0

@kuz idzie na króla strzelców. 

0

@kubix05 Jak nazywa się ta aktorka bo wylecialo mi z głowy... 

2

@Barca_Big_Moment jak w przyszłym roku Valverde wygra tryplet to będziesz pierwszy który będzie mówił jaki to z niego genialny trener... 

3

@kuz a po co komu bierzmowanie? Chyba tylko do ślubu i bycia chrzestnym.

0

@Kubsoleon The last of us ale to niestety tylko konsola. 

3

@Granto Odpadalismy z ligi mistrzów bo nie da się co roku jej wygrywać. Do tej pory nie mam pojęcia jak Real tak grając wygrał 3 ligi mistrzów z rzędu. 

0

@Arthurio Najważniejsze słowo "jak" nie widać żeby mu zależało. 

0

@Rewolucja123 a jakie potwory były? Możesz na priv napisać. 

0

@TKWM Jak tak dalej będa mieć w tyłku ligę to zaraz Barca smignie im kolo nosa. 

1

@Barca_Big_Moment Zamiast Guardioli też można postawić pacholek. Dostaje same zespoły nabite kasa. Nie wierzę że Bayern czy City bez niego nie wygrałyby swoich lig. 

0

@Rewolucja123 Godzilla przeżyła? 

7

No popatrz charyzmatyczny trener który skacze i żyje meczem na ławce Arsenalu a tu wynik 1-4...

6

@TheNekro94 Mam nadzieję że jak Neymar naprawdę wroci to pierwszy to odszczekasz. 

0

@Kidd A co takiego zrobił Mbappe? 

1

@R10BarcaM10 Wiek 16 lat to trochę za późno na naukę techniki. 

0

@wojtas__13 Najlepszy Polski piłkarz w historii obok Deyny. 

0

@TheNekro94 Alba czy Suarez to też pajace a jednak tu grają... 

5

@krzychu1526 Dodałbym również Elizabeth Olsen

1

@_wiktoria_ no to ładnie. A miałem ochotę ściągnąć... 

2

Wie ktoś może czy jest jeszcze gra sims 4 za darmo na originie? 

12

@krzychu1526 Scarlett Johansson 

0

@Coutinho007 Sprowadzono i nie wytrzymał psychicznie. Nie winę Valverde że Coutinho tak gra. 

2

@blaugrana1980 skąd wiesz że jest oburzony?mowil o tym gdzieś czy tylko durne gazety tak napisaly? 

0

@Mns21 To nie usprawiedliwia żeby taki klub dostawał 0-7 w dwumeczu. 

1

@Mns21 Przypominasz sobie dwumecz z Bayernem? 

0

@DonFerdinando Neymar ma 27 lat

1

Brawo Świątek. Oby tak dalej. 

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Udostępniam jeszcze raz. Każda złotówka jest ważna. https://www.siepomaga.pl/nadia

0

@Katalończyk 99 To czemu nie chce wrócić? 

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?