lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Lola120 Boże szkoła to były piękne czasy.
0
@msmsms moim zdaniem Hulk napewno jest przed Iron manem i kapitanem a pierwsza jest Scarlett.
0
@hank_moody wiedziałem o co biega tylko tytułu nie mogłem sobie przypomnieć
0
@hank_moody Happy birthday?
0
@zadafcb I co on poradzi na ten huragan. Zatrzyma go?
0
@NeroTFP z kim zagramy w razie zwycięstwa?
0
@snoopdegie Tylko nie płacz jak Dembele znowu coś odwali albo się polamie.
0
@xJLx Grzmot nigdy nie był na równi z Messim a teraz nawet nie ma go w pierwszej trójce.
0
@snoopdegie wolę kontuzjowanego Neymara niż Dembele.
1
@Danny Gaucho Był jednym z najważniejszych członków najlepszej drużyny w historii więc należy mu się miejsce.
0
@SeeleyBooth Jak ktoś zagłosuje na Busquetsa to nie jest obiektywny ale jak na Makelele to już tak?
0
@macio_944 Najlepsza piłka była w RPA.
0
@Radson21 Daj spokój człowiek nic nie może obejrzeć. Żadnego meczu bo zniewolona leci...
0
@daniel32778 Stwierdziłem tylko fakty. Co takiego Enrique osiągnął Więcej od Valverde oprócz jednej ligi mistrzów.
0
@Criss18Barca Wczoraj nie było zniewolonej.
0
@sidzej MSN ciągnęło go za uszy jak moglo.
0
@Ermitano Jak potrzebuję chwilę refleksji to niech usiądzie w domu i się pomodli a nie wypisuje tu komentarze...
0
@Vxb93 Dziwny to jest ten świat...
0
@culedawid Szkoda tylko że wtedy media tego nie naglasniaja.
0
Komentarz usunięty
0
Po co te Polki wygrały tego seta? Żeby oddać 3 kolejne?
0
Jak postawiłem na włoski to nagle Polki potrafią grać...
0
Nie gracie tych szlemow w tenisa. Same dziadostwo.
0
@szwejkp A w jaki odszedł? Wieszysz pismakom?
0
Komentarz usunięty
1
@Socjopata Pracujesz i masz czas siedzieć na stronie? Fajna masz prace.
0
@insp1re chyba ucieszyłem. Wolę kontuzjowanego Neymar niż Dembele.
0
@FCMichalo Nigdy takich nie gwizdali. Niewiem kto na to wpadł
0
@FCMichalo On nie brał potem udziału w akcji nawet a brali pod uwagę jego stopę która była za linia obrony.
0
@dmcteam nie było spalonego.