5

Super skład,aż odechciewa się oglądać.

3

Niewiem czy nadaja sie na takie upały.

1

Kto wygra Ligę Mistrzów i dlaczego będzie to Real Madryt?

1

Taktyczny wpi***ol.
Idę spać może to tylko sen.

0

Ja tam np wole aby Barca miala wiekszy spokoj w lidze.

13

-Sterling?
-Co
-Ty juz wiesz co

21

Messi dziś chyba za bardzo chce

0

A co tam może się uda.

3

Messi.

4

Gdziekolwiek nie wejdę widzę spuszczanie się nad Realem i Ronaldo.
Po meczach Resku w LM chyba najlepiej od razu iść spać.

0

Real prowadzi,Bayern prowadzi czyli kupon wchodzi.
Super wtorek!

1

Przez tego Ronaldo to ja chyba za niedługo osiwieje.

0

Śo- Manolas
Po- Peres urodzinowy
N- Mbappe

0

Niesamowicie gra Hummels dzis.

11

Ja jestem cwaniak i wypi****laj stąd, ale już. :D

6

Szkoda ze tak nie strzelał jak drużyna go potrzebowała.

0

Czyli co CR znow najlepszy i juz nikt go nie sprzedaje?
Szkoda ze w jego przypadku wszyscy zapominają jak kopał sie po czole na poczatku sezonu i m.in. przez jego beznadziejna skutecznosc Real stracil tyle punktow.

0

Czyli Dembele dzis gra a w sobotę w lidze znów ława?
Mam nadzieje ze nie bo chętnie zobaczyłbym skład jak z Gironą tylko z Paco zamiast Luisa.

0

To juz dziś Dembele chyba nie zobaczymy,bo za kogo by wszedł?

0

Coś za dużo Ronaldo ostatnio strzela,żeby nie było znów pare dobrych meczów i ZP.

0

Jak myślicie Getafe postawi się Realowi?

0

Czyżby?

4

Człowiek czeka cały dzień na mecz a potem dostaje takie Gó**o.

1

Pewnie Iniesta jeszcze z Atletico zagra,więc tym bardziej sie dziwie ze Cou nie gra.

1

To fajny Pogba :D

0

Ma ktoś nowy odcinek TWD po polsku?Od rana szukam i nie moge znaleźć.

12

Griezmann da nam dużo opcji w ataku,może zagrać na lewym/prawym skrzydle i na środku ataku.
Mam nadzieje że dojdzie to tego transferu.

1

Jeśli Dembele ma być takim niewypałem to ja chce taki niewypał.

10

Liczę dzis na Leo,nie zniósłbym kolejnej ZP dla CR.

1

.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?