1

To może niech rusza d.u.pe i chociaż raz w życiu zrobią jakiś porządny doping a nie siedzą na tyłkach jedzą Hot dogi i cykaja sobie fotki na fb.

0

Camp Nou to powinno w inny sposób przemówić poprzez doping. Najgorszy stadion chyba na świecie pod względem dopingu. Mogą się uczyć od takiego Liverpoolu czy Borussi.

3

W takim razie powinien się cieszyć że Ronaldo także odpadł.

4

Kibic powinien być teraz z klubem a nie. W dupa.ch się poprzewracalo od tych trofeów i teraz co roku tylko tryplet się liczy.

3

Kibice to mają najmniej do powiedzenia. Nie podoba im się to niech się przeniosą na Real kibicować.

0

Sam napisałeś na końcu że byś winil Valverde.

0

Co to znaczy obiecywali? Myślisz że co obiecaja i zaraz wygrają? To nie jest zakup np Ps4 że obiecuję dziecku idę do sklepu i kupuje.

0

Nie motywacja tylko szczęście. Real wygrywał te puchary wyłącznie szczęściem i tym że nie było varu. Czemu Ronaldo tak nie poprowadził Juventusu w tym roku?

0

Czemu w tym gronie wymieniłes Buffona czy Xaviego?

0

Aha czyli jak przegrywamy to wina Valverde a jak wygrywamy to zasługa Messiego.

0

Takim redaktorem to każdy może zostać, wielkie mi osiągnięcie.

0

Teraz to walnales. A kim są ci redaktorzy? Zwykłymi ludźmi jak Ty i ja. Nie są żadnymi bogami żeby ich słuchac.

0

Twd też jest chętnie oglądany.

0

Twd to jeszcze, nie mogę zrozumieć jak można oglądać Grę o tron...

0

Po kuponie...

0

Myślałem że piszesz to ironicznie.

1

Nie poszło mu w pracy i dlatego ma odwołać imprezkę? Mam nadzieję że jak coś zawalisz w pracy to idziesz do domu i płaczesz w poduszkę a nie idziesz na imprezę.

0

Kibicuke dużo dłużej niż ty żyjesz na tym świecie.

0

Zapamiętam wasze nicki i zobaczymy jak przyjdzie Koeman czy ten Hag kto będzie ich pierwszy zwalniał jak im się nie powiedzie.

0

Z Koemanem będzie to samo...

0

Jeśli niewiem jak się pisze jego nazwisko to nie najlepiej świadczy o tym trenerze.

1

Założę się że jak przyjdzie Ten Haag i mu nie pójdzie to będziesz pierwszy który go będzie wywalac z klubu.

1

A co takiego osiągnął Ten Haag?

0

Bogiem to tutaj dla wszystkich jest Guardiola który miał w składzie Puyola Xaviego Inieste i młodszego Messiego. Jestem ciekaw ile by wycisnal z tej drużyny.

0

Mówi się trudno,takie życie.

0

Wiesz kto mówił o tym że LM wróci na Camp Nou? Messi to miej pretensje do niego a nie Valverde.Miedzy innymi wina stoi też po stronie Guardioli bo pokazał najlepsza Barce w historii przez co ludziom się w dup.ach poprzewracalo i wymagają trypletu co sezon.

0

Frajersko ten mecz to oddali piłkarze a nie trener. Jak zarabiając tyle kasy i mając na uwadze finał ligi mistrzów na wyciągnięcie ręki nie chciało im się biegać?

0

No to idź i powiedz to Messiemu. Piłkarze po prostu zarabiają za dużo i im się w dupach przerwaca.

0

Tak jak przyjdzie Koeman czy Ten Haag napewno wygramy tryplet. Taki Valverde ma przynajmniej szacunek u piłkarzy,wierzysz w to że taki Ten Haag będzie miał jakis szacunek u Messiego czy Suareza?

0

Ty też byś mógł wypier.....c

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?