0

@FCMichalo wbiegal za nim koleś.

0

@myscooter też tego nie rozumiem.

0

Co się teraz odwalilo w meczu Ajaxu?

0

@MarioVeB! Nie umniejszam tylko moim zdaniem nie można go stawiać w jednym szeregu z wymienionymi przeze mnie piłkarzami.

7

@MarioVeB! Legenda to jest ktoś wyjątkowy. Zaraz się okaże że pół dzisiejszego składu to legendy.. Legendami można nazwać Messiego, Puyol, Ronaldinho, Inieste czy Xaviego...

0

@Triv44 oj żebyś się nie zdziwił.

3

@MESSIah16 Siwienie czy łysienie to kwestia genów. Starość nie ma tu nic do rzeczy.

1

@macio_944 Jakiś maja ale nie duży. W czasach istnienia dinozaurów też było globalne ocieplenie i pewnie to przez to że dinozaury jeździły samochodami...

0

@koksik2700 za 100 lat to nie będzie świata.

0

@RMDagothek Bramka to bramka co za różnica w jakim momencie strzelona?

0

@msmsms Wystarczy że zobaczyli Messiego Czy Suareza i nagle wszyscy to piją.

0

@LeoMessi1994 Wiem że jestem ale się tak nie podniecam. Przyjdzie to super nie przyjdzie też super. To jest tylko sport. Lepiej się zająć ważniejszymi sprawami na świecie niż takimi bzdurami.

7

@damian16161212 Śmieszne jest to że wy nie macie większych problemów niż jakieś durne forum piłkarskie.

3

Śliczna ta Ukrainka z 9.

0

@Nolife1899 Ładna to jest Smarzek :)

0

@shinthps Tylko nie Belucci.

0

@shinthps to jaka kobieta jest dla ciebie kobieca?

0

@kuz Oby polamali się nawzajem. Obydwaj siebie warci.

0

@shinthps no i co z tego. Jak można powiedzieć że Scarlett jest przeciętna... Aż strach pomyśleć jak ona jest przeciętna to jak wygląda ta ładna.

3

Brawo Iga 6-0 1 set

0

@shinthps dla ciebie. Ale dla większości jest świetna skoro była najładniejsza kobieta świata.

0

@Odesseiron To kiedy wprowadzać takich piłkarzy? W wieku 25 lat?

0

@Odesseiron Messi w jakim wieku debiutował?

0

@Kamil92 Jakby przegrały z Ukraina to byłby blamaz.

0

@macio_944 A komu ufasz z polityki?

0

@Uukasz_93 Messi to ciągnął każdego trenera. Nawet Guardiole.

0

@Vxb93 Enrique to za uszy ciagneli Messi Suarez i Neymar.

0

@Bagsik88 Rozumiem robić Boga z Guardioli ale z Enrique? Przecież pierwsze pół roku to grali tak fatalnie że niewiem. Dopiero po spotkaniu kapitanow to ruszyło.

1

@damianex10 klimakterium. :)

1

Jestem za. Koniec pomyłek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?