1

A jednak

0

Real wygra lige,my CL i CdR i wszyscy bedą zadowoleni.

2

Taa,szkoda że Osasuna wygrała tylko 1 mecz w lidze.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

O ile bedzie finał

0

http://www.futhead.com/17/squads/4371626/ Tak wygląda nasz skład, przyznam szczerze że niewiem co o tym myslec.

4

W takim stylu wielki "Królewski" Real wygrywa lige , szkode ze znów sedziowie nas wyruchali.SKANDAL

0

Przeciez nowe Uncharted wychodzi w tym roku.

0

Bale!

1

Breaking bad , The walking dead.

Moje ulubione seriale.Jak je widziałeś to Gra o Tron,jak dla mnie Ok ale do seriali której wyżej wymieniłem nawet się nie umywa.

1

Co jak co ale CR ładnie uderzył,ale poza golem jak zwykle znikł.

0

Ja też i w sumie dzieki bo nie moglem ogladac wczoraj a chcialem zobaczyc z polskim komentarzem :D

1

Dlugo na Yt to nie przetrwa.

34

Oby z nami.

1

W słońcu przyjemnie,tylko wiatr zimny.

53

Pozdrawiam La Ramble z La Rambli :)
Marzenia się spełniają .

0

Nie w Realu a Madrycie

1

Oni w lidze nie przegrają, to jest ku***nie możliwe

2

Za przeproszeniem, CR ch*** gra a gole zdobywa a potem jacyś pseudo eksperci widza ze strzela gole i na niego głosują

0

My?

2

http://fangol.pl/view/194609/cafu-wierzy-w-neymara?barc Regularność przez cały rok? Nie mam pytań

1

Boli to że Ronaldo za indywidualnie jeden z gorszych sezonow w karierze zdobywa te nagrody.Ale cóż,wciąz mam nadzieje że ten sezon bedzie nalezał do Barcy i Leo.

0

Ronaldo na 100% zdobędzie nagrode dla najlepszego gracza,bo EA zrobiło błąd i w zawodnikach koncepcyjnych go dała , wyglada to tak:Ronaldo 99 , Messi i Luis 98

0

Co to za buty?

4

Islandia?To ten kraj co ma małą mentalność?

0

Nawet Luis jest!

0

Królestwo

0

Tylko że w Realu jest karny nawet jak swoi zawodnicy sami na siebie wpadną a w naszym przypadku wszyscy wiedzą jak jest

0

Tak znów Gomes,szkoda tylko ze Digne stracił piłke.

0

Jak zagramy jak z Bilbao to może byc bardzo cieżko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?