lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kerouac tak nieprawda. Biedaki za daleko mieli żeby pomóc.
5
@nitey A kto niby pomagał? Niemcy, Ruski czy może tchórze z Francji?
0
@GregSTG Jak już grają mecze w Australii.
5
@Janiama każdy polski polityk jest ignorowany. Świat ma nas głęboko w du.pie i to się nie zmieni.
1
@xJLx gdzie to wyczytałeś? Na wp.pl?
0
@TheNekro94 w zwycięstwach w generalce to chyba zapomniałeś o Nykanenie. Też miał 4 wygrane jak Małysz.
10
@AmigoBlancos trochę nie trafione bo Marcelo, Hazard, Mats i Dembele kontuzje maja.
0
@mekston zaraz Kraft będzie miał same 20
0
@pax chyba normalne że jak przyrownuje polityka do polityka to też przyrownuje sportowca do sportowca.
0
@pax jak można interesować się piłka. Całe życie siedzieć na tej stronie i na słowo Douglas pomyśleć sobie o jakimś aktorze?
0
@pax jakiego aktora? Wszystko z tobą w porządku?
3
@pax widzę że za wszelką cenę próbujesz blysnac, ale ci to nie wychodzi.
6
@Chwytliwy Przyrownac Dude do Komorowskiego to jak przyrownac Messiego do Douglasa.
0
@pax nie jestem ani za jednymi ani za drugimi. Polska nigdy się nie liczyła na świecie i nie będzie liczyć tak samo jak Izrael.
0
@pax Jak można krytykować politykę zagraniczna Pisu? Spójrz na to co robili Tusk z “najlepszym prezydentem w historii “ Komorowskim.
35
@Odesseiron szkoda że nie ma Tuska. Pojechał by tam, pocałował w tylek Putina i wszyscy by byli happy.
0
@MesQueUnClub_87 co ma wiek do biegania? Zaraz się okaże że połowa składu nie będzie biegać bo ma już 30 parę lat...
0
@puyol_presidend5 igrzyska to nie turniej.
1
@itmustbejoke spójrz na pracę w obronie Salaha, Firmino i Mane i przyrownaj to do naszego trio.
5
@Vxb93 Nie może być tak że gramy w 10 piłkę ma Espanyol jest 85 minuta, a my się bronimy w 7 bo Messi i Suarez sobie spokojnie spacerują z pola karnego przeciwnika.
0
@Qlewer w Polsce akurat popularny jest dość.
0
@Qlewer widocznie go.wno się znają na sporcie.
0
@Qlewer Żeby nie słyszeć o zmarzliku to trzeba być chyba głuchym.
0
@sebo939 tyle samo miał.
0
@avanes to samo będzie z lindvikiem.
0
@zadafcb Schlieri już nie wróci...
0
@KamQiX kiedy powiadomili?
0
@Majkel34 Aha oni nie powiadomili czyli powinni pójść siedzieć.
2
@FanBarcy22 Ciekawe bo u mnie nigdy ksiądz nie chodził z ministrantami.
0
@Majkel34 Jestem ciekaw jak to jest. Osoba dająca łapówkę nie powinna pójść siedzieć?