lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@HansLanda Ty masz za to braki w kulturze.
20
@LuisSalvano ja uwielbiam jak traci Espanyol.
0
@Triv44 widziałeś kiedyś jak ktoś ładuje telemarkiem na 110 m i dostaje po 18?Bo ja nie.
1
@SeeleyBooth Oglądasz skoki od wczoraj? Zawsze tak było że odległość się liczyła do not.
1
@Triv44 sorry ale skakać pięknie na 119 m a 135 to chyba różnica. Czyli rozumiem że skoczył by pięknie na 105 m i też by dostał 18.5?
0
@kilanosio kompleksy to ty masz względem tej dziewczyny.
1
@SeeleyBooth odległość również się liczy. Skocz 110 z ładnym telemarkiem i nie dostaniesz wyższych not niż 16.
1
@tadzik447 o 14 kwalifikacje miały być.
1
@tadzik447 normalnie się zaczęło przecież.
1
@tadzik447 czemu niby 1 seria?
0
@kilanosio fajnie się naśmiewać z choroby? Widzę ze mam doczynienia z sebixem.Bez odbioru.
0
@malicinho bardziej chodzi mi o to że niektórzy stawiają Liverpool na równi albo wyżej niż Barcę Guardioli.
0
@malicinho Ja bym wolał jednak pogromy Guardioli gdzie w co drugim meczu strzelaliśmy po 3 gole i więcej.
0
@Avada Kedavra Jesteś pewien?
1
@malicinho potężny Liverpool wreszcie przegrał jakim cudem. Co tydzień gromili rywala po 1-0 i w końcu ulegli.
1
@4drian0 potężny Liverpool który gromi wszystkich po 1-0
1
@Lordzi oni tak grają w większości meczów.
0
@kilanosio Fajnie się tak popisywac w necie?
1
@Gaucho nie zawala w tych warunkach ciężko a jeszcze obniżona belka.
0
@myscooter jak ci wyszło 7-0?
0
@Mazeri fajny to teraz leci na Polsacie.
1
@MNSbEstEver na Polsacie teraz leci.
0
@NeroTFP Powinno się ustalić jeden wynik bo skoro Lewemu liczą ze Znicza Pruszków i Bicanowi też z niższych lig to czemu Messiemu nie. Dlatego dla mnie Messi ma 723 gole.
0
@Katalonbar Stoch ma 9 z rzędu.
0
@KapiFCB Niestety do tego dojdzie.
0
@Pawelsky Nie ja zaliczam Messiemu bramki seniorskie a gole w Barcie B czy Argentynie u20 strzelał jako senior. Jakby Messiemu liczono gole z juniorów to też już by miał ponad 1000 goli.
0
@KSSniper skoro liczymy Messiemu 697 goli to Bican napewno nie ma 805 goli.
1
@Pawelsky Bicanowi liczyli gole z 3 ligi a Messiemu czy Ronaldo nie. To jest chore. Nieoficjalne gole masz w meczach towarzyskich więc nie wiem czemu mu tak liczą.
5
@Pawelsky oficjalnych ma 723.Gole w Barcie B czy Argentynie u20 też są oficjalne.
1
@HansLanda skoro się nie znasz na piłce to po co się tu wypowiadasz?