0

@kerouac tak nieprawda. Biedaki za daleko mieli żeby pomóc.

5

@nitey A kto niby pomagał? Niemcy, Ruski czy może tchórze z Francji?

0

@GregSTG Jak już grają mecze w Australii.

5

@Janiama każdy polski polityk jest ignorowany. Świat ma nas głęboko w du.pie i to się nie zmieni.

1

@xJLx gdzie to wyczytałeś? Na wp.pl?

0

@TheNekro94 w zwycięstwach w generalce to chyba zapomniałeś o Nykanenie. Też miał 4 wygrane jak Małysz.

10

@AmigoBlancos trochę nie trafione bo Marcelo, Hazard, Mats i Dembele kontuzje maja.

0

@mekston zaraz Kraft będzie miał same 20

0

@pax chyba normalne że jak przyrownuje polityka do polityka to też przyrownuje sportowca do sportowca.

0

@pax jak można interesować się piłka. Całe życie siedzieć na tej stronie i na słowo Douglas pomyśleć sobie o jakimś aktorze?

0

@pax jakiego aktora? Wszystko z tobą w porządku?

3

@pax widzę że za wszelką cenę próbujesz blysnac, ale ci to nie wychodzi.

6

@Chwytliwy Przyrownac Dude do Komorowskiego to jak przyrownac Messiego do Douglasa.

0

@pax nie jestem ani za jednymi ani za drugimi. Polska nigdy się nie liczyła na świecie i nie będzie liczyć tak samo jak Izrael.

0

@pax Jak można krytykować politykę zagraniczna Pisu? Spójrz na to co robili Tusk z “najlepszym prezydentem w historii “ Komorowskim.

35

@Odesseiron szkoda że nie ma Tuska. Pojechał by tam, pocałował w tylek Putina i wszyscy by byli happy.

0

@MesQueUnClub_87 co ma wiek do biegania? Zaraz się okaże że połowa składu nie będzie biegać bo ma już 30 parę lat...

0

@puyol_presidend5 igrzyska to nie turniej.

1

@itmustbejoke spójrz na pracę w obronie Salaha, Firmino i Mane i przyrownaj to do naszego trio.

5

@Vxb93 Nie może być tak że gramy w 10 piłkę ma Espanyol jest 85 minuta, a my się bronimy w 7 bo Messi i Suarez sobie spokojnie spacerują z pola karnego przeciwnika.

0

@Qlewer w Polsce akurat popularny jest dość.

0

@Qlewer widocznie go.wno się znają na sporcie.

0

@Qlewer Żeby nie słyszeć o zmarzliku to trzeba być chyba głuchym.

0

@sebo939 tyle samo miał.

0

@avanes to samo będzie z lindvikiem.

0

@zadafcb Schlieri już nie wróci...

0

@KamQiX kiedy powiadomili?

0

@Majkel34 Aha oni nie powiadomili czyli powinni pójść siedzieć.

2

@FanBarcy22 Ciekawe bo u mnie nigdy ksiądz nie chodził z ministrantami.

0

@Majkel34 Jestem ciekaw jak to jest. Osoba dająca łapówkę nie powinna pójść siedzieć?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?