0

Bo Jovic to poziom Paco

0

Kupi się Jovicia a potem będzie płacz że 70 mln wydane w błoto...

0

O tym mówię jesli piłkarz takiej klasy jak Coutinho nie dał rady to wątpię że Jovic da.

0

Tylko wiesz ze nawet jeśli go kupią to nie ma pewności że sobie poradzi. Barca to jednak większy klub niż Eintracht i może się spalić u nas.

0

Jeśli Griezmann jest średni to co powiedzic o Sane..

0

Niech tak postrzela z 4 lata jeszcze to będzie kot. Może mi powiesz jeszcze ze Piątek to kot bo mu się udał jeden sezon. Niech udowodni swoją wartość przez kilka sezonów.

1

Czy ja wiem mając tak słaba kadrę co roku nie spadał poniżej 4.Zobacz gdzie teraz jest Arsenal po tych transferach.

0

Emeremu się udało bo ktoś poszedł po rozum do głowy i dał mu więcej kasy na wydatki.Zobacz np Abramowicza jak kiedyś się rozrzucal na piłkarzy a teraz sknera się z niego zrobiła.

0

Do kota to Joviciovi jeszcze daleko.

0

No to kto w takim razie?

3

16 mistrzostw w ciągu 70 lat bez Messiego i 10 mistrzostw w ciągu 15 lat w erze Messiego mówi samo za siebie.

0

Tak zastąpią, zwłaszcza najlepszego piłkarza w historii...

0

Ale skoro przywrócili połowę wszechświata to czemu mieli by nie pomoc w walce z Thanosem? Mieli siedzieć w domach i się przyglądać?

0

Film mi się podobał zwłaszcza ta epicka walka tylko w tej sytuacji się pogubiłem.

0

Może mi ktoś wytłumaczyć sprawę z end game? Jak antman gada z wdowa i kapitanem to mówi, że w prawdziwym życiu 5 lat to w wymiarze kwantowym 5 godzin. Natomiast na koniec jak Bunner wysyła kapitana do tego wymiaru to mówi, że w naszym świecie to będzie zaledwie 5 sekund a kapitan może spędzić tam ile będzie chciał czasu. To wreszcie jak to jest?

0

Nie chodzi ze ja tak twierdzę, tylko może on tak uważa. Nie każdy piłkarz gra dlatego że to jego pasja tylko zawód. Skoro dla Messiego piłka to pasja i jak to mówił że mógłby grać za darmo to dlaczego prawie co roku walczy o podwyżkę?

0

To jest tylko i wyłącznie jego praca. Jak byś była np w pracy i coś zawaliła to nie mogła byś potem nigdzie jechać tylko siedzieć w domu i płakać?Zastanow się trochę.

1

Xd nie brzmi zbyt dojrzale...

5

Śmieszy mnie ta gadka o Barcelonskim DNA.

1

Zobaczymy za kilkanaście lat jak pewien cykl się skończy i Barca wpadnie w dołek gdzie nie wygra żadnego trofeum przez 5 lat. Wtedy ludzie docenia te czasy.

0

Ja ją właśnie lubię i już nie mogę się doczekać następnych filmów.

0

No ale jednak te 2 sceny z nią pokazały jak silna jest postacią. Szkoda tylko że z Thora zrobili tak słabego bohatera. W poprzedniej części wydawał się najpotężniejszym z bohaterów...

1

UWAGA Spoiler AVENGERS.

Wczoraj wreszcie obejrzałem Avengers End Game. Genialny film jak dla mnie. Najbardziej wpadła mi w pamięć scena jak przed walką z Thanosem wracaja wszyscy bohaterowie. Jeszcze ta scena jak przylatuje Kapitan Marvel i wszystko rozpierdziela. Licze też że dadzą jakiś porządny film o Scarlett Witch.

0

Po meczu zawsze jest roztruchtanie a nie wolne...

0

Pressing to muszą robić wszyscy zawodnicy a nie 8 a 2 się przygląda.

1

Tak po to pewnie Valverde kazał piłkarzom nie biegac i podać przeciwnikom piłki.

0

A może takie argumenty że ten zespół wcale nie jest jakiś wybitny? Do czasów Guardioli ten zespół był dobry, ale nie genialny, teraz jak Barca wygra tylko 2 trofea to zaraz zwalnianie trenera jest a kilkanaście lat temu kibice daliby się pociąć za choćby jedno trofeum na 2 lata...

0

Mogą mieć ale niech nie płaczą o byle bzdure,bo są ważniejsze rzeczy w życiu niż piłka.

0

Tak wszystko. Idź do sklepu kup zakupy i powiedz ze nie masz pieniędzy.

0

Ciężkie życie to mają ludzie którzy nie mają za co chleb kupić albo dowiadują się że raka maja a nie piłkarze. Może zaraz depresji dostanie jak Bieber.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?