lioney10
Dołączył/a: luty 2014
Barcelona
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A jednak
0
Real wygra lige,my CL i CdR i wszyscy bedą zadowoleni.
2
Taa,szkoda że Osasuna wygrała tylko 1 mecz w lidze.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
O ile bedzie finał
0
http://www.futhead.com/17/squads/4371626/ Tak wygląda nasz skład, przyznam szczerze że niewiem co o tym myslec.
4
W takim stylu wielki "Królewski" Real wygrywa lige , szkode ze znów sedziowie nas wyruchali.SKANDAL
0
Przeciez nowe Uncharted wychodzi w tym roku.
0
Bale!
1
Breaking bad , The walking dead.
Moje ulubione seriale.Jak je widziałeś to Gra o Tron,jak dla mnie Ok ale do seriali której wyżej wymieniłem nawet się nie umywa.
1
Co jak co ale CR ładnie uderzył,ale poza golem jak zwykle znikł.
0
Ja też i w sumie dzieki bo nie moglem ogladac wczoraj a chcialem zobaczyc z polskim komentarzem :D
1
Dlugo na Yt to nie przetrwa.
34
Oby z nami.
1
W słońcu przyjemnie,tylko wiatr zimny.
53
Pozdrawiam La Ramble z La Rambli :)
Marzenia się spełniają .
0
Nie w Realu a Madrycie
1
Oni w lidze nie przegrają, to jest ku***nie możliwe
2
Za przeproszeniem, CR ch*** gra a gole zdobywa a potem jacyś pseudo eksperci widza ze strzela gole i na niego głosują
0
My?
2
http://fangol.pl/view/194609/cafu-wierzy-w-neymara?barc Regularność przez cały rok? Nie mam pytań
1
Boli to że Ronaldo za indywidualnie jeden z gorszych sezonow w karierze zdobywa te nagrody.Ale cóż,wciąz mam nadzieje że ten sezon bedzie nalezał do Barcy i Leo.
0
Ronaldo na 100% zdobędzie nagrode dla najlepszego gracza,bo EA zrobiło błąd i w zawodnikach koncepcyjnych go dała , wyglada to tak:Ronaldo 99 , Messi i Luis 98
0
Co to za buty?
4
Islandia?To ten kraj co ma małą mentalność?
0
Nawet Luis jest!
0
Królestwo
0
Tylko że w Realu jest karny nawet jak swoi zawodnicy sami na siebie wpadną a w naszym przypadku wszyscy wiedzą jak jest
0
Tak znów Gomes,szkoda tylko ze Digne stracił piłke.
0
Jak zagramy jak z Bilbao to może byc bardzo cieżko.