lioney10
Dołączył/a: luty 2014
Barcelona
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Chyba w życiu widziałem już wszystko,bo właśnie na pewnej stronie przeczytałem ze Ronaldo jest bardziej kreatywny od Leo ;)
31
Pustak,karniak i symulka...kurde jak mi tego brakowało.
5
Mam nadzieje że w tym sezonie Ligi Mistrzów to jednak Messi bedzie królem strzelców,ale najwazniejsze zeby to Barca wygrała.
0
Szkoda ze Dembele i Umtiti tak mało ale i tak bedą to bestie.
9
Mnie tam najbardziej rozśmiesza jego fizycznosć (81),a wiadomo że on po każdym kontakcie z przeciwnikiem leży.
Dla porównania Messi ma 61
0
Te 89 Bale to jest jakiś HIT!
3
100%.
0
Mam nadzieje że Dembele wejdzie przynajmniej w tej 60min,a nie pod sam koniec.
1
Mam nadzieje że Umtiti ma te 84-85 bo jak nie to bedzie parodia.
3
https://www.easports.com/fr/fifa/fifa-18-player-ratings-top-100?utm_campaign=fifa18_hd_fr_ic_soco_twt_fifa18ratings&utm_source=twitter&utm_medium=social&cid=35564&ts=1504631136727 oceny zawodników z fify 18 jesli kogos interesuje.
0
Mi bardziej Bernardo Silve ;)
0
Nie tylko nie Di Maria,tymbardziej po tym co widziałem w meczu Argentyny z Urugwajem.
Przecież to jest typowy jeździec bez głowy.
4
Im szybcie sie pogodze z tym że Coutinho nie przejdzie tym lepiej,szkoda tracić czasu i nadziei.
0
Ciekawe na jakiej pozycji miałby grać Mahrez w obliczu przyjscia Cou?
1
Mógłbyś przytoczyć bo ja nie te czasy.
0
Nie wiem co Pique aktualnie odwala,ale wiem że spokojnie wróci do swojej formy.
0
No właśnie Daily Star...
0
Nudny nie nudny,ważne że wygrany.
3
Od momentu wejścia na boisko Denisa,całkiem przyjemnie sie oglądało to spotkanie.
0
Z ta pomocą napewno doczekamy się kreatywnych decyzji.
0
Dla mnie tylko Antek tym bardziej że za rok możemy go kupic za 100mln co w obecnej sytuacji na rynku wydaje sie byc promocja.
0
Wierzycie w transfer Coutinho,bo ja jakoś nie.
Może to dlatego że Liverpool nie sprzeda go za mniej niż 150mln i nam po prostu braknie kasy.
Mysle że najlepszym rozwiązaniem byłoby kupno Seriego ale pierw musieliby go przeprosic bo nie ładnie sie co do niego zachowali.
17
Jak ten wieśniak może być kapitanem to ja nie wiem.
1
Hi FC Barcelona, it's OurMine (Security Group), please contact us - ourmine .org -> Contact Us, and sorry for the hoax
9
Naprawde przejmujesz sie głupią okładką?
Zobacz ile lat Messi był na okladce,i wiele moich znajomych co są za Realem nie mieli z tym żadnego problemu.
A poza tym grasz w gre a nie w okładke.
0
No to tak :Alaves (wyjazd),Malaga(wyjazd)),Sociedad(wyjazd),Atletico(wyjazd),Real M (Dom,wyjazd)
0
Real pyka Deportivo na wyjeździe a my pewnie będziemy mieć tam wielkie męczarnie z strata punktów,ale jak się popatrzy na skład Realu a nasz to się nie dziwie.
Ps:Liverpool macie jeszcze 10 min :)
2
Zawsze nasza pomoc kojarzyła się z lekkością i wielką inteligencją boiskową,a teraz co,drewniany Rakitić i Gomes i rozkojarzony Busquets (ale mu to sie nie dziwie bo jak ma obok siebie takich zawodników to jak to ma funkcjonować).
12
Arda,Rakitić i Gomes ich nie trzeba sprzedać,ich trzeba wypie*****ć dyscyplinarnie.
Jakoś na sile chciałem wierzyć w Gomesa ale ten gość to jest parodia.
3
Albo zobaczymy geniusz trenerski Ernesto albo będzie tragedia.