1

@Tomek54321 ciekawa odpowiedź

0

@normasubiektywna chyba jakieś 26 a nie 35.

0

@lucca87 zawsze można kupić na zapas paliwo.

0

@Tomek54321 oboje grają na skrzydle.

2

@Lucassito tak samo jak Aguero, Silva czy Mata a nawet kilka razy lepiej. Wystarczy zobaczyć co robił np jak grał przeciw City.

5

@normasubiektywna niedługo i on wejdzie a potem go jeszcze przescignie.

4

@lucca87 stacje paliw też nie powinny być czynne w niedzielę tak jak i restauracje czy kina.

4

@Pitera27 Po Polsku się nie da?

0

Ma ktoś problemy z zalogowaniem się do konta banku millenium?

2

@Qlewer obozy pracy to są w Polsce jak pracuje się za 10 zł na godzinę i dorabia się szefuncia.

0

@kamilop numer 3 Dawid.

0

Brawo. Pierwsza trójka :)

0

@Barca1992 Dawid nr 8

51

@Janiama Wałęsa i inteligencja?

0

@Odesseiron kto to jest coppola?

0

@Janiama najładniejsza chyba a lasickiene jak tam?

0

@Janiama A lewczenko jak sobie radzi?

0

@Janiama Lewczenko?

0

@kamson24 no i rozbiła

1

@Cave Days gone

0

@Encore to tak jak u nas w noge jest kilku dobrych zawodników i to wszystko.

0

@MaTt_BarcaFan co ten trener osiągnął?

0

@MaTt_BarcaFan kto to jest?

0

@xJLx Jeżeli ktoś wyzywa drugiego człowieka od psa to tylko świadczy o jego poziomie. Szkoda mi takich ludzi.

1

@Avada Kedavra Teraz ręczna tak ale kiedyś byliśmy tak samo dobrzy w ręczna jak oni a nawet lepsi.

0

@Wichurek Ruskie nie takie silne.

1

@Stoiczkow tak łatwo jednak nie bo 2 lata nie mógł grać.

1

@Stoiczkow w siatce można tylko trzeba odczekać chyba 2 lata

1

Tak naprawdę mistrzostwa zaczną się od półfinału z Rosją.

0

@Triv44 mogą zagrać np w finale z sobą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?