lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Triv44 A jedzie do Japonii? Pewnie tak bo szkoda stracić punkty w tej sytuacji.
10
@SonBarcaGoku Nie mieści się do kadry.
1
@Rastafarnianin Przyjdą lepsi to będą lepsze skoki.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@Vxb93 Przy Tobie napewno.
0
@Ynek A co byś chciał. To są Polacy zawsze się muszą doczepic do czegoś.
0
@Kimar Brawo dla Ciebie chyba twój rekord zielonych będzie.
0
@shinthps brzozatv
0
Komentarz usunięty
0
Co byście zrobili jak by wam się urodziło dziecko homo sapiens?
0
@dymek17 No ale w z Polsce się podobno żyje lepiej. Zaraz najniższa to będzie 4 tys brutto :)
45
@dymek17 Właśnie o to chodzi jak komuś nie pasuje może zawsze zmienić pracę. Jest wiele ofert na rynku pracy.
67
@dymek17 siedzisz z tylkiem w pracy, nic się nie dzieje i jeszcze ci źle? Powiedz to ludziom którzy siedzą na stacjach paliw. Masz przecież 6 dni w tygodniu żeby zrobić zapasy paliwa.
52
@dymek17 Jak jest niedziela handlowa to w tygodniu masz napewno wolny dzień a inni ludzie nie.
0
@MesQueUnClub96 trochę inny poziom to jest.
0
@Triv44 Nie bój się niedługo i Liverpool wróci na swoje miejsce.
1
@SonBarcaGoku długo to nie potrwa.
0
@puyol_presidend5 amatorem nie jest ale przegrywa na tej pozycji i dość mocno.
0
@puyol_presidend5 O czym ty mówisz. Alves był najlepszy w historii na swojej pozycji. Daj Robertsona do Hiszpanii i chłopa nie ma.
0
@BarcaKings965212 zaraz to wolny skacze.
0
@Janiama może Stoch z Kubackim wyciągną trochę.
3
@Artsss może rocket league.
0
@Janiama coś mi się wydaje że będzie bez podium.
0
@kewin lekkie 3-0 czuje.
0
@Janiama chyba tym razem twoja intuicja Cię zawiedzie.
0
@VanBest wczoraj po wejściu strzelił i obronił bramkarz więc napewno nie ma 5 strzałów i 5 goli.
0
@VanBest tylko że oddał więcej strzałów niż 5.
0
@puyol_presidend5 w ataku sam Messi w tamtej formie był lepszy od trójki z Liverpoolu. Obrony Barca słabszej napewno nie miała. Pique z Puyolem słabsi od Van Dijka i Gomeza nie byli, Alves bije na głowę Arnolda, Abidal też słabszy nie był od Robertsona. Może jedynie bramkę mieliśmy słabsza.
0
@HansLanda strzelił gola z eintrachtem i 2 z Leverkusen.