lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Zobaczymy jak nasi zaczną ładnie grać ale nie będą wygrywać czy też tak będziesz mówił.
0
To czemu nie zrobi tego samego w city czy Bayernie?
1
Co ma Watykan do klubu?
0
Zagra bo między meczem z Liverpoolem a finał pucharu jest 18 dni więc musi zagrać.
1
Gdzie pisze ze ma więcej goli?
2
Przecież Aguero ma więcej goli.
0
Do Bicana traci 140 goli co daje 3 sezony po 47 goli. Da radę na spokojnie.
0
Bardzo ciekawe. Za Van Gaala napewno też tak grali. Jak nie wchodzili do ligi mistrzów bo byli poza pierwsza trójka to pewnie też grali tym stylem.
3
Spokojnie Arni, wyjdz na dwór, pograj w piłkę. Dobrze ci to zrobi...
0
Wiem kim był. Nie oznacza to że Barca od lat 90 do tej pory zawsze grała tym stylem.
0
Wiadomo coś o zawieszeniu Mbappe?
0
I co myślisz że od zawsze Barca miała taki styl nawet w latach 90?
3
Oficjalne gole
Messi 665
Ronaldo 685
Jeszcze z rok i Messi go przescignie.
0
Byłoby miejsce tylko po prostu nie ma w ostatnich latach takich graczy na świecie.
0
Tak Guardiola stworzył Messiego Xaviego Inieste i może Ronaldinho jeszcze. Czemu nie potrafił stworzyć generacji w Bayernie czy City?
0
Nie rozumiem komentarza...
6
Śmieszą mnie ludzie którzy tylko gadają o stylu i stylu. Nie rozumieją tego, że Guardiola miał fure szczęścia, że trafił na taką generację piłkarzy. W obronie młody Pique i Puyol do tego jeden z najlepszych prawych obrońców w historii czyli Dani Alves. Pomoc to młody Busi oraz dwóch geniuszy:Iniesta i Xavi-najlepsi pomocnicy w historii, gdzie ich porównywać do Rakiticia czy Vidala. I na koniec genialny, młody Messi. Mając taka generację piłkarzy nie można było grać inaczej. Wystarczy spojrzeć na Hiszpanie, która skorzystała z tej generacji i zdominowała świat i Europe na kilka lat.
0
Za Rijkarda Barca grała finezyjnie bo miała takich piłkarz jak Ronaldinho w składzie. Przypomnij mi np jak grała za Van Gaala.
20
Ile ty lat oglądasz Barce że gadasz o stylu? Czy ty myślisz że Barca od założenia klubu tak grała?
0
Wiesz o tym że ten piękny styl był dopiero u Guardioli? Przed nim nie było czegoś takiego jak tiki taka.
0
Jak będzie młyn znaczy to że Będa atakować większą liczbą zawodników i Barca będzie miała okazję do kontr.
0
Czym się różni Anfield od Camp Nou że będzie ciężej?
0
Np przyleci ufo i wszystkich wybije :)
1
Za godzinę już może nie istnieć nasza cywilizacja...
1
Do tego jeszcze po 1000 zł przez rok na każde dziecko
1
Sane to nie ten klub.
0
Wiem o tym że dieta jest najważniejsza.
0
Nie mówię o jakiejś super sylwetce tylko przede wszystkim chce odsłonić brzuch z tłuszczu.
7
Myślisz że jak Barca przycisnie pressingiem Hemdersona czy Wijnalduma to będą umieli wyjść z tego?
0
Biega ktoś z was hobbistycznie? Da się wyrobić sylwetkę w 6 miesięcy biegając 3 x w tygodniu po 40 min?