lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCMichalo wbiegal za nim koleś.
0
@myscooter też tego nie rozumiem.
0
Co się teraz odwalilo w meczu Ajaxu?
0
@MarioVeB! Nie umniejszam tylko moim zdaniem nie można go stawiać w jednym szeregu z wymienionymi przeze mnie piłkarzami.
7
@MarioVeB! Legenda to jest ktoś wyjątkowy. Zaraz się okaże że pół dzisiejszego składu to legendy.. Legendami można nazwać Messiego, Puyol, Ronaldinho, Inieste czy Xaviego...
0
@Triv44 oj żebyś się nie zdziwił.
3
@MESSIah16 Siwienie czy łysienie to kwestia genów. Starość nie ma tu nic do rzeczy.
1
@macio_944 Jakiś maja ale nie duży. W czasach istnienia dinozaurów też było globalne ocieplenie i pewnie to przez to że dinozaury jeździły samochodami...
0
@koksik2700 za 100 lat to nie będzie świata.
0
@RMDagothek Bramka to bramka co za różnica w jakim momencie strzelona?
0
@msmsms Wystarczy że zobaczyli Messiego Czy Suareza i nagle wszyscy to piją.
0
@LeoMessi1994 Wiem że jestem ale się tak nie podniecam. Przyjdzie to super nie przyjdzie też super. To jest tylko sport. Lepiej się zająć ważniejszymi sprawami na świecie niż takimi bzdurami.
7
@damian16161212 Śmieszne jest to że wy nie macie większych problemów niż jakieś durne forum piłkarskie.
3
Śliczna ta Ukrainka z 9.
0
@Nolife1899 Ładna to jest Smarzek :)
0
@shinthps Tylko nie Belucci.
0
@shinthps to jaka kobieta jest dla ciebie kobieca?
0
@kuz Oby polamali się nawzajem. Obydwaj siebie warci.
0
@shinthps no i co z tego. Jak można powiedzieć że Scarlett jest przeciętna... Aż strach pomyśleć jak ona jest przeciętna to jak wygląda ta ładna.
3
Brawo Iga 6-0 1 set
0
@shinthps dla ciebie. Ale dla większości jest świetna skoro była najładniejsza kobieta świata.
0
@Odesseiron To kiedy wprowadzać takich piłkarzy? W wieku 25 lat?
0
@Odesseiron Messi w jakim wieku debiutował?
0
@Kamil92 Jakby przegrały z Ukraina to byłby blamaz.
0
@macio_944 A komu ufasz z polityki?
0
@Uukasz_93 Messi to ciągnął każdego trenera. Nawet Guardiole.
0
@Vxb93 Enrique to za uszy ciagneli Messi Suarez i Neymar.
0
@Bagsik88 Rozumiem robić Boga z Guardioli ale z Enrique? Przecież pierwsze pół roku to grali tak fatalnie że niewiem. Dopiero po spotkaniu kapitanow to ruszyło.
1
@damianex10 klimakterium. :)
1
Jestem za. Koniec pomyłek.