0

@kamiVeB to samo kujawy.

0

@Janiama taki sam jak przy innych wirusach.

0

@Chwytliwy serio myślisz że polityka nie rządzi lekarzami?

0

@Janiama Tak bo wielcy nieomylni lekarza tak powiedzieli to napewno tak będzie. Lekarzom to ja bym w ogóle nie ufał.

0

@NeroTFP przypominam że był tu jeden użytkownik. Nie pamiętam nicku, który mówił że Liverpool kloppa jest najlepszym zespołem w XXI wieku.

0

@Chwytliwy life is strange.

0

@macio_944 Jakich ja czasów dożyłem że alkohol ważniejszy od chleba jest. Jak ja chciałbym żeby nagle zlikwidowali cały alkohol i papierosy na świecie.

0

@Majkel34 Małysz w czolowej 10 był 10 sezonów. Stoch w tym roku będzie po raz 9.

3

@Commando Nie żeby coś ale każdy prezydent jest czyjaś marionetka. Myślisz że jakby Kidawa doszła do władzy to by miała własne zdanie?

0

@VamosRakieta guzik prawda. Rozumiem że jak będziesz myć to nie zachorujesz?

0

@DanielOOL ja akurat jadę do Niemiec.

1

@NaFazieHitman żaden. Nie pijam takiego go.wna

1

@YoungTalents Shamrock ma komplet zwycięstw. Dundalk jest drugie.

0

@FCB24 ma być dostepny na BVB 4 kwietnia.

0

@FCB24 Przeciez Lewy wraca niedługo.

0

@DaPi rezerwy City są na poziomie pierwszego składu Liverpoolu więc nie tak do końca.

0

@FCB24 Najlepiej to spisuje się Bayern a po nich City.

1

@Jaca27 Skoro jest zakaz handlu to po co są czynne kina np?Może ludzie pracujący w kinach też chciałyby pobyć z rodziną w niedziele.

0

@aras17_VeB Jakby nie patrzeć to w pierwszym meczu dostali 3-0

0

@CalcioFan A co Ci takiego zrobił Real że jest wrogiem?

2

@blue_shark napisać tym bardziej bo jest cenzura jak za komuny.

9

Widzę że na la rambli nic już powiedzieć nie można...

0

@Mroziu @Majkel34 Espanyol to wiem ale raczej Getafe się nie położy przed Realem.

0

@Danny Gaucho Aha czyli to wina Messiego że wszyscy widzą tylko jego i grają do niego? Czy wina tych co podają?

0

@Majkel34 Jakim cudem?

4

@BarcaInfo To jest ten sam piłkarz który według jednego experta wygląda jak emeryt?

0

@Adamski69 Napisałem bo prawdziwy Kapitan jest na dobre i na złe a nie jak nie idzie to ucieka do innego klubu. Do Messiego to mu lat świetlnych brakuje.

0

@arasz1819 Mówiłem Ci dziecko żebyś do mnie nie pisał czy nie dociera do ciebie?

0

@Bykunn tak każdy olewa tylko biedny Ter Stegen walczy za 5.

0

@Tomek54321 wiem ale podałem bramkarza tylko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?