lioney10
Dołączył/a: luty 2014
Barcelona
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Napewno byłby lepszy niż Bartomeu
0
Teraz postawią autobus i będzie cięzko
0
Szczerze to ma w dupie tego odergarda,jak coś pokaże to pogodamy
0
kurde ja 2 liga:D
0
nie na temat: gra ktoś w fifa 15 ultimate team na pc bo jak tak to można coś zagrac
11
Mascherano na DP I Rafinha chyba najbardziej cieszą
0
a co to ma do kontuzji douglasa
1
reus i tak pojdzie do realu,pewnie kroos go namówił
1
a ja nie,wolałbym żeby grali razem w jednym klubie
0
podobnie jak w meczu z PSG całe trio z ataku strzela gola
0
http://www.futhead.com/15/squads/15953912/ mam wrażenie że dziś taki skład zobaczymy.oby nie!!!!!!!!!
0
cieszycie się jak wygramy bo 3 punkty,ale też cieszycie się jak przegramy bo co enrique zostanie zwolniony i skąd wiecie kto go zastąpi.Najważniejsze są 3 punkty i zmniejszenie strat do realu
0
taki skład na pewno będzie przeciwko atletico http://www.futhead.com/15/squads/15871507/ oby niehttp://www.futhead.com/15/squads/15871616 oby tak
9
licze jutro na Suareza takiego zawodnika przeciwko atletico zawsze nam brakowało
1
ten gościu jak zombie wygląda
14
1
wzajemnie!!:D
0
chyba sie wybiore mam 3h jazdy
0
myśle że do fify idalny
0
tak na tvp sport
0
NIEOFICJALNA
0
http://www.imgism.com/?p=218551?utm_source=social&utm_medium=facebook&utm_campaign=behroaz już tak niewiele brakuje
1
z karnego:D 50% jego to karne
0
serio czy to tak to daj napisałeś?
1
niech weżnie z sobą cuadrado
4
Pique miał by problemy nawet w ekstraklasie
12
0
1:0 dla barcy , neymar strzelił
0
http://sport.tvp.pl/17375942/enrique-suarez-zagra-z-realem enrique mowi ze zagra jekies minuty tylko ile
0
http://www.futhead.com/15/squads/5036322/ taki sklad na real i wygramy