lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BARCA_FOR_EVER the last of us
0
@Avada Kedavra aha czyli będziesz jeść 4 hamburgery dziennie ale będziesz mieć ujemny bilans i brzuch ci nie urośnie? Ciekawe bardzo.
0
@Avada Kedavra to od czego mężczyźni mają brzuchy? W ciąży są?
2
@Kubox Polska to akurat nie dziwne. Skończyła się złota generacja to i skończyły się wyniki.
0
@MesQueUnClub_87 Death stranding.
1
Nieźle się dzieje na mistrzostwach Europy w ręczna. Francja i Dania odpadły w grupie.
3
@pax serio wierzysz w to że Wałęsa zatrzymał ZSRR?
0
@skakun95 nie. Nie zapomniałem również jak drużyna sama się zebrała i dzieki temu zaczeli grać.
1
@skakun95 tryplet to zdobyło MSN. Zapomniałeś jak trener ich prowadził przez pierwsze pół sezonu?
1
@skakun95 Enrique nie był jakimś super trenerem. MSN ciągnęło go za uszy.
1
@TheNekro94 Oni chcą Xaviego. Tylko co by się działo jakby przyszedł Xavi a gra by była jeszcze gorsza. Zaraz poszły by wyzwiska.
0
Francja dzisiaj odpada z mistrzostw europy w ręczna.
0
@Kamilos84 z białymi też się rodzą.
0
Kakolewska to dramat. W każdym aspekcie dosłownie.
1
@adi7adi8 była jeszcze efimova
0
@kulek22 Górecka?
0
@KamQiX pewnie chodziło o Milan
6
@ShinobiQWE bo to Kraft.
0
@SeeleyBooth Ja to bym wszystkich wyrzucil.Jak czystki to czystki.
0
@KamQiX Jeszcze powiedz ze Belucci to sexbomba...
4
@ShinobiQWE Emma Stone jest super. Trzeba mieć przegrzane styki żeby uważać ja za przeciętna.
0
Ma ktoś z was internet z Orange?
0
@Avada Kedavra tak chce. Jak byś nie zauważył w Polsce już nie ma królów to nie oznacza więc ze ci co są u władzy są gorsi od tych w średniowieczu...Więcej zasług mieli doradcy królów niż sami królowie...
0
@Avada Kedavra A ile był wart taki Chrobry? Co on takiego zrobił dla Polski?
0
@gumaz Jak latają z bombami uwieszonymi przy ciele to wtedy się wogole nie poświęcają...
0
Oglądał ktoś z was Rambo 5?
4
@Zbyszko z Bogdańca czemu akurat Robben?
0
Chce ktoś zagrać w quiz House?
0
@xJLx wyobraź sobie że też wiem i Niemcy nie są tacy pracowici jak mówisz.
0
@Kajtek77 kto zawrócił?