lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Triv44 Indywidualnie bije na głowę Ronaldo. A jeżeli chodzi o skoki to Stoch>Małysz.
1
@Oskar00 34 trofea klubowe > 27 trofeów klubowych.
1
@Triv44 Kiedyś jak ktoś grał w jednym klubie to był bohaterem a teraz widzę że to jednak wada.
2
@Triv44 10 mistrzostw krajowych > 6 mistrzostw krajowych.
4
@Triv44 też się powtarzacie. Mogę jeszcze dodać 6 złotych butow>4 złote buty.
4
@Triv44 6 złotych piłek > 5 złotych piłek.
8
@Cobra303 mentalność płaczka chyba.
0
Karny. Tak jest jechać ich.
0
@krzychu1526 Ja tam nie widziałem żeby wygrał sprint bo szedł równo.
4
@DonAndresFCB Jesli patrząc na bramki to Immobile niczym nie ustępuje Ronaldo.
0
@Chwytliwy w ciągu 57 lat Bundesligi byli na podium 17 razy więc nie powiedział bym że cały czas są w czołówce.
0
@Chwytliwy Co kilkanaście lat zespoły się zmieniaja w czołówce niemieckiej czy hiszpanskiej. Natomiast takie kluby jak Real, Barca czy Bayern są cały czas w czołówce.
0
@Chwytliwy Jak ma stawiać jak BVB to ligę niemiecka wygrywa raz na 5 lat. Bayern to trochę inna półka tak jak Barca czy Real a BVB jest jak Atletico które niedługo znikną z czołówki.
0
@Chwytliwy Ja jestem za Lewym bo chce żeby miał najwięcej mistrzostw w historii.
0
@matirix20 ja nie pije kompletnie i jakoś żyje.
2
@Chwytliwy Lepiej żeby Bayern wygrywał ligę niż BVB.
0
@SuperVegeta ten słaby gracz jest 5 najlepszym strzelcem w historii ligi mistrzów. Rozumiem że liga mistrzów też jest słaba.
0
@SuperVegeta to jest top 5 na świecie. Wymień te gwiazdy z ligi włoskiej oprócz Ronaldo.
0
@SuperVegeta Jak 3, 4 liga na świecie może być słaba?
3
Jutro Bayern wygrywa i ucieka rywalom.
0
@MrShakira w obecnej formie nawet Leverkusen nie mogą pokonać.
0
@BARCA_FOR_EVER Mi się zdaje że musisz mieć chociaż 1 gr.
1
@jeyx77x to po co czytasz to?
1
@Colon 80 m. (15 znaków).
5
Kinga Rajda 23 miejsce po I serii.
0
@pawelfcb2010 dzięki.
0
@MESSIah16 który joker był lepiej zagrany?
0
@pawelfcb2010 ale chodzi mi na necie tylko śledzenie wyników.
0
@koksik2700 to czasami masz bardzo źle wrażenie.
1
@koksik2700 Ronaldo ma większy szacunek dla pieniądza? Gorszej głupoty w tym roku nie słyszałem. Ronaldo wcale co roku nie szantażował Realu po podwyżkę i nie żalił się do mediów jaki jest nieszczęśliwy...