lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Gorzej jakby to Mandzukic zbierał zęby.
0
Jeśli Robert będzie grał do 40 tki to może i Mullera lyknac.
0
Gdzie w meczu z Atletico miał bramkę albo asystę?
1
Pokłóć się ze słownikiem...
25
Czy Lewy z Suarezem strzelili kiedyś w jednym roku kalendarzowym 91 goli? Chyba nie więc chyba jasne jest ze Messi jest lepsza 9 i od Lewego i od Suareza.
1
6 sezonów po 30 goli.
0
Podawał Rakitic a nie Semedo.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Do Rummenige to on ma 32 gole straty.
0
Możesz i u 5.
2
Są ludzie na tym świecie którzy mogą się obyć bez alkoholu bo zaraz po narkotykach i papierosa h to najgorsze go.wno na świecie.
1
Żadnego. Wszyscy pisali pod wpływem alkoholu. Nikt nie mógł pisać takich rzeczy na trzeźwo.
8
Lewy awansował na 3 miejsce w historii najlepszych strzelców Bayernu.
1
Jak 128 goli. Z tego co się orientuję to Suarez ma 129 goli.
1
Scarlett Johansson
0
Ok dzięki.
0
Nic nie ma :).
0
Masz może listę najlepszych strzelców ligowych w historii?
1
Dorośli ludzie przede wszystkim nie piszą xd.
0
Naucz się czytać. Nie napisałem nigdzie że mam nauczyciela w rodzinie.Nie musi mnie nikt uczyć myślenia bo sam potrafię a jeśli chodzi o sport to też słaby nie jestem. Grało się kilkanaście lat w piłkę.
0
Wpisz sobie wardega policjanci i zobaczysz jaka sprawność ma przeciętny policjant.
0
Oj byś się zdziwił z moją sprawnością. Uwierz mi żebyś nie miał szans ze mną.
0
I jedni i drudzy maja dużo wolnego. Jak chcą więcej zarabiać zawsze mogą zmienić zawód i wyjechać do Niemiec. Niedługo to każdy będzie chciał zarabiać po 10 tys.
0
Widziałes chociaż jednego policjanta? Niewiem jak oni przechodzą testy sprawności owe jak co drugi waży po 100 kg
0
Tak zwłaszcza jak co godzinę biegają z kawka.
0
A czy taki nauczyciel może pracować tylko w jednej szkole?
0
Wycieczki to nie odpoczynek? Może to ja trafiłem na złych nauczycieli i spali pijani na wycieczce.
0
Chodzi mi o to że nauczyciel nie musi się martwić o to czy dostanie wypłatę na czas,a u prywaciarzy nie dość że musisz ciężko pracować to Jeszcze walczyć o to żeby Ci wypłacili ta kasę.
0
Tak najlepiej niech jeszcze urzędnicy wyjdą bo za mało przecież zarabiają. Niech pójdą do prywaciarza i co tydzień walczą o pieniądze które zarobią to wtedy zobaczą.
1
Rzeczywiscie... Prowadzić 2-0 z Celta i jeszcze przegrać to musi być ekstra forma.