lioney10
Dołączył/a: luty 2014
Barcelona
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ja tam bym sie nie zdzwiwił jakbyśmy sprowadzili Lacazetta,tym bardziej ze zarzad w tym okienku niezywkle nas zaskakuje.
0
Lacazette Fichado?
https://pbs.twimg.com/media/Cn96Z1OW8AApEpT.jpg:large :D
0
Chyba 3 po Pique i Mathieu,ale nie jestem pewien.
12
20 minut temu poszedłem sie umyć,teraz wchodze na La Rambla i dowiaduje sie ze Andre Gomes piłkarzem Barcy. WOW!
0
od Xbox360 albo jakis z Logitecha
2
Jak grasz w Fife to polecam pada :D
1
Mercurial IV.magisty
1
Jechali byście na mecz Legii w LM,będąc np. kibicem Wisły,Lecha?
Ja osobiście mimo nie chęci do Warszawskiego klubu jechałbym na 100%, o ile było by to możliwe (bilety).
2
Skład na przyszły sezon wg.mnie http://www.futhead.com/16/squads/15827320/
1
Kroos?Pepe?
0
Tak sie składa że bede dzis w Warszawie i mam pytanie.Jak wiemy dzis jest mecz Legii na wyjezdzie i czy w Wawie będzie jakiś telebim albo coś?
5
W Wrześniu 2015r. tak bardzo cieszyłem sie z nowego sezonu a teraz najlepiej by było gdyby taki sie nawet nie odbył.
3
Już to słyszałem w przypadku Bartry
2
Czemu na stronie Barcy jest reklama z Ronaldo?
2
Dawać mu już tą ZP,zasłużył jak nikt inny
11
Tylko mi nie próbuj wmawiać że bardziej ucieszysz sie z transferu Carrasco niz np: Luisa Suareza
4
Marzenie...
0
O ile dobrze pamietam to strzelił 2 i jeszcze 2 Ramos dorzucił
4
I tak największy ból dupy mam o tą Złotą piłke, która trawi do Boskiego CR.
Szkoda gadać
0
Daj Psn.
0
Nawet bym mógl ale moja postać jest beznadziejna :D
3
Breaking bad może nie lata 90 ale jak dla mnie najlepszy serial na świecie.
2
5
Jak Walia wygra Euro to Bale ma ZP i szczerze mówiąc chciałbym tego,jest to zawodnik który ciągnie Walię tak samo jak Real w LM,szkoda tylke ze jest w cieniu CR11 i nikt tego nie widzi.
0
Oficjalnie:Ben arfa w PSG.
Szkoda liczyłem że do nas dołaczy,byłby swietnym zmiennikiem.
0
Te zwyciestwo Portugalii to nie tylko awans do półfinału ale też ZP dla Ronaldo.
Cholerna polityka: Nie wygrywasz ani jednego meczu a jestes dalej niż drużyna która zajeła 2 miejsce w grupie wygrywając 2 mecze i remisujac z mistzami swiata!
14
Bayern zrobił deal życia z tym Renato.
Gośc jest 100 razy lepszy niz przereklamowany Pogba.
0
Post Zlatana na FB!
1
0
zaprosze po meczu.OK?