36

Ktoś na notatniku napisał własnie że bardziej go cieszy ZP dla Ronaldo niz awans Polski na MŚ.
Jap******e!

2

To czy ostatnia to wszystko zalezy od jego kolegów z druzyny.

0

Wiem i myśle że wszyscy tutaj to wiedzą,tylko szkoda że dziennikarze tego nie wiedzą (albo nie chcą tego wiedziec).

0

Niech ta ZP dla Cristiano sprawi że w przyszłym roku zobaczymy najlepszego Leo.

0

Ja to nawet takiego Lacazette nie trafiłem.

80

Najbardziej niesprawiedliwa ZP w historii tej nagrody.

1

Już bez przesady z tym Ramosem,wystarczy tylko zeby Real przegral.

1

Byle Real stracił punkty.

0

Leo grupa śmierci a CR chyba najłatwiejsza grupa
Co ta Portugalia ma farta ostatnio.

0

Znów CR będzie miał łatwo...

1

Mógłby Messi też coś w końcu trafic,bo CR sie zbliża :D

0

Ronaldo to w LM już chyba nikt nie przebije.

0

Jesus

16

Szkoda gola Ronaldo tylko.

0

Jak ten Deulofeu irytuje.

0

W sumie dla mnie większą żenadą i tak jest wygrana Ronaldo niz Iniesta w najlepszej 11.
Pozdrawiam i dobrej nocy.

0

2016!

5

Czuje wielki niedosyt :(

34

Aha.

3

Ja bym powiedzial,ze w erze Messiego,każda jego złota piłka jest niezasłużona.

6

Nie wiem.

0

Jak myślicie,Umtiti będzie podstawowym obroncą Francji na MŚ?
Jak dla mnie to jest pewniak,ale wiadomo ze Deschamps ma różne odpaly

41

Se queda :D

0

Paulinho,Deulofeu,Kovacić,Ruben i Nelson Semedo,Rodrigo,Rafinha,Umtiti i Muriel.

0

Viera z Las Palmas

0

Rozerwana koszulka ✔

11

Bardzo liczyłem na gola Messiego, nie chce żeby CR znów był królem strzelców.

0

Mi sie dziś udało trafic naszego Dembele.

1

Pierwszy raz właczyłem mecz Realu i jest gol,ale dla rywala :D

3

Jak dla mnie to Paulinho już się zwrócił.
Ps:Pozdrawiam kolegę który napisał ze wygramy 1-2 po bramce Paulinho :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?