7

Zobaczymy jak nasi zaczną ładnie grać ale nie będą wygrywać czy też tak będziesz mówił.

0

To czemu nie zrobi tego samego w city czy Bayernie?

1

Co ma Watykan do klubu?

0

Zagra bo między meczem z Liverpoolem a finał pucharu jest 18 dni więc musi zagrać.

1

Gdzie pisze ze ma więcej goli?

2

Przecież Aguero ma więcej goli.

0

Do Bicana traci 140 goli co daje 3 sezony po 47 goli. Da radę na spokojnie.

0

Bardzo ciekawe. Za Van Gaala napewno też tak grali. Jak nie wchodzili do ligi mistrzów bo byli poza pierwsza trójka to pewnie też grali tym stylem.

3

Spokojnie Arni, wyjdz na dwór, pograj w piłkę. Dobrze ci to zrobi...

0

Wiem kim był. Nie oznacza to że Barca od lat 90 do tej pory zawsze grała tym stylem.

0

Wiadomo coś o zawieszeniu Mbappe?

0

I co myślisz że od zawsze Barca miała taki styl nawet w latach 90?

3

Oficjalne gole
Messi 665
Ronaldo 685
Jeszcze z rok i Messi go przescignie.

0

Byłoby miejsce tylko po prostu nie ma w ostatnich latach takich graczy na świecie.

0

Tak Guardiola stworzył Messiego Xaviego Inieste i może Ronaldinho jeszcze. Czemu nie potrafił stworzyć generacji w Bayernie czy City?

0

Nie rozumiem komentarza...

6

Śmieszą mnie ludzie którzy tylko gadają o stylu i stylu. Nie rozumieją tego, że Guardiola miał fure szczęścia, że trafił na taką generację piłkarzy. W obronie młody Pique i Puyol do tego jeden z najlepszych prawych obrońców w historii czyli Dani Alves. Pomoc to młody Busi oraz dwóch geniuszy:Iniesta i Xavi-najlepsi pomocnicy w historii, gdzie ich porównywać do Rakiticia czy Vidala. I na koniec genialny, młody Messi. Mając taka generację piłkarzy nie można było grać inaczej. Wystarczy spojrzeć na Hiszpanie, która skorzystała z tej generacji i zdominowała świat i Europe na kilka lat.

0

Za Rijkarda Barca grała finezyjnie bo miała takich piłkarz jak Ronaldinho w składzie. Przypomnij mi np jak grała za Van Gaala.

20

Ile ty lat oglądasz Barce że gadasz o stylu? Czy ty myślisz że Barca od założenia klubu tak grała?

0

Wiesz o tym że ten piękny styl był dopiero u Guardioli? Przed nim nie było czegoś takiego jak tiki taka.

0

Jak będzie młyn znaczy to że Będa atakować większą liczbą zawodników i Barca będzie miała okazję do kontr.

0

Czym się różni Anfield od Camp Nou że będzie ciężej?

0

Np przyleci ufo i wszystkich wybije :)

1

Za godzinę już może nie istnieć nasza cywilizacja...

1

Do tego jeszcze po 1000 zł przez rok na każde dziecko

1

Sane to nie ten klub.

0

Wiem o tym że dieta jest najważniejsza.

0

Nie mówię o jakiejś super sylwetce tylko przede wszystkim chce odsłonić brzuch z tłuszczu.

7

Myślisz że jak Barca przycisnie pressingiem Hemdersona czy Wijnalduma to będą umieli wyjść z tego?

0

Biega ktoś z was hobbistycznie? Da się wyrobić sylwetkę w 6 miesięcy biegając 3 x w tygodniu po 40 min?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?