0

@patry295 Lewy to okaz zdrowia.

0

@Chwytliwy Niech idzie do Legii i z Kucharczyk zrobi takiego zawodnika.

0

@TheNekro94 Ma i to duże. Zależy jak długo będzie grał w Bundeslidze. Skoro Pizarro gra mając 40 lat to czemu Lewy nie może?

0

@MichalZZZ Payback.

0

@kamilo0066 Neuer to trzyma poziom w szpitalu chyba.

0

@kamilo0066 Za Navasa i Neuera np.

0

@arsenallondyn0 wyślesz mi?

3

@mindbender84 a później grał półfinał i też wygrał.

0

Jaka gra według was ma najlepszą ścieżkę dźwiękowa?

0

@Konradomoreno ale wy to macie ciężkie życie...

0

@krzychu1526 też podaj.

0

@Vxb93 Ronaldinho półka wyżej niż Suarez.

0

@FCMichalo Tak jak Spiderman.

0

Oglądał ktoś gameplay z gry avengers na Ps4? Co sądzicie?

0

@(L)iBarca Życie to zatruwaja kibole Legii...

1

@sebasek99 chodzi o Erice?

0

@NeroTFP jakiej piłce nożnej?

0

@MarioVeB! Podzielisz się ze mną pieniędzmi czy jesteś egoista?

11

@Testo Nie muszę... To żaden przywilej być Polakiem.

1

@MarioVeB! Wiszą mi kluby ekstraklasy. Dla mnie mogą przegrywać i po 8 do 0

0

@jacobFCB tak samo jak osoby palace papierosy.

1

@tbas co 2 głosuje na PiS a co 3 na PO. Sądzisz że jak PO dojdzie do władzy to będzie lepiej?

0

@Dandy Miranda to nie poziom Barcelony. Nigdy nie był i nie będzie na tym poziomie.

0

@matirix20 Ja z bratem graliśmy często w call of duty black OPS 2 albo 3 i tam był świetny tryb zombie. Świetna zabawa.

0

@MichalZZZ Więcej exklusiwow. God of War, The last of us, Uncharted, Spiderman, Horizon zero dawn czy wiele innych. Jeśli o mnie chodzi to polecam Ci ograć uncharted 4 i the last of us.

0

@matirix20 rocket league

0

@MichalZZZ Ps4 ma dużo fajniejszych gier niż Xbox Oprócz wyścigowych.

0

@MichalZZZ The crew, Gran turismo.

2

@Janiama Nie żyjemy w ciemnym państwie kilka lat. Póki przy władzy są PO i PiS nic się nie zmieni.

1

@Kubsoleon Chyba jednak lepszy cyrkowiec z wyższymi umiejętnościami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?