lukaszbarca15
Dołączył/a: marzec 2019
Włocławek
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Nie każdy ją ogląda.
0
Komando na canal+film
0
W piłce się chociaż coś dzieje w przeciwieństwie do snookera.
0
Napewno bardziej interesujące niż snooker. Ten sport powinni puszczac do snu. Fajnie się zasypia przy nim.
0
Ronaldo 684 gole, Messi 662,Mbappe 96 jak myślicie jest możliwość żeby przescignal obu tych panów?
0
Bayern też 8 mistrzostw będzie pewnie miał.
8
Jak w tym roku Barca zdobędzie mistrza to odpadnie sezon 2008/09 w którym też wygrała i będzie nadal 7 mistrzostw w ciągu 10 lat.
2
Mistrzowie w ostatnich 10 latach w poszczególnych ligach: 1)Anglia : 3-City,United,Chelsea 1-Leicester
2)Francja : 5-PSG 1-Bordeaux,Marsylia,Lille,Montpellier,Monaco
3)Hiszpania : 7-Barcelona 2-Real 1-Atletico
4)Niemcy : 7-Bayern 2-BVB 1-Wolfsburg
5)Włochy : 7-Juve 2-Inter 1-Milan
6)Portugalia : 5-Porto,Benfica
7)Rosja : 3-CSKA,Zenit 2-Rubin 1-Lokomotiv,Spartak
8)Polska : 5-Legia 2-Wisła, Lech 1-Slask.
3
Ładnie się widzę bawili w tej lidze. Sezon bez porażki...
0
Ja też bez wiki nie pamiętałem.
2
Arsenal ma 13 tytułów a Chelsea 6
0
1 Arsenal 2 Niemcy 3 Dzeko 4 Hiszpania 5 nie pamiętam.
0
Morale po porażce się obniża. Mogliby mieć co najwyżej motywację większą że to jedyne trofeum o które walczą.
0
Właśnie widzę :)
0
Jakim Londynie?
0
Z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach.
0
Przez 73 sezony Barca wygrała 16 mistrzostw Hiszpanii od momentu przyjścia Messiego w ciągu 15 sezonów wygrała 10 razy(doliczajac ten sezon). Przez 49 sezonów ligi mistrzów czy pucharu Europy wygrała 1 raz to trofeum, po przyjściu Messiego w ciągu 14 sezonów sięgnęła po to trofeum 4 razy. Wielkie czasy nastały, szkoda że dobiegają niestety końca.
11
Za 2 kolejki vidal będzie jedynym piłkarzem który wygra la liga serie a i Bundeslige.
0
Kto ma zagrać za Albe?
0
Nie bo cały czas prowokujesz...
1
Za takie coś należy się ban...
2
Jak by nie patrzeć młodzieżowa u 20 to już seniorzy tak samo jak Barca B.
0
Powiedzcie mi jak to jest w klasyfikacji najlepszych strzelców w historii futbolu. Leo Messiemu liczą się gole w młodziezowce i Barcie B?
16
Oby to Atletico straciło. Bayern może wygrać.
0
Nie ma szans żeby był lepszy od Lewego.
3
Wolę żeby City wygrało ligę i ten cwaniakowaty Liverpool został z niczym.
2
Rewanż to będzie na Anfield a nie Camp Nou.
0
Niedawno kolega się kłócil że Messi ma tyle samo goli klubowych w historii co Ronaldo.
11
Nakupywal bym mieszkań i wpuścił lokatorów.
0
Tylko ze 597 goli to Ronaldo miał przed dwumeczem z Ajaxem a z nimi strzelił kolejne 2 gole