lioney10
Dołączył/a: luty 2014
Barcelona
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
36
Ktoś na notatniku napisał własnie że bardziej go cieszy ZP dla Ronaldo niz awans Polski na MŚ.
Jap******e!
2
To czy ostatnia to wszystko zalezy od jego kolegów z druzyny.
0
Wiem i myśle że wszyscy tutaj to wiedzą,tylko szkoda że dziennikarze tego nie wiedzą (albo nie chcą tego wiedziec).
0
Niech ta ZP dla Cristiano sprawi że w przyszłym roku zobaczymy najlepszego Leo.
0
Ja to nawet takiego Lacazette nie trafiłem.
80
Najbardziej niesprawiedliwa ZP w historii tej nagrody.
1
Już bez przesady z tym Ramosem,wystarczy tylko zeby Real przegral.
1
Byle Real stracił punkty.
0
Leo grupa śmierci a CR chyba najłatwiejsza grupa
Co ta Portugalia ma farta ostatnio.
0
Znów CR będzie miał łatwo...
1
Mógłby Messi też coś w końcu trafic,bo CR sie zbliża :D
0
Ronaldo to w LM już chyba nikt nie przebije.
0
Jesus
16
Szkoda gola Ronaldo tylko.
0
Jak ten Deulofeu irytuje.
0
W sumie dla mnie większą żenadą i tak jest wygrana Ronaldo niz Iniesta w najlepszej 11.
Pozdrawiam i dobrej nocy.
0
2016!
5
Czuje wielki niedosyt :(
34
Aha.
3
Ja bym powiedzial,ze w erze Messiego,każda jego złota piłka jest niezasłużona.
6
Nie wiem.
0
Jak myślicie,Umtiti będzie podstawowym obroncą Francji na MŚ?
Jak dla mnie to jest pewniak,ale wiadomo ze Deschamps ma różne odpaly
41
Se queda :D
0
Paulinho,Deulofeu,Kovacić,Ruben i Nelson Semedo,Rodrigo,Rafinha,Umtiti i Muriel.
0
Viera z Las Palmas
0
Rozerwana koszulka ✔
11
Bardzo liczyłem na gola Messiego, nie chce żeby CR znów był królem strzelców.
0
Mi sie dziś udało trafic naszego Dembele.
1
Pierwszy raz właczyłem mecz Realu i jest gol,ale dla rywala :D
3
Jak dla mnie to Paulinho już się zwrócił.
Ps:Pozdrawiam kolegę który napisał ze wygramy 1-2 po bramce Paulinho :)