lioney10
Dołączył/a: luty 2014
Barcelona
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co powiedzielibyscie na ewentualne sprowadzenie do nas Mario Gotze?
Moim zdaniem dobry grajek i sie marnuje w FCB
1
http://baker.sport.net/Video/diego-simeone-throws-the-ball-away-and-hits-assistant-referee-vs-bayern_207308 Żenada!
0
Jordan eclipse
0
Naszła mnie taka myśl, a mianowicie jaki jest fenomen takich zawodników jak S.Ramos czy T.Silva bo nawet jeśli nic nie prezentują ,a ich kluby nic nie wygrywają to zawsze są w drużynie roku.
Jak dla mnie to jest chore.
0
Po co nam Pogby i inne przereklamowane gwiazdeczki jak możemy za 40-50 mln kupić świetnego Saula,który jest niezwykle waleczny i przede wszystkim ambitny
0
FAKE!
Szczerze to nawet bym go u nas nie chciał.
0
To zazdroszcze ci.
0
Nie za stary na to jestem mam 25 lat.
1
Jutro ma zawody w piłce nożnej,ale cholernie sie stresuje tak jakby nie wierze w własne umiejetnosci i strach przed stratą piłki i ewentualną bramką przeciwnika.
Jest jakiś sposób zeby uniknąc takich nerwów. Z góry dziekuje za odpowiedz.
1
0
o co chodzi?
0
LIVERPOOL!
0
W 100% sie zgadzam i wiem że wrócimy do LM lepsi a nawet ją wygramy,póki co LL I CdR.
3
Prawdziwych kibiców poznaje sie po odpadnięciu z LM.
0
A ja nie!
0
Żenada! Kurwa nie życze żadnej drużynie żeby trafiła na atletico (nawet Realowi)
przecież to co oni grają to jest jakas parodia najpiękniejszego sportu na swiecie.
Szkoda strzępić ryja.
5
Jebać zasade bramek na wyjeździe!
0
Żałuje ze w takich meczach nie gra u nas Benzema który moim zdaniem techniką bije Suareza na głowe.
1
Najbardziej żałuje że to my nie trafiliśmy na Wolfsburg lub Benfice tylko na jedna z lepszych drużyn świata.
Ale co tam to my jestesmy Barca i to my jestesmy najlepsza druzyną swiata.
Barca wierze w was , wierze ze jeszcze bedzie korzystny wynik. VEB
2
ale tam jasno!
0
Gdziekolwiek niewejde wszedzie piszą o realu.
Juz mnie to wkurza "wielka remontada", " Powot krola", to już sie robi żałosne.
0
Bramy z dupy.
Ból dupy maksymalny :D
1
Jeden na RM już orgazmu dostał, ciekawe gdzie by teraz byli jakby trafili na np: Atletico,Psg.
Szkoda strzępić ryja!
1
AHA! Podobno zawodnicy Barcy to symulanci.
0
a co sie stało?
0
Ja też!
1
https://www.instagram.com/p/BDvOs2IsGS7/?taken-by=patrox.15 Barca zawsze najlepsza!
2
0:4 i tyle.
Troche humoru nie zaszkodzi.
1
Na San Siro się zrewanżujemy.Niema co dramatyzowac mamy 7 punktów przewagi!
2
Dlaczego akurat w Sosnowcu.Nie chce mi sie przez granice przejeżdżac :D