lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To może niech rusza d.u.pe i chociaż raz w życiu zrobią jakiś porządny doping a nie siedzą na tyłkach jedzą Hot dogi i cykaja sobie fotki na fb.
0
Camp Nou to powinno w inny sposób przemówić poprzez doping. Najgorszy stadion chyba na świecie pod względem dopingu. Mogą się uczyć od takiego Liverpoolu czy Borussi.
3
W takim razie powinien się cieszyć że Ronaldo także odpadł.
4
Kibic powinien być teraz z klubem a nie. W dupa.ch się poprzewracalo od tych trofeów i teraz co roku tylko tryplet się liczy.
3
Kibice to mają najmniej do powiedzenia. Nie podoba im się to niech się przeniosą na Real kibicować.
0
Sam napisałeś na końcu że byś winil Valverde.
0
Co to znaczy obiecywali? Myślisz że co obiecaja i zaraz wygrają? To nie jest zakup np Ps4 że obiecuję dziecku idę do sklepu i kupuje.
0
Nie motywacja tylko szczęście. Real wygrywał te puchary wyłącznie szczęściem i tym że nie było varu. Czemu Ronaldo tak nie poprowadził Juventusu w tym roku?
0
Czemu w tym gronie wymieniłes Buffona czy Xaviego?
0
Aha czyli jak przegrywamy to wina Valverde a jak wygrywamy to zasługa Messiego.
0
Takim redaktorem to każdy może zostać, wielkie mi osiągnięcie.
0
Teraz to walnales. A kim są ci redaktorzy? Zwykłymi ludźmi jak Ty i ja. Nie są żadnymi bogami żeby ich słuchac.
0
Twd też jest chętnie oglądany.
0
Twd to jeszcze, nie mogę zrozumieć jak można oglądać Grę o tron...
0
Po kuponie...
0
Myślałem że piszesz to ironicznie.
1
Nie poszło mu w pracy i dlatego ma odwołać imprezkę? Mam nadzieję że jak coś zawalisz w pracy to idziesz do domu i płaczesz w poduszkę a nie idziesz na imprezę.
0
Kibicuke dużo dłużej niż ty żyjesz na tym świecie.
0
Zapamiętam wasze nicki i zobaczymy jak przyjdzie Koeman czy ten Hag kto będzie ich pierwszy zwalniał jak im się nie powiedzie.
0
Z Koemanem będzie to samo...
0
Jeśli niewiem jak się pisze jego nazwisko to nie najlepiej świadczy o tym trenerze.
1
Założę się że jak przyjdzie Ten Haag i mu nie pójdzie to będziesz pierwszy który go będzie wywalac z klubu.
1
A co takiego osiągnął Ten Haag?
0
Bogiem to tutaj dla wszystkich jest Guardiola który miał w składzie Puyola Xaviego Inieste i młodszego Messiego. Jestem ciekaw ile by wycisnal z tej drużyny.
0
Mówi się trudno,takie życie.
0
Wiesz kto mówił o tym że LM wróci na Camp Nou? Messi to miej pretensje do niego a nie Valverde.Miedzy innymi wina stoi też po stronie Guardioli bo pokazał najlepsza Barce w historii przez co ludziom się w dup.ach poprzewracalo i wymagają trypletu co sezon.
0
Frajersko ten mecz to oddali piłkarze a nie trener. Jak zarabiając tyle kasy i mając na uwadze finał ligi mistrzów na wyciągnięcie ręki nie chciało im się biegać?
0
No to idź i powiedz to Messiemu. Piłkarze po prostu zarabiają za dużo i im się w dupach przerwaca.
0
Tak jak przyjdzie Koeman czy Ten Haag napewno wygramy tryplet. Taki Valverde ma przynajmniej szacunek u piłkarzy,wierzysz w to że taki Ten Haag będzie miał jakis szacunek u Messiego czy Suareza?
0
Ty też byś mógł wypier.....c