lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Bo Thanos i bez kamieni jest bardzo potężny.
2
Przyrownywac Bayern do Napoli... Przecież to zupełnie inny poziom.
1
Zauważ że to jest chyba najgorszy sezon Bayernu w lidze od kilku lat. Jak wrócą do normalnych sezonów to będą mieć po 80 parę pktow co sezon.
22
Zapomniałeś dodac że we Włoszech są 38 kolejki a w Niemczech 34.
0
Tak bo Laporte Kompany czy Otamendi są napewno lepsi od Pique czy Lengleta.
0
Dla mnie każde trofeum jest tak samo ważne czy to superpuchar Hiszpanii czy liga mistrzów. Za kilka lat jeszcze zatesknicie choćby za "głupim" pucharem króla.
0
Liczy się kto był wyżej po 30 kolejkach
0
Kiedyś mieliśmy najlepszych pomocników w historii i najlepszy skład w historii.
0
Tak bo pewnie zdobywając dublety nie pisze się historii. Przypomnij mi ile ma Real trypletow?
1
Zawsze możesz zmienić obiekt westchnień.
0
Bez sensu przecież przez ostatnie 10 lat Real wygrał 4 ligi mistrzów a Barca 3 razy.
1
Jakbym miał wybrać. 3 ligi mistrzów z rzędu czy 3 dublety bez wahania wziąłbym 3 dublety.
1
Mistrzostwa Anglii rok 1990 : Liverpool 18 - Manchester United 7 rok 2019: Liverpool 18- Manchester United 20.Wcale się nie dziwię, że dla niektórych liga mistrzów jest 100 razy ważniejsza od ligi krajowej skoro pewnie nawet nie pamiętają ostatniej ligi zdobytej przez swój klub.
25
Wcake się nie dziwię że liga mało znaczy dla Ciebie skoro Liverpool ostatni raz ja wygrał 30 lat temu.
0
Czasy się zmieniły. Za 10 lat też się mogą zmienić i Barca może zbankrutowac.
2
Chodziło mi bardziej o 3 z rzędu złoty but. Jak wygra w tym roku to będzie 6 but a nie 5
0
Jak Barca za Guardioli gromila przeciwników to też sędziowie często kończyli po 90 minutach żeby nie dobijac przeciwnika.
0
Najważniejsze żeby Messi go zdobył. 3 złoty but, taka okazja się już nie powtorzy.
4
Ale kolega wyżej pisze ze potrzebuje 3 goli żeby załatwić Messiego a jak strzeli 2 gole to go nie załatwi.
0
Mecz był rozstrzygnięty to skończył wcześniej.
1
Ale wtedy i tak Messi wygra
0
Bardzo dobrze. Mam kolegę w wigrach.
0
Na Wikipedii pisze ze wygrał 1 x serie a.
0
8 mistrzostw? To on zaczynał już wygrywać ligę w wieku 15 lat?
0
Najpiękniejsza z pilkarek jest chyba Alex Morgan.
0
Przez 60 lat ligi mistrzów Barca wygrała ja tylko 5 razy a wy teraz chcecie żeby najlepiej dochodziła co roku do finału albo wygrała 10 razy z rzędu. Jeszcze zatesknicie za kilka lat za tym "głupim" pucharem króla.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Nie zależy mu na przyszłości klubu tylko żeby go oczka nie bolały. Kibicem się jest a nie bywa.
1
Bardzo dobrze wolę żeby została Wisła plock
0
Na tym poziomie to trener to chyba 50% sukcesu. Drugie tyle to zawodnicy. Co zrobił nie tak Valverde że nasi przegrali? Możesz to wytłumaczyć?