0

Może to dziwne ale mialem taki sam snem z tym samym wynikiem, ale przeciwnikiem był Real.

2

LINK!

2

Kto zrywa nocke dla Neya i Luisa?

6

Brak sierści , brak kłów ( Suarez wyjątek) , brak ogonów
Prosze :D

3

SZOK! Na zawsze w naszych sercach! Wspieraj naszą Barce z góry.

0

Niema drafta na ps3 i x360

0

Miałem ten sam problem,musisz pobrac google chrome\

0

Gra ktoś w Tom Clancys : The Division na PS4 ?

1

The Last of us

1

Ramsey strzelił? Aż się boje kto teraz umrze.

0

Wybiera sie ktos na IEM w Katowicach?

14

TAK.

0

Tak twój bilet jest ważny przez cały jutrzejszy dzień.

1

Real
Wolfsburg
Barca

0

Co to za nuta?

2

Żadna dziewczyna nie wywoła takiego podniecenia jak dziś Barca :D VeB!

0

Co za paranoja.
Najlepszy zespół swiata a tak mało ludzi.Szkoda:(

0

Najlepsza "11"

0

Co sądzicie o filmie mojego znajomego(Nie zwiazane z Barcą).Film nie ma na celu nikogo obrażac.

0

O co chodzi z tym Luizem?

0

??

4

Przynajmniej ładny gol.
Real ma teraz trudny terminarz wiec na 100% jakies punkty stracą.

6

0

Najlepsze jest to że nawet gdy nie trafią na bramke,to i tak przyjmują to z humorem i sie smieją z tego. :D

0

W sumie skoro teraz był Modrić to wszystkiego można sie spodziewac.
Wszystko opiera sie na kasie.

0

Jak Busquetsa nie bedzie w "11 roku FIFA" to się załamie.

4

W poprzednim klasyku na Camp nou.
Wynik meczu to 2:1,a strzelcy to w Barcy: Mathieu,Suarez a w RM Ronaldo

3

Szkoda że nie wspomniał o Copa del Rey

5

Moi drodze,po co się denerwowac,niech ten balonik się jeszcze pompuje,bo jak przyjdzie co do czego a balonik jebnie to wszyscy będziemy szczęśliwi :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?