lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Suzu No i awansowaliśmy.
0
@YoNoEntiendoNada Nie czekałem tylko bana miałem.
3
@amanter Lipne to są Twoje dane.
4
Najlepsi strzelcy ligowi w historii :
1.Pele 541
2.Bican 518
3.Puskas 511
4.Romario 489
5.Roberto Dinamite 470
6.C.Ronaldo 440
7.Leo Messi 437
1
@SylwekFCB U mnie w tamtym roku nie było ani jednej burzy przez całe wakacje.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kajtek77 też mi korzyść. Ryzykowanie życia dla kilku groszy?
0
@Jaca27 płakać to będzie Real bo dostarczyciel punktów spadnie.
0
@LuisSalvano chyba raczej nie.
0
@sebasek99 Tak serio. Nigdy tego nie zrozumiem dlaczego tyle milionów ludzi zabija się dla kilku baranów na stołkach.
0
@Hiacynk Napastnik ma przede wszystkim strzelac gole. Dla mnie Lewy jest lepszy od Ibry.
0
@Kurkmen Jak obracać danymi. Nie rozumiem co za różnica. Kredytu na Ciebie nie wezmą.
0
@Kurkmen Co za różnica czy wygasza czy usuną. Przecież nikt nie będzie za Ciebie grać u bukmachera.
0
@sebasek99 dajmy na to wszyscy żołnierze odmawiają wojny i co pozabijali by kilkaset milionów na całym świecie? A kto by ich zabił jak oni by odmówili? prezydent?
0
Polska ładnie w kosza. Oby tak dalej.
1
@IronSanHybrid Bardzo ładna a do roli Harley Quinn została po prostu stworzona.
0
@potrojnakorona pytanie tylko ile tych kuponów puścił.
1
@Kengo Messi strzelił 7 % bramek w lidze Barcelony.
6
@IronSanHybrid ideał dla mnie obok Scarlett Johansson.Dorzuciłbym jeszcze Emmę Stone.
3
@Kengo Te gole były zdobyte w samej lidze a Messi w lidze ma 437 goli chyba. 437 goli z 6151 to nie 10%.
0
@YoNoEntiendoNada Ten potężny Liverpool który nie potrafił oddać celnego strzału z Atletico.
1
@Hiacynk Mam nadzieję że Atletico zepnie się na Liverpool i balonik pęknie.
0
@SuperVegeta Barca też im wpakowała 3 i co z tego?
0
@Hiacynk Barcelona to w tym roku ma problemy z każdym. Kiedyś gromilismy wszystkich po 5-0 nieważne Real czy Levante a teraz u siebie z tymi drugimi ledwo wygrywamy a na wyjeździe nikt się nas nie boi.
0
@mavachi masz może klasyfikację?
0
@SuperVegeta zrobił ci coś ze się tak na niego uwziales czy udajesz trolla?
0
@AdiKingu96 Dzieciaczku?
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
@mavachi Potężny Liverpool który wszystkich gromi po 1-0.
6
Goń Lewy Immobile.