lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
@HansLanda Benzema a tym bardziej Raul będą niedługo wciągnięci. Niestety musisz się pogodzić ze Lewy to obok Suarexa najlepszy napastnik XXI wieku. Nie wolno mu tak umniejszac z powodu że jest Polakiem.
0
Komentarz usunięty
0
@HansLanda Nie sądzisz że jednak za krótko grał Ronaldo w XXI wieku żeby mógłby najlepszy?
0
@HansLanda Gdzie ten Aguero czy Ibra są w LM?
0
@HansLanda Teraz to się zaorales. Lewy jest najlepszy tylko w statystykach? To podobnie jak Ronaldo który nie potrafi w większości sytuacji od kilku lat sobie stworzyć okazji bramkowych.
0
@HansLanda Tak tak a Ronaldo w Bundeslidze miałby już 1000 goli.
0
@HansLanda Teraz to dałeś do pieca. Lewego nikt nie chciał? A może Bayern nie chciał go puścić? Najlepszy napastnik w XXI wieku (na równi z Suarezem) jest nikim?
0
@HansLanda Z tego co widzę to ma kontrakt jeszcze 3,5 roku.
0
@HansLanda No popatrz a z 35 letnim Ronaldo się bawią.
1
@HansLanda Moim zdaniem przed nim jeszcze minimum 5 lat grania.
0
@AmigoBlancos zależy ile lat będzie jeszcze chciał grać. Ma prawie 32 lata a w ogóle po nim nie widać.
0
@JimMorrisonFCB On nie ma jeszcze 32 lat a jest w stanie grać minimum do 37 czy nawet 40 lat. Tak samo się świetnie prowadzi jak Ronaldo.
0
Jestem ciekaw czy Lewy jest w stanie dobić do 100 goli w LM.
0
@sandraaa 80% spotkań ale ze wszystkich kolejek ligowych.Bramkarz musi zagrać w 28 spotkaniach ligowych.
1
@NeroTFP zasłużył ale napewno nie tak żeby w piłkach było 6 do 5 dla Messiego.
0
@4drian0 długo to nie potrwa.
0
@4drian0 Faktycznie raz na 10 lat uda im się sezon i super wielki i mocarny Liverpool.
0
Wie ktoś może gdzie można znaleźć dokładną liczbę asyst piłkarzy?
0
@Statistics Przecież to nie możliwe żeby miał 270 asyst w samej lidze. Musiałby mieć 10 asyst przez 27 lat.
0
@Yanek Jestem ciekaw dlaczego na Wikipedii ma 255 asyst w klubie i 45 w reprezentacji.
0
@SuperPatsonFCB matka nie zmarła mu wczoraj tylko miesiąc temu. Teraz do końca życia będzie wszystkich kopal bo ma żal do całego świata?Gorszej głupoty nie da się wymyślić.
0
@Triv44 aha czyli wszystko jasne.
0
Tak z ciekawości. Te Oscary to głosy ludzi czy “expertow“?
1
Arthur dobrze zrobił bo i tak szybkościowo by nie wygrał pojedynku.
0
@Hiacynk Bayern miał tyle samo strzałów celnych w 2 połowie co Lipsk.
0
@PatrychoO oby Bayern wygrał.
0
@Chwytliwy Ibra miał być lekiem na całe zło a nie widzi mi się.
0
@SuperVegeta żal tylek ściska cebulaczku?
5
@robsesh był razem z Marcelo.