lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zakładaj narty i jazda
0
Słabo rozumiesz. Chcesz się założyć że Juve nie będzie w finale?
1
Hula do 180 m by nie skoczył. Widziałeś kwalifikacje?
1
Niech odpoczywa i tak ich City rozjedzie w półfinale.
0
Messiemu liczycie oficjalne gole a Cesarowi też nieoficjalne.
0
Nawet jak zagramy słaby mecz u nich to i tak u siebie powinno byc lekkie 3-0
1
Żyła to jeszcze wygra...
0
Uważasz że drugi raz Barcelona tak zlekcewazy przeciwnika?
0
Za głupotę.
0
Czekam aż cię zbanuja.
0
Mają do ugrania jeszcze miejsca w dziesiątce i puchar narodów.
0
Co ma wolenie kogoś do bycia faktycznie najlepszym. Jak ja lubię Lewego to też moge mówić bzdury że jest najlepszym piłkarzem w historii?
1
Napewno ich wymieni bo Ribery i Robben odchodzą po sezonie.
6
Messi ma w tym momencie 588 goli dla Barcelony. Jak myślicie zdąży dobić w tym sezonie do 600?
1
Najlepszy snajper w historii a Messi mając 150 meczów mniej ma tylko straty 11 bramek do niego.
8
Gdzie byłeś jak wygrywał?
0
Jeździ ktoś z was może na taśmy do Holandii?
0
Tak samo pracownicy supermarketów też wiedzieli na co się piszą,zawsze mogą zmienić zawód, przecież to takie proste.
0
Czasy Guardioli już nie wrócą. Nikt już nie gra tak.
2
Powiedz to pracownikom kin.
0
5%?na jakim Ty świecie żyjesz u mnie na wsi jest kilku biznesmenów Stolarzy. U każdego pracuje około 15 osób z czego 3 zarejestrowanych a reszta na czarno. Więc o jakich 5% mówisz skoro Ci ludzie nawet nie są zarejestrowani na pośredniaku.
1
Sancho Dembele i Kuba to trzech zawodników.
1
To wymień lepszych.
0
Tylko jak Vidal kogoś wykosi to mam nadzieję że nie sięgnie po kartkę skoro pozwala na twarda grę.
0
Ładnie powalczyl.
0
Dopiero teraz zauważyłem że Rooney przeniósł się do Stanów. No to ładnie...
0
Nie chodzi mi o transfermarkt i nie chodzi mi o pierwszą 10 tylko minimum 30 miejsc.
0
Jakby było to bym nie pytał
0
Masz może ta listę?
0
Jak wygląda klasyfikacja piłkarzy najbardziej utytułowanych w jednym klubie. Ma ktoś takie zestawienie?