3

Gorzej jakby to Mandzukic zbierał zęby.

0

Jeśli Robert będzie grał do 40 tki to może i Mullera lyknac.

0

Gdzie w meczu z Atletico miał bramkę albo asystę?

1

Pokłóć się ze słownikiem...

25

Czy Lewy z Suarezem strzelili kiedyś w jednym roku kalendarzowym 91 goli? Chyba nie więc chyba jasne jest ze Messi jest lepsza 9 i od Lewego i od Suareza.

1

6 sezonów po 30 goli.

0

Podawał Rakitic a nie Semedo.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Do Rummenige to on ma 32 gole straty.

0

Możesz i u 5.

2

Są ludzie na tym świecie którzy mogą się obyć bez alkoholu bo zaraz po narkotykach i papierosa h to najgorsze go.wno na świecie.

1

Żadnego. Wszyscy pisali pod wpływem alkoholu. Nikt nie mógł pisać takich rzeczy na trzeźwo.

8

Lewy awansował na 3 miejsce w historii najlepszych strzelców Bayernu.

1

Jak 128 goli. Z tego co się orientuję to Suarez ma 129 goli.

1

Scarlett Johansson

0

Ok dzięki.

0

Nic nie ma :).

0

Masz może listę najlepszych strzelców ligowych w historii?

1

Dorośli ludzie przede wszystkim nie piszą xd.

0

Naucz się czytać. Nie napisałem nigdzie że mam nauczyciela w rodzinie.Nie musi mnie nikt uczyć myślenia bo sam potrafię a jeśli chodzi o sport to też słaby nie jestem. Grało się kilkanaście lat w piłkę.

0

Wpisz sobie wardega policjanci i zobaczysz jaka sprawność ma przeciętny policjant.

0

Oj byś się zdziwił z moją sprawnością. Uwierz mi żebyś nie miał szans ze mną.

0

I jedni i drudzy maja dużo wolnego. Jak chcą więcej zarabiać zawsze mogą zmienić zawód i wyjechać do Niemiec. Niedługo to każdy będzie chciał zarabiać po 10 tys.

0

Widziałes chociaż jednego policjanta? Niewiem jak oni przechodzą testy sprawności owe jak co drugi waży po 100 kg

0

Tak zwłaszcza jak co godzinę biegają z kawka.

0

A czy taki nauczyciel może pracować tylko w jednej szkole?

0

Wycieczki to nie odpoczynek? Może to ja trafiłem na złych nauczycieli i spali pijani na wycieczce.

0

Chodzi mi o to że nauczyciel nie musi się martwić o to czy dostanie wypłatę na czas,a u prywaciarzy nie dość że musisz ciężko pracować to Jeszcze walczyć o to żeby Ci wypłacili ta kasę.

0

Tak najlepiej niech jeszcze urzędnicy wyjdą bo za mało przecież zarabiają. Niech pójdą do prywaciarza i co tydzień walczą o pieniądze które zarobią to wtedy zobaczą.

1

Rzeczywiscie... Prowadzić 2-0 z Celta i jeszcze przegrać to musi być ekstra forma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?