lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@ddanioofcb chyba fajerwerki w łazience...
0
@Chwytliwy wystawala ręką za linie a rękę chyba gola nie można strzelić?
0
@msmsms Margot Robbie ideał... Zwłaszcza jako Harley Quinn.
0
@VamosRakieta spokojnie zaraz Bale wyleci.
0
@MESSIah16 nie ciebie tylko Barcelonę.
0
@Mati1477313 Ps4 czy PC?
0
@Grzesior667 Ja jeszcze nie mam ale planuje kupić. Często grasz? Ps4 czy PC?
0
Gra ktoś w Dead by daylight?
0
@Chwytliwy Szkoda mój ulubiony zawodnik obok Batisty.
0
@Chwytliwy Dawno nie oglądałem wwe. Walczy jeszcze Cena?
2
@ściah Nie płacz tylko potem jak będzie strzelać gole przeciwko Barcelonie.
0
@Jericho jaka specjalizacja?
0
@xJLx Poczucie wstydu byś miał jak byś z tym skończył.
0
@xJLx aha a jak okradasz państwo ale się tym nie chwalisz to wtedy rozumiem że wszystko jest ok?
7
@wpwelement Może ma zawód nauczyciela w-fu a potem zrobił sobie trenerke?
0
@adambądkowski93 wszystko to szczochy.
3
@adambądkowski93 Jak można lubić piwo? Przecież to siki są.
0
@clyde On to się całe życie odbudowuje tylko może nie starczyć mu czasu bo w piłkę nie gra się 60 lat.
0
@Khajio w życiu nie kupił bym tego czegoś. Jaka ocenę dostała persona w USA?
0
@cules100pro Przekroczyli ale nie mówią o tym na forum publicznym więc są lepsi według ich rozumowania.
0
@xJLx Nudne się to już robi.
0
@neoman2 przyjdzie Ten Haag czy jak mu tam i zdziwienie że będzie 0 trofeów i 0 gry.
0
@koksik2700 żebyś jeszcze nie płakał za nim...
0
@Chwytliwy No raczej tak xddddddddddddddf
0
@Chwytliwy Skoro wiesz znaczy że musisz się tym interesować. Ja np nie wiedzialem co to, bo mnie to nie interesuje i nie zażywam tego...
0
@Barthez_94 Powiedzial tylko prawdę.
1
@Chwytliwy Co to jest LSD? Chyba musiałeś mieć styczność z tym.
0
@Barthez_94 A co takiego Messi zrobił?
2
@msmsms Tak jak betoniarzem jest Messi. City to nie poziom Barcelony. Przychodząc do tego klubu nagle wszystkim piłkarzom miekna nogi.
0
@Barthez_94 No tak bo Pique to jest wzór do naśladowania. Zwłaszcza w mediach społecznościowych.