drugie dziecko.Antonella napisała na twiterze
0
jedyne co to moge ci pozazdrościć bo byłem na Camp Nou ale na pustym w ramach zwiedzania a to nie ten sam klimat co na meczu
0
po takim meczu nie chce zeby mecz z city był teraz w wtorek
1
Jakoś z realem nikt tak autobusu nie stawia tylko z nami
7
1.obrona tragedia!!
2.pomoc tragedia!!
3.cała gra tragedia!!
4.Arsenal
0
jakby co to możemy kiedyś zagrac
1
jestem za!!
0
grasz w cs ..
0
a liga mistrzów!!
0
ale to wbił
golazo!!!
2
czy tylko mi Lucho przypomina Sylvestera Stallone