lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jakchcesz lepiej dostawać 500+ i pić za te pieniądze.
0
@tbas To po co pokazują ta grafikę na początku? Kiedyś bylo lepiej bez tych punktów.
0
@Kompletny Miał takie warunki jak Geiger. Stochowi odjeli 24 pkt a Geigerowi 12.Przeciez teraz tak mogą manipulować warunkami że szkoda gadac.
0
@kulek22 Geiger skoczył 132 ale odjeli mu tylko 12 pkt gdzie na grafice wiał huragan.
0
@4drian0 Wielka Brytania już oddała kasę Unii?
0
@DaPi aha czyli jak ktoś ma 70 lat to może się wypowiadac a osoba mająca 20 już nie?
0
@Triv44 mi się podoba też bunt maszyn.
0
@DaPi Raul, Mueller i 3 innych.
1
@Hiacynk obydwaj maja bana.
0
@Cou7_ley z Shalke nie ma szans ale już z Schalke może.
1
@Fake69 Ronaldo ma 35 i nie zamierza rezygnować to czemu Messi nie może grać dłużej.
1
@mekston masz całą klasyfikację?
0
Wiecie może ile goli z wolnych maja Messi i Ronaldo?
3
@PeteR10 Takie gładkie to nie było.
0
@JimMorrisonFCB Bo ten dziadek jest najlepszym tenisista w historii. To samo jest z Messim ma 33 lata w tym roku a i tak nikt mu do pięt nie dorasta.
0
@JimMorrisonFCB Bo taki jest poziom tenisa? Milmann czy Sandgren to nie poziom na dziadka Federera. Z Thiemem już by odpadł.
1
@JimMorrisonFCB Zobacz jaka miał drabinke.
0
@Krystian_mix Miało być łatwe 3-0. Nawet jak teraz Novak wygra 3-0 to napewno nie latwo.
0
@Barcelonista0609 z dziadkiem to nie dziwne.
0
@Coutinho007 polskich, takich jak tu chodzą.
0
@MaTt_BarcaFan Ja miałem Edukację dla bezpieczeństwa.
0
@martool Religia to bzdury i nic więcej.
0
@MaTt_BarcaFan Gdzie masz przysposobienie obronne? Chyba w szkole wyższej. Pierwsza pomoc powinna być już uczona w szkole podstawowej a nie liceum czy technikum.
1
No i lipa. Światek i Kubot odpadają.
0
@Witekk10 Ciężko będzie.
2
@inViNcibl3 chyba tylko na necie. W telewizji leci snooker.
7
1 set dla Świątek i Kubota.
0
@Witekk10 tylko 2 mecze zostały.
1
@Witekk10 Jak wejdą do finału to nie będę mieć wyjścia i pokażą.
0
@NeroTFP Pisało że pokażą na Eurosport a tu dupa.