2

Ja tam bym sie nie zdzwiwił jakbyśmy sprowadzili Lacazetta,tym bardziej ze zarzad w tym okienku niezywkle nas zaskakuje.

0

0

Chyba 3 po Pique i Mathieu,ale nie jestem pewien.

12

20 minut temu poszedłem sie umyć,teraz wchodze na La Rambla i dowiaduje sie ze Andre Gomes piłkarzem Barcy. WOW!

0

od Xbox360 albo jakis z Logitecha

2

Jak grasz w Fife to polecam pada :D

1

Mercurial IV.magisty

1

Jechali byście na mecz Legii w LM,będąc np. kibicem Wisły,Lecha?
Ja osobiście mimo nie chęci do Warszawskiego klubu jechałbym na 100%, o ile było by to możliwe (bilety).

2

Skład na przyszły sezon wg.mnie http://www.futhead.com/16/squads/15827320/

1

Kroos?Pepe?

0

Tak sie składa że bede dzis w Warszawie i mam pytanie.Jak wiemy dzis jest mecz Legii na wyjezdzie i czy w Wawie będzie jakiś telebim albo coś?

5

W Wrześniu 2015r. tak bardzo cieszyłem sie z nowego sezonu a teraz najlepiej by było gdyby taki sie nawet nie odbył.

3

Już to słyszałem w przypadku Bartry

2

Czemu na stronie Barcy jest reklama z Ronaldo?

2

Dawać mu już tą ZP,zasłużył jak nikt inny

11

Tylko mi nie próbuj wmawiać że bardziej ucieszysz sie z transferu Carrasco niz np: Luisa Suareza

4

Marzenie...

0

O ile dobrze pamietam to strzelił 2 i jeszcze 2 Ramos dorzucił

4

I tak największy ból dupy mam o tą Złotą piłke, która trawi do Boskiego CR.
Szkoda gadać

0

Daj Psn.

0

Nawet bym mógl ale moja postać jest beznadziejna :D

3

Breaking bad może nie lata 90 ale jak dla mnie najlepszy serial na świecie.

2

Fichado Denis

5

Jak Walia wygra Euro to Bale ma ZP i szczerze mówiąc chciałbym tego,jest to zawodnik który ciągnie Walię tak samo jak Real w LM,szkoda tylke ze jest w cieniu CR11 i nikt tego nie widzi.

0

Oficjalnie:Ben arfa w PSG.
Szkoda liczyłem że do nas dołaczy,byłby swietnym zmiennikiem.

0

Te zwyciestwo Portugalii to nie tylko awans do półfinału ale też ZP dla Ronaldo.
Cholerna polityka: Nie wygrywasz ani jednego meczu a jestes dalej niż drużyna która zajeła 2 miejsce w grupie wygrywając 2 mecze i remisujac z mistzami swiata!

14

Bayern zrobił deal życia z tym Renato.
Gośc jest 100 razy lepszy niz przereklamowany Pogba.

0

Post Zlatana na FB!

1

Prosze :D

0

zaprosze po meczu.OK?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?