1

Co powiedzielibyscie na ewentualne sprowadzenie do nas Mario Gotze?
Moim zdaniem dobry grajek i sie marnuje w FCB

0

Jordan eclipse

0

Naszła mnie taka myśl, a mianowicie jaki jest fenomen takich zawodników jak S.Ramos czy T.Silva bo nawet jeśli nic nie prezentują ,a ich kluby nic nie wygrywają to zawsze są w drużynie roku.
Jak dla mnie to jest chore.

0

Po co nam Pogby i inne przereklamowane gwiazdeczki jak możemy za 40-50 mln kupić świetnego Saula,który jest niezwykle waleczny i przede wszystkim ambitny

0

FAKE!
Szczerze to nawet bym go u nas nie chciał.

0

To zazdroszcze ci.

0

Nie za stary na to jestem mam 25 lat.

1

Jutro ma zawody w piłce nożnej,ale cholernie sie stresuje tak jakby nie wierze w własne umiejetnosci i strach przed stratą piłki i ewentualną bramką przeciwnika.
Jest jakiś sposób zeby uniknąc takich nerwów. Z góry dziekuje za odpowiedz.

1


0

o co chodzi?

0

LIVERPOOL!

0

W 100% sie zgadzam i wiem że wrócimy do LM lepsi a nawet ją wygramy,póki co LL I CdR.

3

Prawdziwych kibiców poznaje sie po odpadnięciu z LM.

0

A ja nie!

0

Żenada! Kurwa nie życze żadnej drużynie żeby trafiła na atletico (nawet Realowi)
przecież to co oni grają to jest jakas parodia najpiękniejszego sportu na swiecie.
Szkoda strzępić ryja.

5

Jebać zasade bramek na wyjeździe!

0

Żałuje ze w takich meczach nie gra u nas Benzema który moim zdaniem techniką bije Suareza na głowe.

1

Najbardziej żałuje że to my nie trafiliśmy na Wolfsburg lub Benfice tylko na jedna z lepszych drużyn świata.

Ale co tam to my jestesmy Barca i to my jestesmy najlepsza druzyną swiata.

Barca wierze w was , wierze ze jeszcze bedzie korzystny wynik. VEB

2

ale tam jasno!

0

Gdziekolwiek niewejde wszedzie piszą o realu.
Juz mnie to wkurza "wielka remontada", " Powot krola", to już sie robi żałosne.

0

Bramy z dupy.
Ból dupy maksymalny :D

1

Jeden na RM już orgazmu dostał, ciekawe gdzie by teraz byli jakby trafili na np: Atletico,Psg.
Szkoda strzępić ryja!

1

AHA! Podobno zawodnicy Barcy to symulanci.

0

a co sie stało?

0

Ja też!

1

2

0:4 i tyle.
Troche humoru nie zaszkodzi.

1

Na San Siro się zrewanżujemy.Niema co dramatyzowac mamy 7 punktów przewagi!

2

Dlaczego akurat w Sosnowcu.Nie chce mi sie przez granice przejeżdżac :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?