4

@Avada Kedavra bardzo dobrze. Niech wygrywa Lewy jak najwięcej.

4

@takisobiektos koty są wredne w przeciwieństwie do psów które są wierne nawet po śmierci Pana.

1

@HansLanda Zmienia bo chyba jest lekka różnica między liczba 65 a 90.

0

@Mns21 Barca na wyższy poziom weszła dopiero w latach 90 XX wieku.

2

@HansLanda Jak mogliśmy wygrać 18 mistrzostw w ciągu 90 lat jak w tym roku jest 89 edycja.

4

@HansLanda Liga mistrzów jest od 65 lat.

0

@Mns21 Barca przed Guardiola wygrała 18 mistrzostw w ciągu 77 lat a w czasach i po Guardioli 8 mistrzostw w 11 lat. Nie widzisz różnicy?

1

@matirix20 Dobry był ale napewno słabszy od Alby.

0

@Yoshi94 A ja już to widzę jak Messi siedzi na ławie a w pierwszym skladzie gra Firmino.

1

@Yoshi94 klub który będzie prowadził Guardiola.

0

@Yoshi94 każda drużyna to zrobi tak jak Juve pod Ronaldo.

0

@MontelQ Panu to by się odpoczynek przydał. Mam nadzieję że moderacja czuwa.

2

@MontelQ Arthur to niech najpierw kondycji złapie bo to wstyd żeby zawodowy piłkarz nie był w stanie wytrzymać 90 min na boisku.

0

@Fake69 Kto miał grać za nich w takim razie?

1

@Xavinho54 To co powiedzieć o Abidalu który zaczął ta wojnę?

0

@Tomason takie rzeczy załatwia się w szatni a nie leci do mediów.

1

Takich rzeczy się nie podaje do prasy tylko załatwia w szatni panie Abidalu.

2

@tristan87 Ammann i Kuttel.

0

@Dziki15 ostatnio w lidze grał od początku.

11

@Oskar00 Ronaldo to ma w tyłku te wszystkie kluby. To zwykły najemnik i nic więcej. Widziałeś jak Messi zachowywał się gdy oddawał karne Neymarowi. Ronaldo by prędzej zabił Dybale niż dał mu wykonać karnego.

0

@marcin000019 Jakoś sobie nie mogę wyobrazić trójki Henderson,Wijnaldum i Oxlade naprzeciwko Busquetsa, Xaviego i Iniesty. Przecież oni by piłki nie dotknęli,a każdy wie że najważniejsza linią w piłce jest pomoc.

2

@BigShaq Obecny Liverpool to byłby zdmuchnięty przez Barcę Guardioli.

2

@bodzio10 Zaraz się okaże że co drugi tu użytkownik kibicuje Barcelonie 50 lat.

0

@zgiru Jak on odejdzie to nadejdę czasy dla Barcy jak teraz Milan czy Manu.

0

Znowu ten słaby Halland strzela.

0

@Hiacynk z tą kadra to i Guardiola by nic nie zrobił.

0

@Marcin5aa Uwierz mi że granica między obstawieniem kilku meczów a uzależnieniem jest bardzo cienka.

0

@kejdzi mi nie chodzi o bukmacherke tylko ogólnie hazard gdzie granie na maszynach czy w karty też się do tego zalicza.Tak wogole zaczyna się właśnie od takiej rekreacji.

1

@MesQueUnClub_87 Przełęcz ocalonych.

0

@FilipFilip365 Nie przesadzam. Sam wiem z własnego doświadczenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?