1

@msmsms to wina tych małych dzieci jest ze kiedyś nie było tych rzeczy a teraz są? Zapewniam Cię jeśli byś był dzieckiem w tych czasach robilbys dokładnie to samo. Nikt na to nie poradzi że granie na konsoli czy komputerze jest fajniejsze od normalnego grania na boisku.

0

@kkbarca Jak Barca wygra LM to odszczekasz to?

0

@Gaucho Zobacz na argumenty Pana wyżej. Zapytałem w czym lepszy jest Buffon a on odpisał w bronieniu...Wiem że niektórzy mogą nie lubić Cassilasa bo grał w Realu ale bez przesady.

0

@wierbafcb Co ty mówisz... Jak Pan Nekro mówi że Buffon jest lepszy to tak musi być.

0

@TheNekro94 aha Cafu był lepszy bo Ty tak uważasz. W czym lepszy był Buffon od Cassilasa?

1

@kamiVeB to dowidzenia Panu...

0

@Triv44 Skoro jest najlepszy w historii to musi wygrać.

1

@KingKahuka Bouchard. Kiedyś Ivanovic.

1

@Bagsik88 Specjalnie odwlekal ten transfer żeby dostać jeszcze więcej kasy od Barcy a potem zostawił ten klub na pastwę losu... Nie widzę różnicy. A może naprawdę ja zgwałcił?

3

@Gaucho No popatrz jakby Neymar i jego tata nigdy nie chcieli wymusić kasy. Trafiła kosa na kamień.

0

@Gacork A gdzie tyle płacisz? Bo chyba nie w Grecji...

0

@Momalsino Ronaldinho i Messi. Szkoda że Ronaldinho tak skończył bo jakby obaj byli w formie życia naraz to nie byłoby co zbierać.

0

@puyol_presidend5 Tak zadłużenie. Hiszpanie też są zadłużenia a żyją 100 razy lepiej od Polaków którzy nie mają takich długów.

0

@adi7adi8 Bieniek, Kubiak i Drzyzga to tak ale zamiast Konarskiego będzie grać Kurek albo Leon a Kochanowskiego będzie Nowakowski.

2

@AboveYou Nie wiedziałem że pacha należy do ręki...

0

@FcBarcaVamosMyClub Tak zwłaszcza ciężkie jest życie kibica Barcelony w ostatnich 15 latach. To co mają powiedzieć kibice United Milanu czy Arsenalu...

0

Czemu na fortunie na wygraną Serbów jest kurs 9,5 a na dokładny wynik 3-2 ponad 30?

2

Komentarz usunięty

0

@adi7adi8 Polacy też nie w najsilniejszym składzie. Śliwka czy Kochanowski albo Boladz to pierwszy skład?

0

Brawo Anwil. Oby tak dalej

0

@adi7adi8 To nie dziwne że jeden z najlepszych zespołów ma taki kurs?

0

Jak zobaczyłem dziś kurs na USA na fortunie ponad 4 to aż się uśmiałem.

0

@Nazio87 Należy się temu kto strzeli więcej goli. 

1

@Janiama Ja grałem w drużynie z byłym mlodym piłkarzem Legii. 

0

@konrad1661 Kurek jeszcze 1,5 miesiąca odpoczynku. 

0

@Striker Ekstra porównanie normalnie. 

2

@Lamora Piłkarzy jest dużo więcej, tylko nie grali na takim poziomie. Czy osoba grająca w b klasie nie nazywa się piłkarzem? 

1

@Criss18Barca Forza Horizon. 

0

@szkutnik91 Leon od 26 lipca może grać. 

0

@myscooter Ja jednak wolałbym taka ligę mistrzów bo to nie jest losowanie Lotto że zwycięzca ma być przypadkowy :) 

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?