18

Ramos obrońca jest średnim i w dodatku jest głupi, jedyne co go ratuje i stawia na pozycji w jakiej jest to te gole.

1

Jeśli Paulinho miałby grać u nas jak Casemiro w Realu,to jestem za tym transferem.

2

Ja jestem pewny że będzie to ktoś z trójki Paulinho/Semedo/Azpilicueta

1

I kto te 2 lata temu by się spodziewał ze teraz u nas w klubie będzie taka tragedia.

10

Smutne czasy nastały,pamietam jak za ery Guardioli każdy zawodnik chciał grać u nas a mało który w Realu.
Ale widać ze zawodników głównie przyciagaja trofea, bo skoro taki Ceballos chce grać w klubie w którym jest 6-7 mega pomocników i wie ze pójdzie na wypożyczenie i na ławkę to widać ze coś jest na rzeczy.

0

O co chodzi z tym Ceballosem?
Jednak idzie do Realu?

0

American Pie.

0

No to chyba teraz trzeba liczyć na Gomesa i Denisa.
Jeśli nie przyjdzie ktoś z dwójki Veratti/Ceballos to chyba znów będziemy musieli oglądać świętujący trofea Real.

1

Co tam pisało?bo tweet jest już usunięty.

3

Jeśli obejrzałeś Braking Bad i ci się podobało,to polecam Better call Saul.

7

Jeśli tak ma działać ten VAR, to faktycznie jest on niepotrzebny.

0

a Ronaldo 99 :D

13

Mnie tam tylko denerwuje gdy ktoś pisze że Ronaldo jest lepszy od Leo.

6

Nie na raz!
Nie na raz!!!

16

Leo podobno miał nie wygrac złotej piłki,a ja na tym zdjeciu widze nawet dwie :D

5

Jestem ciekaw ja poradziła by sobie Portugalia z taką grą w naszej grupie.
Obstawiam ze nie zobaczylibysmy ich na MŚ 2018.

1

Co jak co ale taką kartą na ŚPD to bym sobie pograł.

51

Ronaldo 99 dryblingu XDD

21

Jestem ciekaw co by tu było jakby tak zrobił CR.
Pewnie od razu by go wyzywano od najgorszych.

1

Dla mnie jako posiadacze PS4 zapowiada sie zacnie,tylko ta odkładka z Ronaldo i tez ze na 100% bedzie najwyzej ocenionym graczem mi nie pasuje.

7

Fajne jest to ze Messi ma więcej goli od Ronaldo, mimo to ze praktycznie cały sezon zagrał w pomocy a nie ustawiony na samej szpicy i czekający na patelnie jak CR.
Aż strach pomyśleć jakie liczby wykręciłby znów Messi jakby miał lepsza pomoc.

2

Kiedy?

2

W 100% się podpisuje pod tym komentarzem.

5

Najśmieszniejsze jest te MVP dla CR.
Modric i Isco cały mecz na niego harują a on zbiera laury.

29

Bez przesady z tą najpiękniejszą.

3

Jeśli nie kupimy Verrattiegi i Semedo/Bellerina to coś czuje ze za rok znów będziemy musieli gratulować Realowi.

2

A moim zdaniem to i tak Messi wygra ZP.
Oglądałem pratycznie każdy mecz Barcy i Realu w tym sezonie i moge powiedzieć ze jedyne co Ronaldo zostało to stanie w polu karnym i dokładanie nogi.
Ma ktoś jakąś statystyke dryblingów po wydaje mi sie że Messi w 1 meczu robi ich wiecej niż Ronaldo przez 10 meczy.

15

Zgadzam sie,a to co robił na mundialu w 2002 to była poezja.

1

Wojne na argumenty czas zacząć.
Kibice Realu:My jako pierwsi obronilismy LM!
Kibice Barcy: Taa?A ciekawe ile macie trypletów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?