lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Avada Kedavra bardzo dobrze. Niech wygrywa Lewy jak najwięcej.
4
@takisobiektos koty są wredne w przeciwieństwie do psów które są wierne nawet po śmierci Pana.
1
@HansLanda Zmienia bo chyba jest lekka różnica między liczba 65 a 90.
0
@Mns21 Barca na wyższy poziom weszła dopiero w latach 90 XX wieku.
2
@HansLanda Jak mogliśmy wygrać 18 mistrzostw w ciągu 90 lat jak w tym roku jest 89 edycja.
4
@HansLanda Liga mistrzów jest od 65 lat.
0
@Mns21 Barca przed Guardiola wygrała 18 mistrzostw w ciągu 77 lat a w czasach i po Guardioli 8 mistrzostw w 11 lat. Nie widzisz różnicy?
1
@matirix20 Dobry był ale napewno słabszy od Alby.
0
@Yoshi94 A ja już to widzę jak Messi siedzi na ławie a w pierwszym skladzie gra Firmino.
1
@Yoshi94 klub który będzie prowadził Guardiola.
0
@Yoshi94 każda drużyna to zrobi tak jak Juve pod Ronaldo.
0
@MontelQ Panu to by się odpoczynek przydał. Mam nadzieję że moderacja czuwa.
2
@MontelQ Arthur to niech najpierw kondycji złapie bo to wstyd żeby zawodowy piłkarz nie był w stanie wytrzymać 90 min na boisku.
0
@Fake69 Kto miał grać za nich w takim razie?
1
@Xavinho54 To co powiedzieć o Abidalu który zaczął ta wojnę?
0
@Tomason takie rzeczy załatwia się w szatni a nie leci do mediów.
1
Takich rzeczy się nie podaje do prasy tylko załatwia w szatni panie Abidalu.
2
@tristan87 Ammann i Kuttel.
0
@Dziki15 ostatnio w lidze grał od początku.
11
@Oskar00 Ronaldo to ma w tyłku te wszystkie kluby. To zwykły najemnik i nic więcej. Widziałeś jak Messi zachowywał się gdy oddawał karne Neymarowi. Ronaldo by prędzej zabił Dybale niż dał mu wykonać karnego.
0
@marcin000019 Jakoś sobie nie mogę wyobrazić trójki Henderson,Wijnaldum i Oxlade naprzeciwko Busquetsa, Xaviego i Iniesty. Przecież oni by piłki nie dotknęli,a każdy wie że najważniejsza linią w piłce jest pomoc.
2
@BigShaq Obecny Liverpool to byłby zdmuchnięty przez Barcę Guardioli.
2
@bodzio10 Zaraz się okaże że co drugi tu użytkownik kibicuje Barcelonie 50 lat.
0
@zgiru Jak on odejdzie to nadejdę czasy dla Barcy jak teraz Milan czy Manu.
0
Znowu ten słaby Halland strzela.
0
@Hiacynk z tą kadra to i Guardiola by nic nie zrobił.
0
@Marcin5aa Uwierz mi że granica między obstawieniem kilku meczów a uzależnieniem jest bardzo cienka.
0
@kejdzi mi nie chodzi o bukmacherke tylko ogólnie hazard gdzie granie na maszynach czy w karty też się do tego zalicza.Tak wogole zaczyna się właśnie od takiej rekreacji.
1
@MesQueUnClub_87 Przełęcz ocalonych.
0
@FilipFilip365 Nie przesadzam. Sam wiem z własnego doświadczenia.