lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Avada Kedavra De Bruyne jest tak samo szklany jak Neymar, a nie wspomnę już o Reusie.
0
@prokofiew zwłaszcza jak wygramy LM to będzie taki gwóźdź do trumny że szok...
1
@michal26 Największa patologia jest taka że mistrz świata dopiero dzisiaj sobie zapewnił awans a nie zdobywając tytuł mistrza świata.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Bułgaria ładnie gra. Liczę na nich że awansują.
0
@NeroTFP Niemcy nie mają takich sztafet żeby wygrać.
0
Przy równej ilości pkt w siatce o miejscu decyduje potem bilans setów?
3
@Odesseiron Nienawidzę alkoholu.
0
@PrinceDamon jest jeszcze Fajdek Nowicki
0
@Janiama Jak na 3 złotach?
0
@Kredon 36 pkt po doliczeniu zalewskiego.
0
@NeroTFP wygrana już jest pewna. Jeszcze sztafety są.
0
@NeroTFP w biegu na 200 m stracimy dużo punktów. Ale znowu pewnie dołożymy w sztafetach.
4
@Kuubuz w piłce nożnej za to są emocje jak piłkarze klepia piłkę w jedną i drugą...
1
@tadzik447 tak że dostają w dupe od przeciętniakow.
0
@tadzik447 gdzie ten gwałt?
0
@Kredon chodzi o to że Francja straci możliwość awansu zanim Polska rozegra mecz
0
Francja jak przegra seta z Tunezja to nie mają szans na wyjście już?
0
@D10SLEO Najlepsze jest to, że jak wystawi taki skład a nasi dostaną w tyłek to posypia się gromy, że nie wystawił Busquetsa czy Rakiticia.
0
@Chwytliwy Śmiesznie to wygląda jak wszędzie wstawiasz przecinku gdzie się da, ale o kropce to już nie pamiętasz.
2
@Fabik87 Zapomniałeś o lekkoatletyce. Iga Świątek i Magda Linette wygrały swoje mecze.
1
@Chwytliwy Na końcu zdania stawia się kropkę.
1
Iga Świątek wygrywa 1 seta. Oby tak dalej.
0
@NeroTFP Polska stoi lekkoatletyka.
0
@Vhaeraun Jeszcze będziesz płakać jak będzie odchodzić.
0
@Janiama możesz mi streścić wyniki Polaków bo nie mogę oglądać.
1
@Janiama Andrejczyk? Faktycznie ładna i jeszcze mój rocznik.
0
@NeroTFP kto rzucał witek czy ta druga?
0
@SeeleyBooth Zielone się zgadzają?
0
@puyol_presidend5 Bardzo dojrzała odpowiedź jak na człowieka który pamięta Maldiniego.