4

@VanBest Poczytaj sobie co bukmacherka robi z ludźmi.

2

@ForcaMilosz Nie wylapalem.

7

@Nano22 Jak ten rekord był częściowo za Valverde.

1

Wszędzie tylko ta bukmacherka. Większe go.wno od alkoholu czy narkotyków.

0

@donleoJR Co byś wolał grać w słabszym klubie za 20 tys czy siedzieć w lepszym za 50 tys?

1

@KingMessi Bo powinien.

1

@JohnA Mając taka pracę i takie wsparcie nie trudno o to.

3

@Uukasz_93 Jak on nawet nie da im piłki dotknąć bo wszystko musi przez niego przechodzić.

2

@cules100pro Chyba tylko Semedo i to ze słabym Leganes i Levante. Poczekajmy na Real czy Napoli i wtedy zobaczymy.

18

@Avada Kedavra U kogo dokładnie?

0

@arasz1819 widzę że żadne z Ciebie dziecko tylko starszy pan, który uczy się dopiero obsługi internetu. Dobranoc jutro będzie lepiej.

0

@arasz1819 Sam sobie piszesz? Idź do lekarza na to są już napewno jakieś leki.

0

@Dejvo chyba ci się pomylili użytkownicy.

8

@Janiama Kto ma mu zagrać patalnie jak on większość czasu siedzi w środku pola.

0

@arasz1819 Do mnie to się nawet nie odzywaj. Nara dziecko.

1

@Chwytliwy Obawiam się że Messi jest największym błogosławieństwem i przekleństwem Barcelony.

0

@CalcioFan To jest to samo co z Pele jak wszyscy mówią że ma 3 mistrzostwa świata, gdzie na pierwszym turnieju nie zagrał nawet minuty.

1

@GeraltzKatalonii Odezwij się jak odpadniemy z Bilbao w Pucharze.

0

@jeyx77x Jeżeli taki średniak jak Levante ma 5 setek to strach pomyśleć co to będzie w LM.

5

@arasz1819 Przede wszystkim te 4 LM to była największa Barca w historii a nie tylko sam Messi.

1

@clyde Co ty wygadujesz. To drużyna sama się zebrała na początku stycznia i zaczęła grać.

8

@koksik2700 Niewiem co większość ludzi ma z tymi rodzynkami.

1

@cat_r37 raczej trener wie kto jest lepszy na ten moment.

3

@cat_r37 A kogo maja wystawić? Mając 17 zawodników? Umtitiego?

2

@Rewolucja123 A ile byś chciał żeby miał na mecz? 15? Komu ma dawać te kluczowe podania?

0

@itmustbejoke To taki Alena nawet na Betis się nie nadaje.

2

@Damian11 Przeciez piszecie że liga niemiecka jest słaba bo tam nawet Paco strzelał bramki na zawołanie.

2

Ale ta Liga jest słaba. Jak już nawet Paco tu strzela bramki.

1

@Hiacynk zasłużenie dlatego w statystykach było 14-3 ciekawe.

0

@mekston Benzema nie strzeli więcej niż 20 bramek. Więc Messi ma pewne pichichi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?