lioney10
Dołączył/a: luty 2014
Barcelona
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może to dziwne ale mialem taki sam snem z tym samym wynikiem, ale przeciwnikiem był Real.
2
LINK!
2
Kto zrywa nocke dla Neya i Luisa?
6
Brak sierści , brak kłów ( Suarez wyjątek) , brak ogonów
Prosze :D
3
SZOK! Na zawsze w naszych sercach! Wspieraj naszą Barce z góry.
0
Niema drafta na ps3 i x360
0
Miałem ten sam problem,musisz pobrac google chrome\
0
Gra ktoś w Tom Clancys : The Division na PS4 ?
1
The Last of us
0
https://www.google.pl/search?q=goal+ramsey+death&client=opera&hs=0JZ&tbm=isch&imgil=HfroslkvWyL2RM%253A%253BSuO8M2s2XvDCFM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fwww.sportskeeda.com%25252Ffootball%25252Framsey-the-killer-looking-back-at-the-welshmans-victims&source=iu&pf=m&fir=HfroslkvWyL2RM%253A%252CSuO8M2s2XvDCFM%252C_&usg=__2R55dEEceFmcKyCBx1MsB-KxE78%3D&biw=1920&bih=970&ved=0ahUKEwj28aDs1anLAhXjO5oKHSkaDNcQyjcIKQ&ei=pOHaVvaPHuP36ASptLC4DQ#imgrc=yW_iUjQj36fBuM%3A
1
Ramsey strzelił? Aż się boje kto teraz umrze.
0
Wybiera sie ktos na IEM w Katowicach?
14
TAK.
0
Tak twój bilet jest ważny przez cały jutrzejszy dzień.
1
Real
Wolfsburg
Barca
0
Co to za nuta?
2
Żadna dziewczyna nie wywoła takiego podniecenia jak dziś Barca :D VeB!
0
Co za paranoja.
Najlepszy zespół swiata a tak mało ludzi.Szkoda:(
0
Najlepsza "11"
0
Co sądzicie o filmie mojego znajomego(Nie zwiazane z Barcą).Film nie ma na celu nikogo obrażac.
0
O co chodzi z tym Luizem?
0
??
4
Przynajmniej ładny gol.
Real ma teraz trudny terminarz wiec na 100% jakies punkty stracą.
6
0
Najlepsze jest to że nawet gdy nie trafią na bramke,to i tak przyjmują to z humorem i sie smieją z tego. :D
0
W sumie skoro teraz był Modrić to wszystkiego można sie spodziewac.
Wszystko opiera sie na kasie.
0
Jak Busquetsa nie bedzie w "11 roku FIFA" to się załamie.
4
W poprzednim klasyku na Camp nou.
Wynik meczu to 2:1,a strzelcy to w Barcy: Mathieu,Suarez a w RM Ronaldo
3
Szkoda że nie wspomniał o Copa del Rey
5
Moi drodze,po co się denerwowac,niech ten balonik się jeszcze pompuje,bo jak przyjdzie co do czego a balonik jebnie to wszyscy będziemy szczęśliwi :)