0

Kante jest niesamowitym walczakiem ale technicznie to on najlepiej wyszkolony nie jest, choć i tak pewnie lepiej niż Gomes.

0

Jak Real dziś wygra,a potem ten zaległy z Celtą,to juz chyba po sezonie.

0

Czy ja gdzieś napisałem że go słucham?

0

albo to

:D

2

A czy to nie Suarez podawał do Iniesty przy drugiej bramce?

3

Przyznam szczerze że chciałbym obejrzeć ten mecz z komentarzem Darka Szpakowskiego.
"Czy to jest ta akcja,tak to jest ta akcja,tak to jest Iniesta,tak to jest Barca,tak to jest ten cud"

0

Popłakałem sie

0

Jaki klub taki Ramos

0

Najlepsze jest to że PSG jest słabe gdy ktos zastosuje na nich pressing,już widze jak trafiają na Real w ćwiercfinale...
Obawiam sie że Real moze byc faworytem do wygrania LM

0

3-0 do 60min i myśle że możemy dokonać prawie niemożliwego.
Dawać panowie!!

9

Messi nie dostał Ifa w Fifie (2 bramki i 2 asysty).Ronaldo za takie coś by dostał od razu.
Ea ma aż takiego focha na Barce ze podpisali kontrakt z konami.

3

Wkurza mnie to ze z Ramosa robi się jakiegoś Boga obrony a tak naprawdę obrońca jest średnim i jedyne co go ratuje to gole

0

Przecież to każdy widzi i wie.

0

Nie ma to jak ***** grać i awansować.

1

Wystraczy odciąc skrzydła i Real juz nic nie gra.
Napoli jeszcze 1 a najlepiej 2.

0

#Ronaldowróć

0

Połowicznie powiedział prawde , tylko z tym Realem troche poleciał

0

5% dla mnie

1

Wygrywamy na SB 3-0,potem Real przegrywa zaległy mecz z Celta i my w tym samym czasie wygrywamy swoj mecz i w ten sposób wygrywamy lige.
Screen zrobiony.
PS: jakby ktos pytał o numery do totolotka to macie: 5,19,32,1,40,27

2

Nam sedziowie nie pomagają

1

To jest niemożliwe, zawsze jak oglądam mecz Realu a w miare rzadko oglądam to zawsze strzelają bramke po wrzutce.

4

Villareal-Real

0

edit : Dalej gra

0

Brawo!!!

0

Nie ma Gomesa ani Rakiticia a w pomocy i tak jest padaka,to jest dowód na to że trener nie potrafi ich postawiac.

0

Może tak samo zrobił by z Gomesem u nas

0

Jeszcze wygrac na z Atleti i myśle ze jest ogromna szansa na mistrza

0

To jest katastrofa,nie dość że krótkie odcinki to pytania na poziomie podstawówki.

1

Mi sie bardziej Matuidi podobał.

0

Moze CdR wygramy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?