lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dasz link priv?
0
Nie razi bo to też jest poprawna forma.
9
Ale ten Brahim Diaz to typowy cwaniak jak Vazquez
0
10 pkt przewagi i 3 kolejki do końca. Nie ma szans.
0
To nie znaczy że można gościa ściągać za rękaw do parteru.
0
Zależy od gracza. Dla mnie np sredniakiem jest wiedźmin 3 bo nie lubię takich gier.
0
To City ma punkt przewagi.
0
A gdzie ty tu widzisz komentarz do Gento?
1
Czy Mbappe za tą czerwona kartkę zostanie zawieszony na ligę czy tylko puchar się liczy.?
0
Ketchup to tylko z Włocławka
2
A ja zakaz alkoholu. Każdy kto by wypił go od razu by oddawał.
3
To jest to samo tylko nazwę zmienili.
1
Nie tylko Real obronił LM bo i Benfica i i wiele innych klubów.
1
Chodzi mi o to że PO krzyczy co takiego złego PiS nie robi a przez 8 lat rządów dosłownie nic nie zrobili żeby Polakom żyło się lepiej.
0
Mam nadzieję że jak dojdzie PO do władzy i będzie to samo to też będziesz tak krzyczał w ich stronę.
2
Za to za PO Polska to był kraj mlekiem i miodem płynący.
0
Głowa to 80 % sukcesu.
1
Wiem że to nie kasa Pisu ale jak można cały czas cisnąć ich i stać po stronie PO które jest takie same.
5
Ale masz ból d.upy o ten PiS. Co oni ci takiego zrobili złego? Zobaczymy czy jak PO dojdzie do władzy to też będziesz ich tak cisnąć jak nic nie dadzą ludziom tylko sobie do kieszeni będą kłaść.
0
Za to zielona mila czy skazani na coś tam mają przekaz.
0
Mi możesz wysłać link.
0
PiS przestał płacić ale jak widzę PO nadal płaci...
0
Dziwne te zakończenie. Strasznie pokrecone.
0
Priv.
0
Był ktoś na avengers end game?
0
Ale ten czubek drze się w meczu Bayernu.
2
Alba i Messi odpoczywali z Alaves.
0
Tak piłkarze zapewne trenują i chodzą na siłownię po 10 h dziennie. Aktywna regeneracja musi być bardzo męcząca. Grałem kilka lat w dobrym klubie to wiem jak to się odbywa.
0
Nie mówię o treningach tylko samych meczach.
0
Tylko mi nie mów że granie w piłkę przez 2 godziny w ciągu 3 dni tak go zmeczy. Zwykli ludzie zapierniczaja codziennie po 10 h i żyją a taki piłkarz raz na 3 dni pobiegać nie może 90 min.