lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@VanBest Poczytaj sobie co bukmacherka robi z ludźmi.
2
@ForcaMilosz Nie wylapalem.
7
@Nano22 Jak ten rekord był częściowo za Valverde.
1
Wszędzie tylko ta bukmacherka. Większe go.wno od alkoholu czy narkotyków.
0
@donleoJR Co byś wolał grać w słabszym klubie za 20 tys czy siedzieć w lepszym za 50 tys?
1
@KingMessi Bo powinien.
1
@JohnA Mając taka pracę i takie wsparcie nie trudno o to.
3
@Uukasz_93 Jak on nawet nie da im piłki dotknąć bo wszystko musi przez niego przechodzić.
2
@cules100pro Chyba tylko Semedo i to ze słabym Leganes i Levante. Poczekajmy na Real czy Napoli i wtedy zobaczymy.
18
@Avada Kedavra U kogo dokładnie?
0
@arasz1819 widzę że żadne z Ciebie dziecko tylko starszy pan, który uczy się dopiero obsługi internetu. Dobranoc jutro będzie lepiej.
0
@arasz1819 Sam sobie piszesz? Idź do lekarza na to są już napewno jakieś leki.
0
@Dejvo chyba ci się pomylili użytkownicy.
8
@Janiama Kto ma mu zagrać patalnie jak on większość czasu siedzi w środku pola.
0
@arasz1819 Do mnie to się nawet nie odzywaj. Nara dziecko.
1
@Chwytliwy Obawiam się że Messi jest największym błogosławieństwem i przekleństwem Barcelony.
0
@CalcioFan To jest to samo co z Pele jak wszyscy mówią że ma 3 mistrzostwa świata, gdzie na pierwszym turnieju nie zagrał nawet minuty.
1
@GeraltzKatalonii Odezwij się jak odpadniemy z Bilbao w Pucharze.
0
@jeyx77x Jeżeli taki średniak jak Levante ma 5 setek to strach pomyśleć co to będzie w LM.
5
@arasz1819 Przede wszystkim te 4 LM to była największa Barca w historii a nie tylko sam Messi.
1
@clyde Co ty wygadujesz. To drużyna sama się zebrała na początku stycznia i zaczęła grać.
8
@koksik2700 Niewiem co większość ludzi ma z tymi rodzynkami.
1
@cat_r37 raczej trener wie kto jest lepszy na ten moment.
3
@cat_r37 A kogo maja wystawić? Mając 17 zawodników? Umtitiego?
2
@Rewolucja123 A ile byś chciał żeby miał na mecz? 15? Komu ma dawać te kluczowe podania?
0
@itmustbejoke To taki Alena nawet na Betis się nie nadaje.
2
@Damian11 Przeciez piszecie że liga niemiecka jest słaba bo tam nawet Paco strzelał bramki na zawołanie.
2
Ale ta Liga jest słaba. Jak już nawet Paco tu strzela bramki.
1
@Hiacynk zasłużenie dlatego w statystykach było 14-3 ciekawe.
0
@mekston Benzema nie strzeli więcej niż 20 bramek. Więc Messi ma pewne pichichi.