0

@bdoss oni własnego rozumu to nie mają? 

0

@fcbheroes więcej niż ci co chcą za trenera koemana czy tego trenera Ajaxu. 

1

@Mazi Napewno wygrywa więcej od Kloppa czy Pochetino. 

0

@Michall99 szkoda żeby mieli nie wygrac z Tottenhamem. Założę się że jakby po drugiej stronie był Real czy City to Klopp znowu by narobił w majtki. 

0

@TheNekro94 no popatrz Pep taki motywator a od 8 lat nie może wygrać ligi mistrzów. Nie wspomnę już o Kloppie który nigdy nie wygrał tego trofeum. 

0

@Michall99 gdzie był ten klopp jak dostawali w tylek od Realu? 

0

@bdoss ale kto broni dryblowac Coutinho Dembele czy komukolwiek? Zobacz jakim składem dysponował Guardiola a jaki zespół ma Valverde. 



0

@Gaucho Tak zwłaszcza Ter Stegen, Lenglet czy Alba. 

0

@marcin62 tylko kwestia czasu jak wpadniemy w dołek i nie będziemy się kwalifikowac do ligi mistrzów. Wtedy będą tu dramaty. 

0

@il_Principe wierzysz że modlitwy coś dają? Gratuluję poczucia humoru. Pomodl się o pokój na świecie to napewno pomoże. 

0

@bdoss To samo można powiedzieć o zawodnikach że nie uczą się na błędach. Ich też trzeba wywalić? 

0

@SuperPatsonFCB Real to ma załamanie formy od 10 lat. 

1

@ProMILs strach pomyśleć jak Barca będzie miała taki sezon jak Real w tyk roku. Cała la rambla pojedzie do Katalonii i zabije wszystkich piłkarzy i pracowników. 

1

@Cwaniak4 Jest tu jakiś cwaniak? :) 

0

@Chwytliwy nie mówię o tobie tylko innych użytkownikach. 

0

@Nano22 do takich ludzi trzeba prostu z mostu.

0

@Nano22 Mówię o ludziach którzy życzą źle swojej drużynie. Jak inaczej ich nazwać? 

0

Komentarz usunięty

0

@Michaelo20000 skończcie z tym jaraniem się klopem. Gdzie był w finale z Bayernem? Albo rok temu? 

0

@Michaelo20000 Tak to Valverde zakazał biegać piłkarzom i robić takie błędy. 

0

@NeroTFP takie życie. Strażacy czy policjanci też muszą chodzić. 

1

@KamQiX To nie są ludzie którym zależy na Barcie tylko ludzie którzy chcą podbudowac swoje ego. Strach pomyśleć co by tu się działo jakby Barca nic nie wygrała przez 10 lat. 

0

@Gacork tak kraju nie stać. Stać za to żeby dawać ćwierćinteligentom w sejmie po kilkanaście tysięcy miesięcznie. 

0

@masq piłkarze. Oni dostają za to kupę siana a biegać im się nie chce. 

0

@Qlewer Najbardziej mnie śmieszą ludzie którzy nigdy nie grali w piłkę a wypowiadają się jakby wiedzieli o co chodzi w tym sporcie... 

0

@Qlewer uwierz mi ze chciałbyś grzać ławę w Legii... 

0

@TheNekro94 to nie jest forum od zalenia się swoim życiem. Jak ktoś ma problemy to idzie do psychologa. 

0

@Arthurio to czyja to wina? Valverde? Guardiola miał dużo szczęścia że trafił na taką generację. Czemu Pep nie chce wrócić do Barcy? Bo pewnie wie, że jak wróci to jego legenda przepadnie bo nie ma już Xaviego czy Iniesty a Messi jest kilka lat starszy. 

0

@Michaelo20000 próbowałeś grać w Beyond two souls? 

0

@IronSanHybrid Domyślam się. 

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?