5

@HansLanda Ty masz za to braki w kulturze.

20

@LuisSalvano ja uwielbiam jak traci Espanyol.

0

@Triv44 widziałeś kiedyś jak ktoś ładuje telemarkiem na 110 m i dostaje po 18?Bo ja nie.

1

@SeeleyBooth Oglądasz skoki od wczoraj? Zawsze tak było że odległość się liczyła do not.

1

@Triv44 sorry ale skakać pięknie na 119 m a 135 to chyba różnica. Czyli rozumiem że skoczył by pięknie na 105 m i też by dostał 18.5?

0

@kilanosio kompleksy to ty masz względem tej dziewczyny.

1

@SeeleyBooth odległość również się liczy. Skocz 110 z ładnym telemarkiem i nie dostaniesz wyższych not niż 16.

1

@tadzik447 o 14 kwalifikacje miały być.

1

@tadzik447 normalnie się zaczęło przecież.

1

@tadzik447 czemu niby 1 seria?

0

@kilanosio fajnie się naśmiewać z choroby? Widzę ze mam doczynienia z sebixem.Bez odbioru.

0

@malicinho bardziej chodzi mi o to że niektórzy stawiają Liverpool na równi albo wyżej niż Barcę Guardioli.

0

@malicinho Ja bym wolał jednak pogromy Guardioli gdzie w co drugim meczu strzelaliśmy po 3 gole i więcej.

0

@Avada Kedavra Jesteś pewien?

1

@malicinho potężny Liverpool wreszcie przegrał jakim cudem. Co tydzień gromili rywala po 1-0 i w końcu ulegli.

1

@4drian0 potężny Liverpool który gromi wszystkich po 1-0

1

@Lordzi oni tak grają w większości meczów.

0

@kilanosio Fajnie się tak popisywac w necie?

1

@Gaucho nie zawala w tych warunkach ciężko a jeszcze obniżona belka.

0

@myscooter jak ci wyszło 7-0?

0

@Mazeri fajny to teraz leci na Polsacie.

1

@MNSbEstEver na Polsacie teraz leci.

0

@NeroTFP Powinno się ustalić jeden wynik bo skoro Lewemu liczą ze Znicza Pruszków i Bicanowi też z niższych lig to czemu Messiemu nie. Dlatego dla mnie Messi ma 723 gole.

0

@Katalonbar Stoch ma 9 z rzędu.

0

@KapiFCB Niestety do tego dojdzie.

0

@Pawelsky Nie ja zaliczam Messiemu bramki seniorskie a gole w Barcie B czy Argentynie u20 strzelał jako senior. Jakby Messiemu liczono gole z juniorów to też już by miał ponad 1000 goli.

0

@KSSniper skoro liczymy Messiemu 697 goli to Bican napewno nie ma 805 goli.

1

@Pawelsky Bicanowi liczyli gole z 3 ligi a Messiemu czy Ronaldo nie. To jest chore. Nieoficjalne gole masz w meczach towarzyskich więc nie wiem czemu mu tak liczą.

5

@Pawelsky oficjalnych ma 723.Gole w Barcie B czy Argentynie u20 też są oficjalne.

1

@HansLanda skoro się nie znasz na piłce to po co się tu wypowiadasz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?