lioney10
Dołączył/a: luty 2014
Barcelona
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kante jest niesamowitym walczakiem ale technicznie to on najlepiej wyszkolony nie jest, choć i tak pewnie lepiej niż Gomes.
0
Jak Real dziś wygra,a potem ten zaległy z Celtą,to juz chyba po sezonie.
0
Czy ja gdzieś napisałem że go słucham?
0
albo to
2
A czy to nie Suarez podawał do Iniesty przy drugiej bramce?
3
Przyznam szczerze że chciałbym obejrzeć ten mecz z komentarzem Darka Szpakowskiego.
"Czy to jest ta akcja,tak to jest ta akcja,tak to jest Iniesta,tak to jest Barca,tak to jest ten cud"
0
Popłakałem sie
0
Jaki klub taki Ramos
0
Najlepsze jest to że PSG jest słabe gdy ktos zastosuje na nich pressing,już widze jak trafiają na Real w ćwiercfinale...
Obawiam sie że Real moze byc faworytem do wygrania LM
0
3-0 do 60min i myśle że możemy dokonać prawie niemożliwego.
Dawać panowie!!
9
Messi nie dostał Ifa w Fifie (2 bramki i 2 asysty).Ronaldo za takie coś by dostał od razu.
Ea ma aż takiego focha na Barce ze podpisali kontrakt z konami.
3
Wkurza mnie to ze z Ramosa robi się jakiegoś Boga obrony a tak naprawdę obrońca jest średnim i jedyne co go ratuje to gole
0
Przecież to każdy widzi i wie.
0
Nie ma to jak ***** grać i awansować.
1
Wystraczy odciąc skrzydła i Real juz nic nie gra.
Napoli jeszcze 1 a najlepiej 2.
0
#Ronaldowróć
0
Połowicznie powiedział prawde , tylko z tym Realem troche poleciał
0
5% dla mnie
1
Wygrywamy na SB 3-0,potem Real przegrywa zaległy mecz z Celta i my w tym samym czasie wygrywamy swoj mecz i w ten sposób wygrywamy lige.
Screen zrobiony.
PS: jakby ktos pytał o numery do totolotka to macie: 5,19,32,1,40,27
2
Nam sedziowie nie pomagają
1
To jest niemożliwe, zawsze jak oglądam mecz Realu a w miare rzadko oglądam to zawsze strzelają bramke po wrzutce.
4
Villareal-Real
0
edit : Dalej gra
0
Brawo!!!
0
Nie ma Gomesa ani Rakiticia a w pomocy i tak jest padaka,to jest dowód na to że trener nie potrafi ich postawiac.
0
Może tak samo zrobił by z Gomesem u nas
0
Jeszcze wygrac na z Atleti i myśle ze jest ogromna szansa na mistrza
0
To jest katastrofa,nie dość że krótkie odcinki to pytania na poziomie podstawówki.
1
Mi sie bardziej Matuidi podobał.
0
Moze CdR wygramy