2

Napewno byłby lepszy niż Bartomeu

0

Teraz postawią autobus i będzie cięzko

0

Szczerze to ma w dupie tego odergarda,jak coś pokaże to pogodamy

0

kurde ja 2 liga:D

0

nie na temat: gra ktoś w fifa 15 ultimate team na pc bo jak tak to można coś zagrac

11

Mascherano na DP I Rafinha chyba najbardziej cieszą

0

a co to ma do kontuzji douglasa

1

reus i tak pojdzie do realu,pewnie kroos go namówił

1

a ja nie,wolałbym żeby grali razem w jednym klubie

0

podobnie jak w meczu z PSG całe trio z ataku strzela gola

0

http://www.futhead.com/15/squads/15953912/ mam wrażenie że dziś taki skład zobaczymy.oby nie!!!!!!!!!

0

cieszycie się jak wygramy bo 3 punkty,ale też cieszycie się jak przegramy bo co enrique zostanie zwolniony i skąd wiecie kto go zastąpi.Najważniejsze są 3 punkty i zmniejszenie strat do realu

0

taki skład na pewno będzie przeciwko atletico http://www.futhead.com/15/squads/15871507/ oby niehttp://www.futhead.com/15/squads/15871616 oby tak

9

licze jutro na Suareza takiego zawodnika przeciwko atletico zawsze nam brakowało

1

ten gościu jak zombie wygląda

14

1

wzajemnie!!:D

0

chyba sie wybiore mam 3h jazdy

0

myśle że do fify idalny

0

tak na tvp sport

0

NIEOFICJALNA

1

z karnego:D 50% jego to karne

0

serio czy to tak to daj napisałeś?

1

niech weżnie z sobą cuadrado

4

Pique miał by problemy nawet w ekstraklasie

12

0

1:0 dla barcy , neymar strzelił

0

http://sport.tvp.pl/17375942/enrique-suarez-zagra-z-realem enrique mowi ze zagra jekies minuty tylko ile

0

http://www.futhead.com/15/squads/5036322/ taki sklad na real i wygramy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?