0

@Triv44 Indywidualnie bije na głowę Ronaldo. A jeżeli chodzi o skoki to Stoch>Małysz.

1

@Oskar00 34 trofea klubowe > 27 trofeów klubowych.

1

@Triv44 Kiedyś jak ktoś grał w jednym klubie to był bohaterem a teraz widzę że to jednak wada.

2

@Triv44 10 mistrzostw krajowych > 6 mistrzostw krajowych.

4

@Triv44 też się powtarzacie. Mogę jeszcze dodać 6 złotych butow>4 złote buty.

4

@Triv44 6 złotych piłek > 5 złotych piłek.

8

@Cobra303 mentalność płaczka chyba.

0

Karny. Tak jest jechać ich.

0

@krzychu1526 Ja tam nie widziałem żeby wygrał sprint bo szedł równo.

4

@DonAndresFCB Jesli patrząc na bramki to Immobile niczym nie ustępuje Ronaldo.

0

@Chwytliwy w ciągu 57 lat Bundesligi byli na podium 17 razy więc nie powiedział bym że cały czas są w czołówce.

0

@Chwytliwy Co kilkanaście lat zespoły się zmieniaja w czołówce niemieckiej czy hiszpanskiej. Natomiast takie kluby jak Real, Barca czy Bayern są cały czas w czołówce.

0

@Chwytliwy Jak ma stawiać jak BVB to ligę niemiecka wygrywa raz na 5 lat. Bayern to trochę inna półka tak jak Barca czy Real a BVB jest jak Atletico które niedługo znikną z czołówki.

0

@Chwytliwy Ja jestem za Lewym bo chce żeby miał najwięcej mistrzostw w historii.

0

@matirix20 ja nie pije kompletnie i jakoś żyje.

2

@Chwytliwy Lepiej żeby Bayern wygrywał ligę niż BVB.

0

@SuperVegeta ten słaby gracz jest 5 najlepszym strzelcem w historii ligi mistrzów. Rozumiem że liga mistrzów też jest słaba.

0

@SuperVegeta to jest top 5 na świecie. Wymień te gwiazdy z ligi włoskiej oprócz Ronaldo.

0

@SuperVegeta Jak 3, 4 liga na świecie może być słaba?

3

Jutro Bayern wygrywa i ucieka rywalom.

0

@MrShakira w obecnej formie nawet Leverkusen nie mogą pokonać.

0

@BARCA_FOR_EVER Mi się zdaje że musisz mieć chociaż 1 gr.

1

@jeyx77x to po co czytasz to?

1

@Colon 80 m. (15 znaków).

5

Kinga Rajda 23 miejsce po I serii.

0

@pawelfcb2010 dzięki.

0

@MESSIah16 który joker był lepiej zagrany?

0

@pawelfcb2010 ale chodzi mi na necie tylko śledzenie wyników.

0

@koksik2700 to czasami masz bardzo źle wrażenie.

1

@koksik2700 Ronaldo ma większy szacunek dla pieniądza? Gorszej głupoty w tym roku nie słyszałem. Ronaldo wcale co roku nie szantażował Realu po podwyżkę i nie żalił się do mediów jaki jest nieszczęśliwy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?