0

Komentarz usunięty

0

@HansLanda Benzema a tym bardziej Raul będą niedługo wciągnięci. Niestety musisz się pogodzić ze Lewy to obok Suarexa najlepszy napastnik XXI wieku. Nie wolno mu tak umniejszac z powodu że jest Polakiem.

0

Komentarz usunięty

0

@HansLanda Nie sądzisz że jednak za krótko grał Ronaldo w XXI wieku żeby mógłby najlepszy?

0

@HansLanda Gdzie ten Aguero czy Ibra są w LM?

0

@HansLanda Teraz to się zaorales. Lewy jest najlepszy tylko w statystykach? To podobnie jak Ronaldo który nie potrafi w większości sytuacji od kilku lat sobie stworzyć okazji bramkowych.

0

@HansLanda Tak tak a Ronaldo w Bundeslidze miałby już 1000 goli.

0

@HansLanda Teraz to dałeś do pieca. Lewego nikt nie chciał? A może Bayern nie chciał go puścić? Najlepszy napastnik w XXI wieku (na równi z Suarezem) jest nikim?

0

@HansLanda Z tego co widzę to ma kontrakt jeszcze 3,5 roku.

0

@HansLanda No popatrz a z 35 letnim Ronaldo się bawią.

1

@HansLanda Moim zdaniem przed nim jeszcze minimum 5 lat grania.

0

@AmigoBlancos zależy ile lat będzie jeszcze chciał grać. Ma prawie 32 lata a w ogóle po nim nie widać.

0

@JimMorrisonFCB On nie ma jeszcze 32 lat a jest w stanie grać minimum do 37 czy nawet 40 lat. Tak samo się świetnie prowadzi jak Ronaldo.

0

Jestem ciekaw czy Lewy jest w stanie dobić do 100 goli w LM.

0

@sandraaa 80% spotkań ale ze wszystkich kolejek ligowych.Bramkarz musi zagrać w 28 spotkaniach ligowych.

1

@NeroTFP zasłużył ale napewno nie tak żeby w piłkach było 6 do 5 dla Messiego.

0

@4drian0 długo to nie potrwa.

0

@4drian0 Faktycznie raz na 10 lat uda im się sezon i super wielki i mocarny Liverpool.

0

Wie ktoś może gdzie można znaleźć dokładną liczbę asyst piłkarzy?

0

@Statistics Przecież to nie możliwe żeby miał 270 asyst w samej lidze. Musiałby mieć 10 asyst przez 27 lat.

0

@Yanek Jestem ciekaw dlaczego na Wikipedii ma 255 asyst w klubie i 45 w reprezentacji.

0

@SuperPatsonFCB matka nie zmarła mu wczoraj tylko miesiąc temu. Teraz do końca życia będzie wszystkich kopal bo ma żal do całego świata?Gorszej głupoty nie da się wymyślić.

0

@Triv44 aha czyli wszystko jasne.

0

Tak z ciekawości. Te Oscary to głosy ludzi czy “expertow“?

1

Arthur dobrze zrobił bo i tak szybkościowo by nie wygrał pojedynku.

0

@Hiacynk Bayern miał tyle samo strzałów celnych w 2 połowie co Lipsk.

0

@PatrychoO oby Bayern wygrał.

0

@Chwytliwy Ibra miał być lekiem na całe zło a nie widzi mi się.

0

@SuperVegeta żal tylek ściska cebulaczku?

5

@robsesh był razem z Marcelo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?