lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@myscooter zrobić kilka lig np liga mistrzów A, B i tak dalej. Rozlosowac zespoły względem punktów. Zrobić ligę np na 10 czy 12 zespołów i po 11 kolejkach kto będzie mieć najwięcej punktów ten zdobywa ligę mistrzów.
0
@myscooter Moim zdaniem liga mistrzów powinna być rozgrywana jak normalna liga. Za dużo jest w niej przypadku a ligę mistrzów powinien wygrać najlepszy klub w Europie a nie klub który akurat danego dnia miał szczęście.
0
@myscooter A nie było tak? Piękna piłka nie oznacza tysiąca podań jak to kiedyś robiła Barca. Nie pamiętasz ile osób mówiło kiedyś jaka to tiki taka nudna i usnac można?
0
@myscooter Gdzie ich te ładne granie zaprowadziło w lidze mistrzów? Jeszcze może mi powiesz ze Liverpool też gra piękna piłkę.
1
@myscooter Zacznijmy od tego że kibice Barcelony są najbardziej chyba rozpieszczonymi kibicami obok tych z Realu w ciągu ostatnich 15 lat. Czas się przyzwyczaić że za kilka lat nikt nie będzie się już Barcy bać ponieważ takich piłkarzy jak Xavi, Iniesta czy Messi nie da się zastąpić. I proszę Cię nie porównuj mi tu Davida Silvy, De Bruyne czy Aguero do tej trójki magikow bo im lat świetlnych do nich brakuje.
0
@Kapitan_SW Skoro nigdy nie wygrał to znaczy że mu się nie należało. Jestem za Tottenhamem żeby komuś nie przyszło do głowy dać Van dijkowi złotej piłki.
0
@Bambus150400 A Ty szanuj piłkarzy.
0
@Bambus150400 Nie lubię jak się drwi z zawodników i to jeszcze swojego ulubionego klubu...
0
@koksik2700 mógł np obronić ligę mistrzów.
0
@koksik2700 Teraz to powiedziałeś. Zobacz jaka jakość miała ekipa Lucho nie wspominając o Guardioli. To samo mogę powiedzieć że mając taka ekipę Guardiola powinien wygrać więcej niż wygrał.
0
@Bambus150400 To nie prima aprilis.
0
@michal26 wiesz o tym że Guardiola i Lucho osiągnęli najwięcej w historii Barcy? Podaj mi innych trenerów co tyle osiągnęli. Albo chociaż podaj innych co osiągnęli tyle co Valverde.
0
@Bambus150400 Jeśli Rakitic jest drewniany to ty jesteś milionerem.
1
@Kapitan_SW Czyli to jednak Lucho był lepszym trenerem...
0
Wiadomo na kogo może Polska trafić w 1/8 u 20?
2
@Colon Jak umrę to co mnie interesuje czy ktoś znajdzie takie rzeczy u mnie na kompie?
0
@Coutinho007 Nie miałem wcześniej konta ale sledzilem cały czas ta stronę.
1
@Osioł Ja mam nadzieje ze tak :)
2
@Osioł Anwil da radę.
0
Magda nie dała rady. Szkoda...
2
@iFrontier De Jong ławka? Jak on jeszcze nie przyszedł to jak miał byc preferowany.
1
@Barca_Big_Moment Kibicuje dłużej od Ciebie i na tej stronie też jestem dłużej więc to raczej ty nic nie wiesz.
1
@Barca_Big_Moment Raz czy dwa można zazartowac ale nie cały czas. Aż tak ci zależy na tych zielonych?
0
@Kredon Brawo oby poszła za ciosem.
0
@Kredon nie spodziewałem się że tak się postawi.
0
Brawo Magda dasz radę.
0
@Lamora Nie mam pojęcia ale jak ja przejdzie to w następnej rundzie czeka Halep.
8
@Yanek nawet 9
1
@MarioVeB! Jak można nazywać się kibicem i drwic z trenera czy piłkarzy...
0
Jak myślicie Świątek da radę z Puig?