lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To by było zwykle chamstwo odebranie opaski Messiemu. Z tym Ramosem to trafiłeś, czy do roli kapitana należy osłabianie zespołu przez głupie czerwone kartki i kopanie kolegów na treningu?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Chodzi mi o to że nawet Barca może już nic nie wygrać przez kilkanaście lat a i tak będę za nią. W przeciwieństwie do niektorych...
0
Dla mnie Barca może przez 5 lat nic nie wygrać. Chociaż ta strona się przewietrzy od ekstra kibiców.
2
Nie ma to jak kreatywny kibic.
0
Piękne stroje. Chyba najlepsze w historii.
1
Mi nie pasuje ale takie jest życie. Ci piłkarze i tak tyle szczęścia dali że przez najbliższe 10 lat mogą nic nie wygrać a i tak będę ich kochal.
0
No to chlopaka.
0
Zawsze możesz zmienic dziewczynę
1
A co nie ma? Zobacz sobie na pomoc i atak. Tylko Messi jest lepszy.
0
Zobacz sobie na kadrę city I Barcelony
0
Wielki kibic...
0
Mistrzostwa świata w lekkoatletyce.
0
Za to kibice maja brak szacunku dla piłkarzy
0
Ty za to mógłbyś wrócić do tej jaskini. Nikt nie będzie płakał.
0
Tu jest tak samo jak na realmadryt.pl a może jeszcze gorzej. Jak by Barca nie wygrała niczego przez kilka sezonów to jedynym pozytywem by było że większość ludzi by się stąd zawinela.
0
Powtarzam jeszcze raz. Jak zawalisz robotę w pracy to mam nadzieję że nie jedziesz potem nigdzie na drugi dzień tylko siedzisz w domu i płaczesz w poduszkę.
1
Lepiej na bliski wschód niż do USA
0
Tak szejki źli ale za to np jak Manchester United maja miliarderzy z USA to już dobrze jest.
0
Czemu na tvp sport wystartował wyścig a na eleven jeszcze nie?
0
Mam nadzieję że druga takze.
0
To są tak zwani kibice sukcesu.
1
100 razy bardziej wolę kapitana jak Messi niż Ramos.
1
To idź do Realu tam będziesz mieć super kapitana który kopie swoich kolegów na treningu.
1
To chyba złe mecze oglądałes bo nie raz tak widziałem. Pokaż mi jedna scenę jak Iniesta zagrzewa drużynę do walki.
1
Skoro Messi nie będzie świetnym kapitanem to samo można powiedzieć o Xavim i Iniescie.
1
Za dużo naogladales się B klasy. Buffon i Gerard wielcy Kapitanowie i co osiągnęli?
2
Tak bo Xavi pewnie motywowal zawodników. Te 2 tryplety wygrane to ewenement. Pierwszy tryplet gdzie Guardiola dostał najlepsza Barce w historii a drugi gdzie Barca miała najlepsze trio w historii futbolu. Teraz został tylko Messi, co jeden piłkarz może zrobić to widzieliśmy wszyscy.
0
Raczej taki piłkarz robi jednak więcej od kibica.
0
Skoro oni nie dają nic od siebie to niech nie oczekują tego po piłkarzach.