lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ProMILs Czekam tylko aż Barca zatrudni tego trenera Ajaxu albo Koemana i zaczną się wyzwiska bo nie będą grać jak za Guardioli.
0
@msmsms Pokemony
2
@socha Gry są dla dzieci ale pisanie "xd" już nie?
0
@danio1899 Z Balem i Benzema to oni daleko nie zajada.
0
@ksobi Ciekawe co to będzie jak przyjdzie ten trener Ajaxu a gra się nie zmieni... Następny będzie na czarnej liście.
0
@Chwytliwy Drugi Dembele w Barcie nie potrzebny.
1
@Socjopata na końcu nie będzie ani mistrza ani ligi mistrzów.
0
@damianex10 wypociny niedorozwinietych dzieci które są tylko kozakami przez internet...
0
@msmsms Przyjdzie lysy czy Koeman i zaraz będziemy wygrywać po 3-0.Juz to widzę
0
@konrad1661 W przeciwieństwie do ciebie grałem w piłkę i wiem, że jak zawodnikom się nie chce to nie ma takiego trenera na świecie który ich przekona. To wszystko siedzi w ich głowie.
0
@bartoszekkk To może niech wezmą się do roboty. Co oni mają po 5 lat że czekają na trenera co zrobi?
0
@norbi77 Jak ci się podoba Days Gone?
0
@xJLx Jedyny plus Xboxa,reszta exclusivow należy do Ps4. Samo Uncharted i The last of us bije na głowę Xboxa.
0
@normasubiektywna Ale Rakitic+Coutinho+100 mln to też lekka przesada. Gościu jest 2 lata starszy i po kontuzji a oni chcą więcej jak przychodził do nich w pełni formy.
0
@normasubiektywna Skoro wyceniaja Neymara na 200 mln to myślę że Coutinho jest wart 80-100 a Rakitic 50 więc wychodzi na to że Coutinho i Rakitic i 50 mln.
0
@Douglasinho Bardziej mi chodziło o piłkarzy polskiej ligi. Powiem szczerze że Hazarda jeszcze nie widziałem w tym sezonie w akcji.
0
@FafitFCB taka powinna być sylwetka zawodowego piłkarza a nie oponka na brzuchu.
0
@Szreko Jednak coś musiał umieć skoro tyle lat utrzymał się w takim zespole jak Barcelona.
0
@Szreko za to charyzma nadrabial Puyol podwójnie.
0
@Szreko Ja nie zaprzeczam.To samo można powiedzieć o Puyolu czy Pique. Mieliby się bać Messiego bo jest najlepszym piłkarzem w historii.
8
@Vxb93 Spalone muszą być gwizdane z opóźnieniem. A co by było jak by się pomyliły i zatrzymały akcje. Tak puściły akcje i jak padł gol to sprawdziły varem czy był spalony.
0
@Makalu Ten sam Ramos który musiał atakowac Messiego w nieprzepisowy sposób? Kopać go po nogach i ciągnąć jak w zapasach bo inaczej Messi go ośmieszal?
0
@Szreko Większość ekspertów zgodzi się że Messi o Ronaldo są jednymi z najlepszych piłkarzy w historii. Napewno taki Maldini czy Baresi nie byliby im straszni.
0
@Szreko Więc czemu tak wywyzsza się Maldiniego? Można powiedzieć że ma szczęście że nie grał za bardzo w czasach Messiego czy Ronaldo bo oni by pokazali jakim był świetnym piłkarzem.
0
@Szreko Janiama ma rację. Wszyscy Maldiniego traktują jak legendę a jemu też napewno przytrafialy się błędy i słabe sezony.
0
@Janiama Do niego to nie dotrze. Przecież jak zawodnik z tych czasów może być najlepszy w historii. Zawsze legendy się lepiej traktowało niż piłkarzy teraźniejszych.
0
@Makalu skończ te swoje wywody. Dojdzie do twojej głowy w końcu że nie każdy musi uważać Maldiniego czy innego Baresiego za najlepszego w historii i ma do tego prawo.
0
@Danny Gaucho Wiem ale mało jest takich osób które znają umiar. Przynajmniej u mnie w okolicy.
1
@Danny Gaucho Nie piłem i pić nie będę. Za dużo nieszczescia jest przez alkohol żebym dokładal do tego cegielke.
0
@Skaramuczi wlewacie w siebie truciznę i jeszcze się cieszycie.