lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@msmsms to wina tych małych dzieci jest ze kiedyś nie było tych rzeczy a teraz są? Zapewniam Cię jeśli byś był dzieckiem w tych czasach robilbys dokładnie to samo. Nikt na to nie poradzi że granie na konsoli czy komputerze jest fajniejsze od normalnego grania na boisku.
0
@kkbarca Jak Barca wygra LM to odszczekasz to?
0
@Gaucho Zobacz na argumenty Pana wyżej. Zapytałem w czym lepszy jest Buffon a on odpisał w bronieniu...Wiem że niektórzy mogą nie lubić Cassilasa bo grał w Realu ale bez przesady.
0
@wierbafcb Co ty mówisz... Jak Pan Nekro mówi że Buffon jest lepszy to tak musi być.
0
@TheNekro94 aha Cafu był lepszy bo Ty tak uważasz. W czym lepszy był Buffon od Cassilasa?
1
@kamiVeB to dowidzenia Panu...
0
@Triv44 Skoro jest najlepszy w historii to musi wygrać.
1
@KingKahuka Bouchard. Kiedyś Ivanovic.
1
@Bagsik88 Specjalnie odwlekal ten transfer żeby dostać jeszcze więcej kasy od Barcy a potem zostawił ten klub na pastwę losu... Nie widzę różnicy. A może naprawdę ja zgwałcił?
3
@Gaucho No popatrz jakby Neymar i jego tata nigdy nie chcieli wymusić kasy. Trafiła kosa na kamień.
0
@Gacork A gdzie tyle płacisz? Bo chyba nie w Grecji...
0
@Momalsino Ronaldinho i Messi. Szkoda że Ronaldinho tak skończył bo jakby obaj byli w formie życia naraz to nie byłoby co zbierać.
0
@puyol_presidend5 Tak zadłużenie. Hiszpanie też są zadłużenia a żyją 100 razy lepiej od Polaków którzy nie mają takich długów.
0
@adi7adi8 Bieniek, Kubiak i Drzyzga to tak ale zamiast Konarskiego będzie grać Kurek albo Leon a Kochanowskiego będzie Nowakowski.
2
@AboveYou Nie wiedziałem że pacha należy do ręki...
0
@FcBarcaVamosMyClub Tak zwłaszcza ciężkie jest życie kibica Barcelony w ostatnich 15 latach. To co mają powiedzieć kibice United Milanu czy Arsenalu...
0
Czemu na fortunie na wygraną Serbów jest kurs 9,5 a na dokładny wynik 3-2 ponad 30?
2
Komentarz usunięty
0
@adi7adi8 Polacy też nie w najsilniejszym składzie. Śliwka czy Kochanowski albo Boladz to pierwszy skład?
0
Brawo Anwil. Oby tak dalej
0
@adi7adi8 To nie dziwne że jeden z najlepszych zespołów ma taki kurs?
0
Jak zobaczyłem dziś kurs na USA na fortunie ponad 4 to aż się uśmiałem.
0
@Nazio87 Należy się temu kto strzeli więcej goli.
1
@Janiama Ja grałem w drużynie z byłym mlodym piłkarzem Legii.
0
@konrad1661 Kurek jeszcze 1,5 miesiąca odpoczynku.
0
@Striker Ekstra porównanie normalnie.
2
@Lamora Piłkarzy jest dużo więcej, tylko nie grali na takim poziomie. Czy osoba grająca w b klasie nie nazywa się piłkarzem?
1
@Criss18Barca Forza Horizon.
0
@szkutnik91 Leon od 26 lipca może grać.
0
@myscooter Ja jednak wolałbym taka ligę mistrzów bo to nie jest losowanie Lotto że zwycięzca ma być przypadkowy :)