0

Szkoda chłopa. Noga by mu się omsknela i tak samo byłby wyzywany.

0

To wymień tych lepszych do wyjecia możliwych.

0

Nie ma szans na nowego trenera. Nie ma nikogo lepszego na rynku wolnych trenerów.

0

Widzę że fajne masz życie skoro nie masz większych problemow niż to czy dasz radę oglądać mecze.

1

A patrząc na Griezmanna to umiejętności. Nawet nie wiadomo czy taki Jovic by się nie spalił w takim klubie.

0

A co przemawia za transferem Jovicia?

0

Komentarz usunięty

0

Tak ma walczyć z Linkiewicz.

0

Jak nie ma kontuzji. Nie można mówić przed transferem że będzie on kozacki bo Barca to specyficzny klub i nie każdy się tu przyjmie.

58

Tak samo miały być kozackie transfery Coutinho i Dembele.

2

Za to co wygrał chyba należy mu się jednak szacunek.

4

Przeczytaj dokładnie niektóre komentarze w kierunku Busquetsa, Rakiticia czy Valverde.

18

Nie ale szacunek się należy a nie wyzwiska

0

Chodziło mi o młodszego Busquetsa.

0

A mnie zawsze zastanawiało czy jakby Guardiola dostał taki Arsenal czy Valencie to też by zrobił z nich potwora.

0

Tylko jak zmieścić na boisku Alenie Busquetsa Arthura de Jonga i Puiga.

0

Kto to ten po lewej na dole?

1

Ogarniam głębsze filmy ale to są tylko filmy i nie każdy film musi być jakiś głębszy. Są też na przykład gry które są mistrzostwem jak life is strange czy the last of us.

2

Chodzi mi o to że jeśli On czegoś nie lubi to musi być napewno go.wno. Są różne typy ludzi : jedni lubią książki, inni gry a jeszcze inni grę na pianinie. To nie oznacza że Avengers jest słabym filmem. Wystarczy zobaczyć ile osób zgromadził ten film.

2

Śmieszy mnie ta gadka dzieło, tak samo jak Mona Lisa super dzieło bo ktoś tak kiedyś powiedział. Na takim filmie jak skazany na shawshank fajnie się śpi.

0

A Ty się czepiasz kogoś ulubionego filmu.

1

Za to skazani na shawshank czy jak to się pisze to napewno genialny film...

0

Faktycznie Pedro to dramat. Gościu strzelił 99 bramek i świetnie uzupelnial Messiego czy Ville. Nie na darmo się mówi że MVP zaraz obok MNS to najlepsze trio w historii Barcelony.

0

Sam jestem potrzebujący. Jak zacznę zarabiać duże pieniądze to pomogę tym biedniejszym.

0

Sam profesor tak mówił. On też się myli?

0

Tak tak znam tą spiewke. Dlatego niewinne dzieci cierpią. A Bóg siedzi na górze i się temu wszystkiemu przygląda.

0

Jak by był Bóg to nie pozwolił by żeby tyle krzywdy działo się na świecie.

1

Szkoda tak naprawdę że Boga nie ma...

0

To kto na ławkę Dembele czy Messi?

0

Obie formy poprawne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?