lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kamiVeB to samo kujawy.
0
@Janiama taki sam jak przy innych wirusach.
0
@Chwytliwy serio myślisz że polityka nie rządzi lekarzami?
0
@Janiama Tak bo wielcy nieomylni lekarza tak powiedzieli to napewno tak będzie. Lekarzom to ja bym w ogóle nie ufał.
0
@NeroTFP przypominam że był tu jeden użytkownik. Nie pamiętam nicku, który mówił że Liverpool kloppa jest najlepszym zespołem w XXI wieku.
0
@Chwytliwy life is strange.
0
@macio_944 Jakich ja czasów dożyłem że alkohol ważniejszy od chleba jest. Jak ja chciałbym żeby nagle zlikwidowali cały alkohol i papierosy na świecie.
0
@Majkel34 Małysz w czolowej 10 był 10 sezonów. Stoch w tym roku będzie po raz 9.
3
@Commando Nie żeby coś ale każdy prezydent jest czyjaś marionetka. Myślisz że jakby Kidawa doszła do władzy to by miała własne zdanie?
0
@VamosRakieta guzik prawda. Rozumiem że jak będziesz myć to nie zachorujesz?
0
@DanielOOL ja akurat jadę do Niemiec.
1
@NaFazieHitman żaden. Nie pijam takiego go.wna
1
@YoungTalents Shamrock ma komplet zwycięstw. Dundalk jest drugie.
0
@FCB24 ma być dostepny na BVB 4 kwietnia.
0
@FCB24 Przeciez Lewy wraca niedługo.
0
@DaPi rezerwy City są na poziomie pierwszego składu Liverpoolu więc nie tak do końca.
0
@FCB24 Najlepiej to spisuje się Bayern a po nich City.
1
@Jaca27 Skoro jest zakaz handlu to po co są czynne kina np?Może ludzie pracujący w kinach też chciałyby pobyć z rodziną w niedziele.
0
@aras17_VeB Jakby nie patrzeć to w pierwszym meczu dostali 3-0
0
@CalcioFan A co Ci takiego zrobił Real że jest wrogiem?
2
@blue_shark napisać tym bardziej bo jest cenzura jak za komuny.
9
Widzę że na la rambli nic już powiedzieć nie można...
0
@Mroziu @Majkel34 Espanyol to wiem ale raczej Getafe się nie położy przed Realem.
0
@Danny Gaucho Aha czyli to wina Messiego że wszyscy widzą tylko jego i grają do niego? Czy wina tych co podają?
0
@Majkel34 Jakim cudem?
4
@BarcaInfo To jest ten sam piłkarz który według jednego experta wygląda jak emeryt?
0
@Adamski69 Napisałem bo prawdziwy Kapitan jest na dobre i na złe a nie jak nie idzie to ucieka do innego klubu. Do Messiego to mu lat świetlnych brakuje.
0
@arasz1819 Mówiłem Ci dziecko żebyś do mnie nie pisał czy nie dociera do ciebie?
0
@Bykunn tak każdy olewa tylko biedny Ter Stegen walczy za 5.
0
@Tomek54321 wiem ale podałem bramkarza tylko.