0

0-0

5

No nie rozmawiają ale tylko gdy jest po ich myśli.

1

O kur... ale brama!!

15

Mnie juz Gomes gasi od roku.

0

Valverde miał stawiać na młodych zawodników,a tu co za młodziutkiego Sampera przychodzi dziadek z Chin.

0

Kto jak kto ale oni w kwestii nieprawidłowego sędziowania jako pierwsi powinni siedzieć cicho.

4

Dembele zaobserwował na instagramie Messiego i Semedo a przestał obserwować Ronaldo.
Myśle że w tym tygodniu już będzie Cou,Dembele i Paulinho i dopiero wtedy będzie można zacząć naprawdę sezon,

0

Ja tam jestem spokojny o ten sezon,co prawda dzis przegraliśmy ale nie byliśmy drużyna gorsza lecz mniej skuteczniejszą.
Tak naprawdę to może być nasz sezon wystarcza dobre transfery bo mamy naprawdę dobrego trenera który może to dobrze poukładać

3

Czy naprawdę Ronaldo ma aż taki kompleks wyższości Messiego,że nawet musi robić taką samą cieszynke.

1

Tylko się nie spuście nad tym Realem który strzelił 3 bramki, jedna to samobój i dwa strzały życia, ale wielki Real nas rozjechał...
W większości meczu to myśmy przeważali i kontrolowali przebieg spotkania,tylko jak zwykle nie wykorzystywaliśmy sytuacji
Ps:Dodam jeszcze tylko ze karnego i czerwa dla CR być nie powinno.
Życzę dobrej nocy.

0

Jest ten mecz na tym kanale 403 na CP?

0

No ale może ma racje.
Paulinho to jest całkowite przeciwieństwo Busiego,to jest gościu który potrafi sie zabrac z piłką,jest szybki i potrafi dobrze uderzyć.

5

Ten stadion jest tak magiczny że o samego rana byś sobie poczilował :D

0

Jakoś wydaje mi sie że ten transfer Paulinho to fake.
Zarząd tym transferem tak naprawdę strzelił by sobie w stopę i już mogliby się od razu zacząć pakować.

1

A może ściągają Paulinho żeby Coutinho było raźniej.

8

To jest chore.

0

Dlatego od samego początku jestem pewien ze nie kupimy obu.

3

Mam wrażenie ze obaj nie przyjdą ani dziś ani wcale w tym okienku.

4

Jeśli nie kupimy Dembele a na skrzydle będzie grał Coutinho,to ja już nie mam słów na ten zarząd.

18

Co im odwaliło z tym Paulinho?

2

Kto wie może za nowego trenera Gomes odpali.

0

Mam dziwne wrażenie że kupimy tylko Martineza i Dybale.

1

Jaki klub tacy kibice,o ile to w ogóle można nazwać kibicami.

4

Barcelona osiągnęły porozumienie w sprawie warunków osobistych z Dembelé i postanowiłem oferty 80 milionów € dla niego

Tancredi Palmeri

2

Peter Crouch ;)

3

Mam wrażenie ze jak Neymar odejdzie do PSG to za jakiś czas też go zobaczymy w Realu.
Doskonale wiemy że Real ma na niego chrapke od bardzo długiego czasu.

0

Co gra Samper O.O

0

Jesli Neymar na prawdę odchodzi to mam tylko nadzieje ze wszyscy w klubie o tym wiedzą i trener już myśli nad jakimiś rozwiązaniami bez Neya.

1

Skąd ten dziennikarz może wiedzieć takie rzeczy?

1

Carvajal/Alves.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?