0

@Jakchcesz lepiej dostawać 500+ i pić za te pieniądze.

0

@tbas To po co pokazują ta grafikę na początku? Kiedyś bylo lepiej bez tych punktów.

0

@Kompletny Miał takie warunki jak Geiger. Stochowi odjeli 24 pkt a Geigerowi 12.Przeciez teraz tak mogą manipulować warunkami że szkoda gadac.

0

@kulek22 Geiger skoczył 132 ale odjeli mu tylko 12 pkt gdzie na grafice wiał huragan.

0

@4drian0 Wielka Brytania już oddała kasę Unii?

0

@DaPi aha czyli jak ktoś ma 70 lat to może się wypowiadac a osoba mająca 20 już nie?

0

@Triv44 mi się podoba też bunt maszyn.

0

@DaPi Raul, Mueller i 3 innych.

1

@Hiacynk obydwaj maja bana.

0

@Cou7_ley z Shalke nie ma szans ale już z Schalke może.

1

@Fake69 Ronaldo ma 35 i nie zamierza rezygnować to czemu Messi nie może grać dłużej.

1

@mekston masz całą klasyfikację?

0

Wiecie może ile goli z wolnych maja Messi i Ronaldo?

3

@PeteR10 Takie gładkie to nie było.

0

@JimMorrisonFCB Bo ten dziadek jest najlepszym tenisista w historii. To samo jest z Messim ma 33 lata w tym roku a i tak nikt mu do pięt nie dorasta.

0

@JimMorrisonFCB Bo taki jest poziom tenisa? Milmann czy Sandgren to nie poziom na dziadka Federera. Z Thiemem już by odpadł.

1

@JimMorrisonFCB Zobacz jaka miał drabinke.

0

@Krystian_mix Miało być łatwe 3-0. Nawet jak teraz Novak wygra 3-0 to napewno nie latwo.

0

@Barcelonista0609 z dziadkiem to nie dziwne.

0

@Coutinho007 polskich, takich jak tu chodzą.

0

@MaTt_BarcaFan Ja miałem Edukację dla bezpieczeństwa.

0

@martool Religia to bzdury i nic więcej.

0

@MaTt_BarcaFan Gdzie masz przysposobienie obronne? Chyba w szkole wyższej. Pierwsza pomoc powinna być już uczona w szkole podstawowej a nie liceum czy technikum.

1

No i lipa. Światek i Kubot odpadają.

0

@Witekk10 Ciężko będzie.

2

@inViNcibl3 chyba tylko na necie. W telewizji leci snooker.

7

1 set dla Świątek i Kubota.

0

@Witekk10 tylko 2 mecze zostały.

1

@Witekk10 Jak wejdą do finału to nie będę mieć wyjścia i pokażą.

0

@NeroTFP Pisało że pokażą na Eurosport a tu dupa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?