0

większość z nas też zwalniała Lucho

0

1

skróty na tym kanale są najlepsze zawsze na nie czekam

0

Żyła.

1

Pan juz dzisiaj nie pije.

0

wie ktoś może jacy piłkarze Realu mogliby nie zagrac w gran derbi przez zólte kartki

1

last vegas

0

aha

1

nigdy nie ma pewniaków , zawsze może się zdarzyć jakaś niespodzianka

0

HD

0

aha,ty chyba kpisz

1

Dziś wybił mi równy rok na tej stronie!!

4

futbolhd!kupiłem rok temu i od tamtego czasu zawsze kupuje ogólnie fajna jakośc i nie zcina

0

Oby te czasy jeszcze kiedyś powróciły: stadion wypełniony po brzegi,śpiew i radośc kibiców ,chęc zdobywania trofeów przez drużyne!!

15

Haha! albo to
Dwaj mężczyźni przechodzą koło sejmu.
Nagle w sejmie rozlega się głos:
- Sto lat! Sto lat!
Jeden z mężczyzn mówi:
- Patrz, chyba ktoś tam ma urodziny.
- Nie, wiek emerytalny ustawiają.

1

Kurde w dzień meczu Man City - Barcelona będe miał równy rok na tej stronie więc fajnie by było jakby wygrali,można byłoby to uznać jako mały prezencik:D

0

twitter Antonelli

1

Leo będzie mieć drugie dziecko.Antonella napisała na twiterze

0

jedyne co to moge ci pozazdrościć bo byłem na Camp Nou ale na pustym w ramach zwiedzania a to nie ten sam klimat co na meczu

0

po takim meczu nie chce zeby mecz z city był teraz w wtorek

1

Jakoś z realem nikt tak autobusu nie stawia tylko z nami

7

1.obrona tragedia!!
2.pomoc tragedia!!
3.cała gra tragedia!!
4.Arsenal

0

jakby co to możemy kiedyś zagrac

1

jestem za!!

0

grasz w cs ..

0

a liga mistrzów!!

0

ale to wbił
golazo!!!

2

czy tylko mi Lucho przypomina Sylvestera Stallone

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?