lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda chłopa. Noga by mu się omsknela i tak samo byłby wyzywany.
0
To wymień tych lepszych do wyjecia możliwych.
0
Nie ma szans na nowego trenera. Nie ma nikogo lepszego na rynku wolnych trenerów.
0
Widzę że fajne masz życie skoro nie masz większych problemow niż to czy dasz radę oglądać mecze.
1
A patrząc na Griezmanna to umiejętności. Nawet nie wiadomo czy taki Jovic by się nie spalił w takim klubie.
0
A co przemawia za transferem Jovicia?
0
Komentarz usunięty
0
Tak ma walczyć z Linkiewicz.
0
Jak nie ma kontuzji. Nie można mówić przed transferem że będzie on kozacki bo Barca to specyficzny klub i nie każdy się tu przyjmie.
58
Tak samo miały być kozackie transfery Coutinho i Dembele.
2
Za to co wygrał chyba należy mu się jednak szacunek.
4
Przeczytaj dokładnie niektóre komentarze w kierunku Busquetsa, Rakiticia czy Valverde.
18
Nie ale szacunek się należy a nie wyzwiska
0
Chodziło mi o młodszego Busquetsa.
0
A mnie zawsze zastanawiało czy jakby Guardiola dostał taki Arsenal czy Valencie to też by zrobił z nich potwora.
0
Tylko jak zmieścić na boisku Alenie Busquetsa Arthura de Jonga i Puiga.
0
Kto to ten po lewej na dole?
1
Ogarniam głębsze filmy ale to są tylko filmy i nie każdy film musi być jakiś głębszy. Są też na przykład gry które są mistrzostwem jak life is strange czy the last of us.
2
Chodzi mi o to że jeśli On czegoś nie lubi to musi być napewno go.wno. Są różne typy ludzi : jedni lubią książki, inni gry a jeszcze inni grę na pianinie. To nie oznacza że Avengers jest słabym filmem. Wystarczy zobaczyć ile osób zgromadził ten film.
2
Śmieszy mnie ta gadka dzieło, tak samo jak Mona Lisa super dzieło bo ktoś tak kiedyś powiedział. Na takim filmie jak skazany na shawshank fajnie się śpi.
0
A Ty się czepiasz kogoś ulubionego filmu.
1
Za to skazani na shawshank czy jak to się pisze to napewno genialny film...
0
Faktycznie Pedro to dramat. Gościu strzelił 99 bramek i świetnie uzupelnial Messiego czy Ville. Nie na darmo się mówi że MVP zaraz obok MNS to najlepsze trio w historii Barcelony.
0
Sam jestem potrzebujący. Jak zacznę zarabiać duże pieniądze to pomogę tym biedniejszym.
0
Sam profesor tak mówił. On też się myli?
0
Tak tak znam tą spiewke. Dlatego niewinne dzieci cierpią. A Bóg siedzi na górze i się temu wszystkiemu przygląda.
0
Jak by był Bóg to nie pozwolił by żeby tyle krzywdy działo się na świecie.
1
Szkoda tak naprawdę że Boga nie ma...
0
To kto na ławkę Dembele czy Messi?
0
Obie formy poprawne.