0

@KSSniper no to możemy zrobić ankietę i wtedy zobaczymy.

2

@nitey a jakie mają być? Rosja Rosja? Czy ona tańczy dla mnie?

0

@puyol_presidend5 skąd wyliczyles te 90% i to jeszcze na stronie Barcy?

0

@puyol_presidend5 Ronaldo to świetny napastnik ale nie jeden z najlepszych

0

@puyol_presidend5 To lepiej powiedz co ty cpasz.Ronaldo w dwójce najlepszych w historii? W domu wszyscy zdrowi? Jego nie ma nawet w 5 najlepszych w historii.

0

@Makalu Skoro tak porównujesz to Brazylijskiego Ronaldo również nie powinno być w tej jedenastce.

0

@Makalu od kogo był lepszy? Pelego czy Maradony?

2

@puyol_presidend5 Rozumiem ale nie powiesz mi że Scholes był lepszy od Iniesty czy Xaviego.

0

@IronSanHybrid Jak ma mieć gole Sergi Roberto jak gra na prawej obronie i to jeszcze ważne. Wymień te ważne gole Alby.

0

@Makalu Cristiano Ronaldo? W ataku powinna być trójka Maradona, Pele i Messi i tu nie ma żadnej dyskusji.

1

@puyol_presidend5 Dlatego nie mają sensu takie porównania.Ty możesz wstawić do 11 Maldiniego a ja Puyola albo do pomocy Scholesa czy Inieste. Dla mnie drużyna Guardioli to był najlepszy zespół w historii.

0

@Makalu Serio? Wpisujesz Scholesa a nie ma miejsca dla Xaviego i Iniesty?

1

@Makalu nie ma czegoś takiego jak najlepsi obrońcy w historii. Messi w formie by pokazał takiemu Maldiniemu gdzie jego miejsce.

1

@Makalu To kto w pomocy? Tylko nie wyskakuj tu z Zidanem...

0

@Transu96 powinni być w pomocy Busquets Xavi i Iniesta a w ataku napewno Messi.

0

@Janiama Szkoda żeby nie być pewnym skoro są mistrzami świata i dołączył do nich najlepszy siatkarz na świecie.

2

Brawo Słowenia co wy zrobiliscie...

0

@Avada Kedavra uda im się.

0

@Misanthrope Teraz porownales. Dużo bliżej Puyolowi do poziomu Maldiniego niż Salahowi który miał jeden dobry sezon do Messiego.

0

@Danny Gaucho a co jest nie tak ze według ludzi Puyol był lepszy od Maldiniego?

1

@fart jak wszędzie. Nie tylko w providencie oddaje się 2x tyle.

1

@APRA Ludzie są obiektywni dlatego głosują na Puyola.

0

@daniel32778 od 10 lat jest w top 5?Byly takie czasy że kopal się po czole więc jakie top 5 od 10 lat?

1

@Maciek069 odezwał się udacznik....

0

@Grubson06 Powiedz ze to specjalnie zrobiłeś.

0

@Avada Kedavra Mam pomysł. Zmień klub to wtedy nie będziesz płakał...

0

@TheNekro94 Faktycznie po co nam 3 najlepszy piłkarz na świecie jak jest w formie.

0

@antoniabc Ludzie się zabijali, zabijają i zabijać beda.Jak ktoś jest idiota to nic tego nie zmieni.

6

@barcanawieki 500 lat temu też ludzie uczyli się zabijać w grach video...

1

@Bernard777 Grałeś w piłkę czy podchody bo takie były czasy. Teraz są czasy konsol i komputerów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?