lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kuz idzie na króla strzelców.
0
@kubix05 Jak nazywa się ta aktorka bo wylecialo mi z głowy...
2
@Barca_Big_Moment jak w przyszłym roku Valverde wygra tryplet to będziesz pierwszy który będzie mówił jaki to z niego genialny trener...
3
@kuz a po co komu bierzmowanie? Chyba tylko do ślubu i bycia chrzestnym.
0
@Kubsoleon The last of us ale to niestety tylko konsola.
3
@Granto Odpadalismy z ligi mistrzów bo nie da się co roku jej wygrywać. Do tej pory nie mam pojęcia jak Real tak grając wygrał 3 ligi mistrzów z rzędu.
0
@Arthurio Najważniejsze słowo "jak" nie widać żeby mu zależało.
0
@Rewolucja123 a jakie potwory były? Możesz na priv napisać.
0
@TKWM Jak tak dalej będa mieć w tyłku ligę to zaraz Barca smignie im kolo nosa.
1
@Barca_Big_Moment Zamiast Guardioli też można postawić pacholek. Dostaje same zespoły nabite kasa. Nie wierzę że Bayern czy City bez niego nie wygrałyby swoich lig.
0
@Rewolucja123 Godzilla przeżyła?
7
No popatrz charyzmatyczny trener który skacze i żyje meczem na ławce Arsenalu a tu wynik 1-4...
6
@TheNekro94 Mam nadzieję że jak Neymar naprawdę wroci to pierwszy to odszczekasz.
0
@Kidd A co takiego zrobił Mbappe?
1
@R10BarcaM10 Wiek 16 lat to trochę za późno na naukę techniki.
0
@wojtas__13 Najlepszy Polski piłkarz w historii obok Deyny.
0
@TheNekro94 Alba czy Suarez to też pajace a jednak tu grają...
5
@krzychu1526 Dodałbym również Elizabeth Olsen
1
@_wiktoria_ no to ładnie. A miałem ochotę ściągnąć...
2
Wie ktoś może czy jest jeszcze gra sims 4 za darmo na originie?
12
@krzychu1526 Scarlett Johansson
0
@Coutinho007 Sprowadzono i nie wytrzymał psychicznie. Nie winę Valverde że Coutinho tak gra.
2
@blaugrana1980 skąd wiesz że jest oburzony?mowil o tym gdzieś czy tylko durne gazety tak napisaly?
0
@Mns21 To nie usprawiedliwia żeby taki klub dostawał 0-7 w dwumeczu.
1
@Mns21 Przypominasz sobie dwumecz z Bayernem?
0
@DonFerdinando Neymar ma 27 lat
1
Brawo Świątek. Oby tak dalej.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Udostępniam jeszcze raz. Każda złotówka jest ważna. https://www.siepomaga.pl/nadia
0
@Katalończyk 99 To czemu nie chce wrócić?