1

To by było zwykle chamstwo odebranie opaski Messiemu. Z tym Ramosem to trafiłeś, czy do roli kapitana należy osłabianie zespołu przez głupie czerwone kartki i kopanie kolegów na treningu?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Chodzi mi o to że nawet Barca może już nic nie wygrać przez kilkanaście lat a i tak będę za nią. W przeciwieństwie do niektorych...

0

Dla mnie Barca może przez 5 lat nic nie wygrać. Chociaż ta strona się przewietrzy od ekstra kibiców.

2

Nie ma to jak kreatywny kibic.

0

Piękne stroje. Chyba najlepsze w historii.

1

Mi nie pasuje ale takie jest życie. Ci piłkarze i tak tyle szczęścia dali że przez najbliższe 10 lat mogą nic nie wygrać a i tak będę ich kochal.

0

No to chlopaka.

0

Zawsze możesz zmienic dziewczynę

1

A co nie ma? Zobacz sobie na pomoc i atak. Tylko Messi jest lepszy.

0

Zobacz sobie na kadrę city I Barcelony

0

Wielki kibic...

0

Mistrzostwa świata w lekkoatletyce.

0

Za to kibice maja brak szacunku dla piłkarzy

0

Ty za to mógłbyś wrócić do tej jaskini. Nikt nie będzie płakał.

0

Tu jest tak samo jak na realmadryt.pl a może jeszcze gorzej. Jak by Barca nie wygrała niczego przez kilka sezonów to jedynym pozytywem by było że większość ludzi by się stąd zawinela.

0

Powtarzam jeszcze raz. Jak zawalisz robotę w pracy to mam nadzieję że nie jedziesz potem nigdzie na drugi dzień tylko siedzisz w domu i płaczesz w poduszkę.

1

Lepiej na bliski wschód niż do USA

0

Tak szejki źli ale za to np jak Manchester United maja miliarderzy z USA to już dobrze jest.

0

Czemu na tvp sport wystartował wyścig a na eleven jeszcze nie?

0

Mam nadzieję że druga takze.

0

To są tak zwani kibice sukcesu.

1

100 razy bardziej wolę kapitana jak Messi niż Ramos.

1

To idź do Realu tam będziesz mieć super kapitana który kopie swoich kolegów na treningu.

1

To chyba złe mecze oglądałes bo nie raz tak widziałem. Pokaż mi jedna scenę jak Iniesta zagrzewa drużynę do walki.

1

Skoro Messi nie będzie świetnym kapitanem to samo można powiedzieć o Xavim i Iniescie.

1

Za dużo naogladales się B klasy. Buffon i Gerard wielcy Kapitanowie i co osiągnęli?

2

Tak bo Xavi pewnie motywowal zawodników. Te 2 tryplety wygrane to ewenement. Pierwszy tryplet gdzie Guardiola dostał najlepsza Barce w historii a drugi gdzie Barca miała najlepsze trio w historii futbolu. Teraz został tylko Messi, co jeden piłkarz może zrobić to widzieliśmy wszyscy.

0

Raczej taki piłkarz robi jednak więcej od kibica.

0

Skoro oni nie dają nic od siebie to niech nie oczekują tego po piłkarzach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?