0

@ProMILs Czekam tylko aż Barca zatrudni tego trenera Ajaxu albo Koemana i zaczną się wyzwiska bo nie będą grać jak za Guardioli.

0

@msmsms Pokemony

2

@socha Gry są dla dzieci ale pisanie "xd" już nie?

0

@danio1899 Z Balem i Benzema to oni daleko nie zajada.

0

@ksobi Ciekawe co to będzie jak przyjdzie ten trener Ajaxu a gra się nie zmieni... Następny będzie na czarnej liście.

0

@Chwytliwy Drugi Dembele w Barcie nie potrzebny.

1

@Socjopata na końcu nie będzie ani mistrza ani ligi mistrzów.

0

@damianex10 wypociny niedorozwinietych dzieci które są tylko kozakami przez internet...

0

@msmsms Przyjdzie lysy czy Koeman i zaraz będziemy wygrywać po 3-0.Juz to widzę

0

@konrad1661 W przeciwieństwie do ciebie grałem w piłkę i wiem, że jak zawodnikom się nie chce to nie ma takiego trenera na świecie który ich przekona. To wszystko siedzi w ich głowie.

0

@bartoszekkk To może niech wezmą się do roboty. Co oni mają po 5 lat że czekają na trenera co zrobi?

0

@norbi77 Jak ci się podoba Days Gone?

0

@xJLx Jedyny plus Xboxa,reszta exclusivow należy do Ps4. Samo Uncharted i The last of us bije na głowę Xboxa.

0

@normasubiektywna Ale Rakitic+Coutinho+100 mln to też lekka przesada. Gościu jest 2 lata starszy i po kontuzji a oni chcą więcej jak przychodził do nich w pełni formy.

0

@normasubiektywna Skoro wyceniaja Neymara na 200 mln to myślę że Coutinho jest wart 80-100 a Rakitic 50 więc wychodzi na to że Coutinho i Rakitic i 50 mln.

0

@Douglasinho Bardziej mi chodziło o piłkarzy polskiej ligi. Powiem szczerze że Hazarda jeszcze nie widziałem w tym sezonie w akcji.

0

@FafitFCB taka powinna być sylwetka zawodowego piłkarza a nie oponka na brzuchu.

0

@Szreko Jednak coś musiał umieć skoro tyle lat utrzymał się w takim zespole jak Barcelona.

0

@Szreko za to charyzma nadrabial Puyol podwójnie.

0

@Szreko Ja nie zaprzeczam.To samo można powiedzieć o Puyolu czy Pique. Mieliby się bać Messiego bo jest najlepszym piłkarzem w historii.


8

@Vxb93 Spalone muszą być gwizdane z opóźnieniem. A co by było jak by się pomyliły i zatrzymały akcje. Tak puściły akcje i jak padł gol to sprawdziły varem czy był spalony.

0

@Makalu Ten sam Ramos który musiał atakowac Messiego w nieprzepisowy sposób? Kopać go po nogach i ciągnąć jak w zapasach bo inaczej Messi go ośmieszal?

0

@Szreko Większość ekspertów zgodzi się że Messi o Ronaldo są jednymi z najlepszych piłkarzy w historii. Napewno taki Maldini czy Baresi nie byliby im straszni.

0

@Szreko Więc czemu tak wywyzsza się Maldiniego? Można powiedzieć że ma szczęście że nie grał za bardzo w czasach Messiego czy Ronaldo bo oni by pokazali jakim był świetnym piłkarzem.

0

@Szreko Janiama ma rację. Wszyscy Maldiniego traktują jak legendę a jemu też napewno przytrafialy się błędy i słabe sezony.

0

@Janiama Do niego to nie dotrze. Przecież jak zawodnik z tych czasów może być najlepszy w historii. Zawsze legendy się lepiej traktowało niż piłkarzy teraźniejszych.

0

@Makalu skończ te swoje wywody. Dojdzie do twojej głowy w końcu że nie każdy musi uważać Maldiniego czy innego Baresiego za najlepszego w historii i ma do tego prawo.

0

@Danny Gaucho Wiem ale mało jest takich osób które znają umiar. Przynajmniej u mnie w okolicy.

1

@Danny Gaucho Nie piłem i pić nie będę. Za dużo nieszczescia jest przez alkohol żebym dokładal do tego cegielke.

0

@Skaramuczi wlewacie w siebie truciznę i jeszcze się cieszycie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?